Erkek İnfertilitesi 2 Milyondan 76 Milyona Yolculuğumuz

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Boncukboncuk bebişim meraba benim eşimin spermi 3.6 milyon, geçen yaz ıBRAHıM SARAÇOĞLUNUN keçi boynuzu kürünüü yaptık tam tamına 2 ay 12 milyonu görmüştük ama daha sonra tekrar eski haline döndü (kürü bıraktıktan sonra 1.4 mliyon oldu).Eşime yazdığın listeyi okuttum o kadar sebzeyi yiyemem dedi (brokoli,kerewiz...)ballı olanları yerde işte diğerleri. Ben ona şimdi balın içinde polen,arı sütü,gıgseng,çakşır tozu,keçi boynuzu tozu vepekmezi ,tarçın olan bir karışım yediriyorum 3 gündür.ayrıca birkaçık bala tarçın çörek otu koyup ağzına dayıyorum.şimdi canım keçi boynuzu küründe başlasam birde portakal suyuda içirsem sence ne kdar yararı olur.
B u listeyi saraçoğlu hocammı werdi sana öyleyse bende arasam görüşebilirmiyim? bay canikom öptüm.

Çok teşekkür ederim bende adımı artık hamileler listesine yazdırmak için sabırsızlanıyorum doğrusu...Eşimde varikosel en alt seviyede vardı ameliyat olsada bişey değişmez denilmişti. Ama olmazlar Rabbimin izniyle olunca oluyor.

çok sevindim canım. benim eşimde aynı durumda. 3 milyon çıkmıştı sperm sayısı geçen yaz. varikosel en hafif derece demişlerdi. ameliyat olsa bile artmaz demişlerdi. keçiboynuzu kürü denedim epey. bıraktım sonra. şimdi de zeytinyağında incir bekletme olayını yapıyorum. görüyorum ki sen aynı anda birçok şey yapmışsın. ben de birçoğunu aynı anda denemeye karar verdim.inşallah Rabbim tüm isteyenlere doğal yoldan evlat verir.

Boncukboncuk bebişim meraba benim eşimin spermi 3.6 milyon, geçen yaz İBRAHİM SARAÇOĞLUNUN keçi boynuzu kürünüü yaptık tam tamına 2 ay 12 milyonu görmüştük ama daha sonra tekrar eski haline döndü (kürü bıraktıktan sonra 1.4 mliyon oldu).Eşime yazdığın listeyi okuttum o kadar sebzeyi yiyemem dedi (brokoli,kerewiz...)ballı olanları yerde işte diğerleri. Ben ona şimdi balın içinde polen,arı sütü,gıgseng,çakşır tozu,keçi boynuzu tozu vepekmezi ,tarçın olan bir karışım yediriyorum 3 gündür.ayrıca birkaçık bala tarçın çörek otu koyup ağzına dayıyorum.şimdi canım keçi boynuzu küründe başlasam birde portakal suyuda içirsem sence ne kdar yararı olur.
B u listeyi saraçoğlu hocammı werdi sana öyleyse bende arasam görüşebilirmiyim? bay canikom öptüm.

Bende geçen yaz ayında sadece keçiboynuzu kürü yapmıştım o zaman sperm sayımız yine 2 milyon civarında kalmıştı ama ileri hareketlilik %50 nin üzerine çıkmıştı. Bak ne güzel sizde keçiboynuzu kürü baya fayda sağlamış.

Eşin bence biraz fedakarlık etsin sonuçta bizlerde tüp bebek tedavisi olurken bi sürü iğneyle hormon yüklüyoruz bünyemize bizede yazık yani...Sebze yemesi neden önemli çünkü içinde sperm üretimini sağlayan vitaminler var.

