bebeğim sürekli emmek istiyor

gulenmolyel

canım oğlum efem
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
127
1
39
mrh 25 günlük benim bebeğim ama sürekli emmek istiyor. ilbaşta sütüm geç geldi biraz mama verdik çok az sonra sadece sütümle besledim ama meme sürekli ağzında olsun istiyor böyle oluncada süt dolmuoyr göğsüm. dün biraz süt sağayım dedim 15 dk filan sağdım 50cc çıktı sütüm her iki göğsümden sütüm mü az bilmiyorum nezaman sıksam süt geliyor. anlamadım giitti. bugün de dayanamadım mama yaptım 30cc içiyor ama yinede emmek de istiyor. tecrübeli anneler yardım edin. ne yapmalıyım mama vermelimiyim ek olarakeyvahedigeldismile

bizimkide sürekli emmek isterdi. meğer sütüm azmış bebişe yetmiyormuş.doktor tavsiyesi ile ek gıdaya geçtik. kilo alımınızı kontrol edip doktor ek gıdaya geçip geçmeyeceğinizi karar verir canım.

mrh 25 günlük benim bebeğim ama sürekli emmek istiyor. ilbaşta sütüm geç geldi biraz mama verdik çok az sonra sadece sütümle besledim ama meme sürekli ağzında olsun istiyor böyle oluncada süt dolmuoyr göğsüm. dün biraz süt sağayım dedim 15 dk filan sağdım 50cc çıktı sütüm her iki göğsümden sütüm mü az bilmiyorum nezaman sıksam süt geliyor. anlamadım giitti. bugün de dayanamadım mama yaptım 30cc içiyor ama yinede emmek de istiyor. tecrübeli anneler yardım edin. ne yapmalıyım mama vermelimiyim ek olarakeyvahedigeldismile

canım aynı durumdayız benimki 36 günlük hala aynı arada mama veriyorum ama yinede mamayı içip uyumuyor memede kalmak istiyor..bende şaştım ne yapacağımı göğüslerim haşat oldu resmen..sütüm birikmiyorrr

canım aynı durumdayız benimki 36 günlük hala aynı arada mama veriyorum ama yinede mamayı içip uyumuyor memede kalmak istiyor..bende şaştım ne yapacağımı göğüslerim haşat oldu resmen..sütüm birikmiyorrr

benimde 25 günlük demişimdir belki anlamıyorum bugün mama verdim önce 30 cc sonra yine verdim 30 cc bir süre sonra yine ağlamaya başladı tuttum 60 cc birdaha yaptım yarısını daha içti yine ağlamaya başladı uyumuyorda sonra emzirdim biraz uyudu sütüm birikmiyor benimde izin vermiyor ki napicam mamada vermek istemiyorum ama kilo alımına baktırcam birde aslında oda gayet iyi çıldırcam valladelikafadulden

buarada humananın rezenesini kullanan var mı ben gece çayı aldım ama rezenesini almadım alsamıydım bilmiyorum sancısı da var sancısından da sürekli emmek istiyor olabilir diye düşünüyorum ama bilmiyorum artık

canım ilk zamanlarda içgüdüsel olarak bebeklerin çoğu memeden ayrılmak istemezler zaten çok çabukta acıkırlar bende kızım da yaşadım herkes bu bebek doymuyo dedi ama dr göre kio alımı gayet ii di zamanla geçiyo ama herşeyden önce dr kontrolünde özllikle sor eğer kilo alımı ii isr geçer merak etme ama değilse takviye yapman gerekebilir

allah analı babalı büyütmek naip etsin canım :)

dün doymuyor mu acaba diye mama verdim tabi onun öncesinde iyice emzirdim mamayı da bir güzel yedi doğumundan itibaren nerdeyse bir kilo almış kafam çok karışık mamada vermek istemiyorum ama açsa diye de korkuyorum

canım bebişin şu an tam olarak doyduğunu bilmeyebilir önemli olan dr un ne dediği bir kilo aldı diyosun bence ii almış ama sen yinede özellikle dr una sor kucakçı bi bebekte olabilir sürekli emmek istemesinin birdiğer nedeni kokunu özlüyordur yani o kadar çok sebeb varki önemli olan doyup doymadığını anlaman bunuda drun söleyebilir emin olduktan sonra da dert etme geçicek bugunlerde

benim bebeğim de sürekli emmek istiyordu ilk aylarda.. bende doymuyor diye düşünmüştüm.. doktora gittiğimde sürekli emmenin gazını arttırdığını bu yüzden huysuzlandığını söyledi.. emme ihtiyacını senden gideriyor seni emzik yerine kullanıyor demişti.. emziğe alıştırmamı tavsiye etmişti bana ve sütün dolması için 3 saatte bir emzirmemi.. bence doktorunla görüş sadece açlıktan olmayabilir..

