Trabzon HASIR TAKI SETI Sevenler buraya!!!

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
Kizlarrr ben sözlenicemmm, ve alyanslara bakarken hasir seti gözüme carpti, cok severimde :kedi: kaynanam alicak sanirim dügüne....
hasir seti olanlar ekleyebilirmiii? hangileri güzel neler var hangi cesitlerr? paylasalim lütfen.. ve kullanislimi, memnunmusunuz?

benim beyendigim bu istee opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ay bende ekliycem bitane bulayım resmi bunları ben pek bğenmezdim abartı gelirlerdi ama ekliycemi bulduktan snra onun aynısını nasıl bulucam ki

Son düzenleme:
ben sadece bilekliğini seviyorum ve sadece bilekliğini aldım kolyesi tarzıma uymuyor bayanssulusmile

ben de çok severim bizim oralarda adettir şandan şöhretten sayılır muhakkak takılır gelinlere ama benim olmadı malesef bizim taraflı değil eşim çünkü:) eşim bilir sevdiğimi söz alıcam sana hasır set dedi hala alıcak inşallah:)

en kalın bilekliği güzel oluyor.bende istiyorum 5.000 tl falankaydirigubbakcemile3

Güzellermiş gerçekten, bizde yok bunlardan takma adeti,
her zaman takılmaz bunlar tabi ama özel günler için gerçekten göz alıcı

valla kizlar benim ekledigimi ben istiyorummmm
askima gösterdimmm annesine gösterip de tr den alir insallahhh[ :kedi:/COLOR]

kızlar güle güle kullanın ama bana çok kalın geliyor bunlar ben istemedim hiç takamam

bende nısanlıyım cok sevıyorum trabzon setını ama annemınde var hıc kullanıslı degıl ne yazıkkı senede 1 kere utu yapılması gerekıyomus bız bılemedık alırken soylemedıler kolyesı sokuldu yapıldı ama orjınallıgını kaybettı bende korkuma normal ınce bı set aldım hemde bu zamanda altın dusman ona verılecek parayı baska turlu yatırım yaprım dıye dusundum ama alacaklarda ınsallah gule gule kullansınlar...

bende nısanlıyım cok sevıyorum trabzon setını ama annemınde var hıc kullanıslı degıl ne yazıkkı senede 1 kere utu yapılması gerekıyomus bız bılemedık alırken soylemedıler kolyesı sokuldu yapıldı ama orjınallıgını kaybettı bende korkuma normal ınce bı set aldım hemde bu zamanda altın dusman ona verılecek parayı baska turlu yatırım yaprım dıye dusundum ama alacaklarda ınsallah gule gule kullansınlar...

valla ben bayiliyorum bu sete...
askim dedi alincakmis bana insallah

bende sevıyorum galıba yaa :))

yani takı duskunlugum sımdı hiç yoktur yuzuk bıle takmam ama bunları yenı evlılerde gormek hosuma gıdıyor :)

bızım buralarda hemen her galıne hasır takılır
yuksek ıhtımal banada takılacak
bu sıra ısı oluyo yalan olasın ama 15 ıle 21 sıra arası oluyodu sanırım
ayrıca bırı utulenmesı gerektıgını yazmıs buralarda cok yaygındır bı cok ınsanda sureklı kullanır ama ben boyle bırsey hıc duymamıstım deforme falan oldugunuda ılk kez duyuyorum :SS
ayrıca son bırsey satarken fıyatı baya bı dusunyoo :KK43:( işçiliği cok fazla

bende çok beğeniyorum çok zarif duruyor. annemde vardı sanırım bakım yapılması gerekiyormuş arada annemin kuyumcusu öyle söylemişti...inşallah banada takılır trabzon hasırı ...

yaa gerçek olup olmadığını nasıl anlıycaz

bazılaır ince oluo ne bilimm renkleri açık oluoo meselaa

detaylı bilgi verirseniz alırken dikkat ederiz kızlarr

tabi doğru bilgisi olan arkadaş varsa içiimizde

X