Trabzon HASIR TAKI SETI Sevenler buraya!!!

Kizlarrr ben sözlenicemmm, ve alyanslara bakarken hasir seti gözüme carpti, cok severimde :kedi: kaynanam alicak sanirim dügüne....
hasir seti olanlar ekleyebilirmiii? hangileri güzel neler var hangi cesitlerr? paylasalim lütfen.. ve kullanislimi, memnunmusunuz?

benim beyendigim bu istee opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bu sanki biraz daha abartili gibi tabi tercih meselesi.takicak olan sensin

Bende çok beğeniyorum.Eşime demiştim setini almazsan evlenmem diye :) Ama şakaydı tabi.
Takı mevzuularına girmediğimiz için bende istemedim.Allaha şükür çalışıyorum kazanıyorum elbet kendmde alabilrim.
Ama şu arada mümkün değil.Altınlara el yakıyor ki hasır burmayı nasıl alcez :)

Yinede ayrı bir güzellik a bu bilezik.allah nasip ederse benimde birgün trabzon hasır burmam olacak :) Hırslıyım :) Benim olacak :)

bende cok seviyorum trabzon setini yaaa

ben daha cok bunların düz modellerini begenıyorumm
images

images

ben düğüne setini aldırmayı düşündüğümden nişanım için 22 ayar kelepçesini aldırdım hem nişanlılık döneminde daha kullanışlı olur diye ben savruğumda biraz:kedi:

Eklentiler

• $17102010219.jpg
    $17102010219.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 3.228
Bi tek bana mı kaba geliyor bu setler yav? Herkes çok beğenmiş de CADIARZU
Ben de akıtma bileziği beğeniyorum. Belki de bizim orda gelinlere takılması adet olduğu içindir. İşçiliği de çok incedir, Trabzon gibi kaba değil. Eğer alınıcak olursa ben bunun yarım olanını isterim, bu biraz fazla kalın, kaba durur. bileklerim ince.

Eklentiler

• $urfa-akitmasi.jpg
    $urfa-akitmasi.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 2.177
Bi tek bana mı kaba geliyor bu setler yav? Herkes çok beğenmiş de CADIARZU
Ben de akıtma bileziği beğeniyorum. Belki de bizim orda gelinlere takılması adet olduğu içindir. İşçiliği de çok incedir, Trabzon gibi kaba değil. Eğer alınıcak olursa ben bunun yarım olanını isterim, bu biraz fazla kalın, kaba durur. bileklerim ince.

o nasıl bilezikohaoldumsmile yani incesi dediğin gibi kibar durur güzel bilezikmiş valla ben yeni gördüm bu tip bileziği yada dikkat etmemişim ben lazım ondan bilirim trabzon setini peki bu nerde takılır hangi yöreye aitki? :asigim:

Bu Urfada takılan ve Urfa dışında pek bilinmeyen bir bileziktir.
Google'a urfa akıtması yazın görsellere tıklayın bakın Urfa gelinlerini görün :)

Bu Urfada takılan ve Urfa dışında pek bilinmeyen bir bileziktir.
Google'a urfa akıtması yazın görsellere tıklayın bakın Urfa gelinlerini görün :)

oyy anam gördüm bizler vallahi bedavaya gidiyoruz altının kralı oralarda takılıyo zengin memleketler maşallah:icecream:

Bir trabzon'lu olarak benimde sadece bileklikleri çok hoşuma gidiyor aldırmak isterdim sevgilime ama kuyumcu ile aramızda geçen konuşma sonrası vazgeçtim

Bir trabzon'lu olarak benimde sadece bileklikleri çok hoşuma gidiyor aldırmak isterdim sevgilime ama kuyumcu ile aramızda geçen konuşma sonrası vazgeçtim

ya bu ütületme olayı varmış güzel kullanılmazsa kopma yırtılma yapıyormuş değilmi valla bende soğumuştum ama yinede aldırcam ya içimde kalmasın

ben de haziranda evleniyorum.şimdiden aldık altınlarımızı.set olarak hasır aldım bende.

benimde sözümde takı olarak trabzon hasır seti takıldı ama ben sadece yüzüğünü istemedim dümdüz alyans gibi diye...

kızlar bende nişanım için hasır bılkelıgını aldırcaktım ben kullnmam bu tarz şeyler ama yatırım olabılır dıye dusundum kuyumcu işçiligi cok zarar edersın onun yerıne trabzon bılezıgı al dedı sizler böyle birşey duydunuzmu

off off bayılıyorumm bu setlere.. şakayla karışık sevdiceğime dedim rüyanda görürsün dedii:mymeka: ona göre çok zevksiz hiç zarif olmayan bi setmiş..daha önce kuyumcu üretimde çalıştığı için fiyatlarınıda biliyor tabi beni böyle zevksiz filan diye soğutmaya çalışıyor :nazar: en sonunda kendim alcam delikafadulden o ne anlar altından settennşakkıdı

aylin90 annesinin alacangini hic sanmiyorum , bastan bir isteginiz varmi diye sorarlar daha sonra kusura bakma kisim ben alamam derler lol

X