Ben bi spermin yapımı için başından kuyruğuna kadar hangi vitaninler gerekliyse ona uygun bir liste hazırladım, dolayısla ne kadar uygularsan o kadar iyi olur, sonuçta bizim sayımız arttıysa Rabbimin izniyle bu yolla arttı.
Bal olarak belirtmeyi unuttum karakovan balı aldık, tamamen doğal. Eşine yedirdiğin portakala varana kadar herşeyin en doğalını katkısızını yedirmeye çalış bu gerçekten çok önemli.
Listeyi Saraçoğlu vermedi ben kendim hazırladım, telefonla pazartesi--salı--çarşamba günleri öğleden sonra 1.30 ile 16.00 saatleri arasında görüşebiliyorsun...Sevgiler:))))

çok sevindim canım. benim eşimde aynı durumda. 3 milyon çıkmıştı sperm sayısı geçen yaz. varikosel en hafif derece demişlerdi. ameliyat olsa bile artmaz demişlerdi. keçiboynuzu kürü denedim epey. bıraktım sonra. şimdi de zeytinyağında incir bekletme olayını yapıyorum. görüyorum ki sen aynı anda birçok şey yapmışsın. ben de birçoğunu aynı anda denemeye karar verdim.inşallah Rabbim tüm isteyenlere doğal yoldan evlat verir.

Bizimde varikosel 1.derecede,yani var ama sperm sayısınının az olmasına ciddi anlamda etki etmiyor demişlerdi. İnşallah çabalarımızla doğal yollardan teker teker hamile kalırız. Rabbim emeklerimizi vesile kılsın, dualarımızı kabul etsin.

Bende geçen yaz ayında sadece keçiboynuzu kürü yapmıştım o zaman sperm sayımız yine 2 milyon civarında kalmıştı ama ileri hareketlilik %50 nin üzerine çıkmıştı. Bak ne güzel sizde keçiboynuzu kürü baya fayda sağlamış.

Eşin bence biraz fedakarlık etsin sonuçta bizlerde tüp bebek tedavisi olurken bi sürü iğneyle hormon yüklüyoruz bünyemize bizede yazık yani...Sebze yemesi neden önemli çünkü içinde sperm üretimini sağlayan vitaminler var.

Ben bi spermin yapımı için başından kuyruğuna kadar hangi vitaninler gerekliyse ona uygun bir liste hazırladım, dolayısla ne kadar uygularsan o kadar iyi olur, sonuçta bizim sayımız arttıysa Rabbimin izniyle bu yolla arttı.
Bal olarak belirtmeyi unuttum karakovan balı aldık, tamamen doğal. Eşine yedirdiğin portakala varana kadar herşeyin en doğalını katkısızını yedirmeye çalış bu gerçekten çok önemli.
Listeyi Saraçoğlu vermedi ben kendim hazırladım, telefonla pazartesi--salı--çarşamba günleri öğleden sonra 1.30 ile 16.00 saatleri arasında görüşebiliyorsun...Sevgiler:))))
Saol canım ilgine teşekkürler sen bu topiği aaçmakla hiç iyi etmedin hayranların gün we gün çoğalacak haberin olsunkaydirigubbakcemile5

Hayranlarıma sevgiler iyi ki varlar ve bu paylaşımları yapabiliyoruz. Çok şey öğrendim ben kadinlar kulubünden:))))

Hayranlarıma sevgiler iyi ki varlar ve bu paylaşımları yapabiliyoruz. Çok şey öğrendim ben kadinlar kulubünden:))))

bu sabah okudum bu topiği baştan sona, umarım en kısa zamanda bebeğini de kucağına alırsın tabi isteyen herkes ve ben de:))
yazdıkların bi umut oldu, listedekileri yedirmeye başlayacağım eşime. zaten bu hafta ben de eşime keçiboynuzu kürü içirmeye başladım, kendim de soğan kürüne başladım.. hayırlısı ile sağlıklı bebişlerimiz :emir_bebek: olsun ,inşallah

slm kızlar boncuk boncuk canım bişey sorcam yaaa.bu inciri yagda nasıl bekletıyon nasıl bişey anlatırmısın sabah bir akşam 1incirmi ne kadar yagda kalıyor cvp yazarsan sevınrım canım

slm kızlar boncuk boncuk canım bişey sorcam yaaa.bu inciri yagda nasıl bekletıyon nasıl bişey anlatırmısın sabah bir akşam 1incirmi ne kadar yagda kalıyor cvp yazarsan sevınrım canım