kızlar süt 40 günden sonra neredeyse 2 katına cıkıyor.Sakın mamaya başlamayın yazık edersiniz.65 gün boyunca sağdım ben ordan biliyorum sütünüz daha cok artacak emin olun

teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için şimdi emziğe alıştırdım biraz daha rahatım emziğide arada alıyor. mamayı kestim ama bazen okadar ağlıyor ki içim gidiyor mama varsem mi diyorum çünkü nezaman kakası gelse emmek istiyor birşeyler içinde kakasını yapıyor

bende çok problem yaşadım benim doktorum 3saatte bir emzirmemi söylemişti çünkü sütün gelmesi için belli bir zaman gerekiyor her istediğinde verince çocuk sürekli emmek istiyor.en az 2 saat beklemelisin mamayıda gece veriyordum önce mama sonra emziriyordum cocuk mamayla doymamalı sütü bırakır dedi doktorum 1,5 sene emzirdim.

cnm benim bebeğimde şuan 50 günlük aynı sorun bizdede vardı halada devam ediyo aslında memede süt kalmadığı için mecburen arada mama takviyesi yapıyoruz... ilk zamanlar emip kusuyordu şimdi memeden süt geliyo die ağlıyor... emzik de istemiyor... bi şekilde oyalıyoruz... çok normal bence bazı bebeklerin emme iç güdüleri fazla olur dedi doktorum bırak emebildiği kadar emsin bence... sütünün az olması brz sıkıcı ama milupanın süt yapıcı bi çayı var onu tavsiye ederimm... vereliniortak

cnm benim bebeğimde şuan 50 günlük aynı sorun bizdede vardı halada devam ediyo aslında memede süt kalmadığı için mecburen arada mama takviyesi yapıyoruz... ilk zamanlar emip kusuyordu şimdi memeden süt geliyo die ağlıyor... emzik de istemiyor... bi şekilde oyalıyoruz... çok normal bence bazı bebeklerin emme iç güdüleri fazla olur dedi doktorum bırak emebildiği kadar emsin bence... sütünün az olması brz sıkıcı ama milupanın süt yapıcı bi çayı var onu tavsiye ederimm... vereliniortak

benmkide 52 günlük aynen anlattığın şekil..6 emziğimiz war hiçbirini almıyor ve bebeğimi kimse oyalıyamıyor..bunalıyorum bazenn

ay canlarım benim. kızlar bu bir zaman sonra düzene giriyor hiç korkmayın ilk aylarda banada herkez bu çocuk doymuyor mama ver dedi ama inat ettim vermedim çünkü bebeğim normalinden bile fazla kilo alıyordu. hatta ilk aylarda göğüslerimin uçları sürekli yaraydı çok emmekten. ama bütün bebekler ilk aylarda sürekli memede uyumak, durmak istiyorlar. bence mama vermeyin biraz sabır sadece.

kesinlikle düzeliyor benim bebeğimde inmezdi memeden.sürekli emerdi bende doymadığını düşünüyordum ama kilo alımı çok iyiydi.mama vermedim şimdi 4.5 aylık 2 veye 3 saatte bir anca emiyor.

Merhabalar arkadaslar benimde bebegim 29ekim 22013 de dogdu ve aynen arkadaslarin soyledigi gibi mememde kalmak istiyor 7 24 surekli emiyor hic ayırmam mümkün olmuyor memede uyuyor ayirip yerine koyduğum anda ağlıyor cok caresiz hissediyorum sutumun geldiğini soyluyor herkes ama bilmiyorum ne yapacağım basindan gecen annemlerden yardim bekliyorum.

X