Örgü Örgü bilmeyenler ya da yeni başlayanlar

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
fotoğraftaki atkının yapılışı hakkında bir fikri olan var mı acaba ? birde nako nun sitesindeki deniz modelinin yapımı anlatmış ama anlamadım yardımcı olursanız çok sevinirimEki Görüntüle 132085

Hiç örmedim, bilemiyorum ama anlatımı neden anlamadınız bilmediğiniz tabirler varsa yardımcı olmaya çalışırım.

kızlar ben de atkı örmek istiyorum. çocukken ananem sadece tığla zincir çekmeyi öğretmişti. dün elime ip geçti 20 metre zincir çektim:)))))))))))))))) stresimi alsın götürsün istiyorum fakat başka bi şey bilmiyorum. şimdi gidip alıcam fakat hiç bilmeyen kaç ne alsın tığ mı şiş mi kaç numara. bi de buradaki resimler bile karışık geldi ..

merhaba
şişle ördüğüm örgüler de tığla yaptığım dantel örgüler de çok sıkı ve sert oluyor
bunu nasıl değiştirebilirim?

bir de tığla bebek patiği örmek istiyorum, uygun ip ismi nedir? ve bilgisi olan var mı?

merhaba
şişle ördüğüm örgüler de tığla yaptığım dantel örgüler de çok sıkı ve sert oluyor
bunu nasıl değiştirebilirim?

bir de tığla bebek patiği örmek istiyorum, uygun ip ismi nedir? ve bilgisi olan var mı?[/Q
çok sıkıyorsunuz demekki örerken.tavsiyem örgülerinizi daha kalın şişle örün. 3 ile örüyorsanız 4 ile deneyin bide.ip konusunda da ipçiler bizden daha deneyimli bu konuda, hergün yei bi ip çıkıyor. onlar daha yardımcı olurlar. kolay gelsin.

Artık buralara kimseler uğramıyor sanırım. Ben kazaklarımı kendim örmek istiyorum yardımcı olacak yok mu?

Merhabalar bende öğrenmek istiyorum örgüyü youtube dan bakıyorum dünden beri ama zor modeller var hem böyle basit salaş (sıkı durmayan) bi örgü modelinin ismini söylermisiniz onu izliyimda başlıyım :KK51:

X