Ewet bende bu soruya takılmıştım, inciri ne kadar bekletmek we hakiki zeytinyağı dimi ayçiçek yağı değil bilgilendirirsen sewiniriz. Ö püyorum..:1hug:kaydirigubbakcemile2

Ewet bende bu soruya takılmıştım, inciri ne kadar bekletmek we hakiki zeytinyağı dimi ayçiçek yağı değil bilgilendirirsen sewiniriz. Ö püyorum..:1hug:kaydirigubbakcemile2

evet canım bende bekliyorum takıldım kaldım valla.arkadaşlar görünce yazarlar canımmmkaydirigubbakcemile2

Kızlar has zeytinyağına akşamdan koyuyorsunuz sabah yediriyorsunuz.Dilerseniz bir inciri ikiye koparıp öyle bekletin.Ben öyle yapıyorum..Hadi şifa niyetine!..

bu sabah okudum bu topiği baştan sona, umarım en kısa zamanda bebeğini de kucağına alırsın tabi isteyen herkes ve ben de:))
yazdıkların bi umut oldu, listedekileri yedirmeye başlayacağım eşime. zaten bu hafta ben de eşime keçiboynuzu kürü içirmeye başladım, kendim de soğan kürüne başladım.. hayırlısı ile sağlıklı bebişlerimiz :emir_bebek: olsun ,inşallah

İnşallah iyi dileklerin hepimiz için olsun. Walla ne yaptıysam açık açık bütün ayrıntısıyla yazdım başka bişey yapmadım. İnşallah işine yarar paylaştıklarım. Sevgilerimle:))))

Canım ben şöyle orta boy bir kavanozun yarısına kadar hakiki sızma zeytinyağına aldığı kadar incir doğruyorum, incirleri 2 ye ayırıyorum. 2 gün karanlık bir yerde bekletiyorum sonra eşim kahvaltı yapmadan önce 1 tatlı kaşığı yiyor. Zeytinyağında neden bekletiyorum dersen zeytinyağında E vitamini bolca var o nedenle.

arkadaşlar aktarlarda arı sütü bal polen karışımlı macun var.onu almak istiyoruz ama size sorayım dedim o karışım iyi mi yoksa ben alıp karıştırayım mı?

arkadaşlar aktarlarda arı sütü bal polen karışımlı macun var.onu almak istiyoruz ama size sorayım dedim o karışım iyi mi yoksa ben alıp karıştırayım mı?

Bende ondan kullanıyorum eşime ama içine dövülmüş cevizde ekliyorum özellikle morfoloji için süper bi karışım.

boncukcuğum özeline yazdım tekrar yazayım buraya.senin morfoloji ve hareketlilik de süpermiş.doktorlar hep aynı canım.neden eskilerin çocuğu pluyormuş.şimdikilerin amacı tüp bebek.mesela canım bizimkide 63 milyona yükselmişti.doktor bile şaşırdı.aslında ilaç bile vermek istemiyorlar.mesela proxeed plusu ben yazdırdım ona.sanki yazınca bişey oldu.görende bedava sanar.1 ayda 220 tl çıkıyor.işte doktor verdi olsun dedim.
bu arada sana bir şey daha demek istiyorum.senin sayın gayet iyi.eğer sen dede sorun yoksa bebiş gelir.ama sana tavsiyem çatlama iğneleri vurunman.o şekilde hamile kalmak kolaylaşıyor.tanıdığım kişiler bu şekilde hamile kaldı.

X