Erkek İnfertilitesi 2 Milyondan 76 Milyona Yolculuğumuz

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
boncukcuğum özeline yazdım tekrar yazayım buraya.senin morfoloji ve hareketlilik de süpermiş.doktorlar hep aynı canım.neden eskilerin çocuğu pluyormuş.şimdikilerin amacı tüp bebek.mesela canım bizimkide 63 milyona yükselmişti.doktor bile şaşırdı.aslında ilaç bile vermek istemiyorlar.mesela proxeed plusu ben yazdırdım ona.sanki yazınca bişey oldu.görende bedava sanar.1 ayda 220 tl çıkıyor.işte doktor verdi olsun dedim.
bu arada sana bir şey daha demek istiyorum.senin sayın gayet iyi.eğer sen dede sorun yoksa bebiş gelir.ama sana tavsiyem çatlama iğneleri vurunman.o şekilde hamile kalmak kolaylaşıyor.tanıdığım kişiler bu şekilde hamile kaldı.

Teşekkür ederim canım, ben de senin yazdıklarından yola çıkmıştım çok şükür Rabbim yardım etti bişeyler yoluna girmeye başladı. Dediğin çok doğru daha gittiğimiz üroloji doktoruna eşim tahlilini alıp hemen götürmüştü ve doktor sadece hemen gel seni varikosel ameliyatı yapalım morfoloji iyice düzelsin demiş. Ya ben anlamıyorum neden hep işin kolayına kaçıyorlar daha öncede sayı düzelmez demişlerdi ne oldu? İnanmadım doktora ve eşimle kesinlikle ameliyat olmaması gerektiği konusundan anlaştık. İnsan destekleyici bi ilaç verir biz sayıyı nerden nereye yükseltmeyi başarmısız.
Bende çok şükür herhangi bir sorun yok, 1-2 ay geçsin olmazsa dediğin gibi kadın doğumcu kontrolüne giricem artık aşılamamı olur çatlatma iğnesi bilmiyorum.
Hayırlı haberlerimizle görüşürüz İnşallah....Allahım hepimizin yardımcısı olsun.:1rolleyes:

Canım ben şöyle orta boy bir kavanozun yarısına kadar hakiki sızma zeytinyağına aldığı kadar incir doğruyorum, incirleri 2 ye ayırıyorum. 2 gün karanlık bir yerde bekletiyorum sonra eşim kahvaltı yapmadan önce 1 tatlı kaşığı yiyor. Zeytinyağında neden bekletiyorum dersen zeytinyağında E vitamini bolca var o nedenle.

tamam cnaım teşekkürler bende hemen alayım incir ve zeytin yağı sagollopuyorumnanaktan

boncukboncuk arkadaşım bu çay ne kadar gidiyo yani proseed gibi 1 ayda bitiyomu. Eşin kaz kez içti 1 günde biz almayı düşünüyoruz

boncukboncuk arkadaşım bu çay ne kadar gidiyo yani proseed gibi 1 ayda bitiyomu. Eşin kaz kez içti 1 günde biz almayı düşünüyoruz

Canım çay 3 ay sürüyor. İçinde 24 tane çay var. Haftada 2 kere mutlaka aynı günlerde ve aynı saatte içilmesi gerekiyor.

boncukcuğum özeline yazdım tekrar yazayım buraya.senin morfoloji ve hareketlilik de süpermiş.doktorlar hep aynı canım.neden eskilerin çocuğu pluyormuş.şimdikilerin amacı tüp bebek.mesela canım bizimkide 63 milyona yükselmişti.doktor bile şaşırdı.aslında ilaç bile vermek istemiyorlar.mesela proxeed plusu ben yazdırdım ona.sanki yazınca bişey oldu.görende bedava sanar.1 ayda 220 tl çıkıyor.işte doktor verdi olsun dedim.
bu arada sana bir şey daha demek istiyorum.senin sayın gayet iyi.eğer sen dede sorun yoksa bebiş gelir.ama sana tavsiyem çatlama iğneleri vurunman.o şekilde hamile kalmak kolaylaşıyor.tanıdığım kişiler bu şekilde hamile kaldı.

Meraba canımın içi sizin önceki dedğerleriniz kaçtıda 63 mil oldu ,warikoseli warmıydı ameliyat oldumu eşin yazarsan sewinirim...

bizimki 3 ila 3.5 milyon arasıydı.bizim durumumuz daha kötüydü.eşim testis tümörü olmuştu.ve testisinin teki alındı.yani ona rağmen arttı düşün.ayrıca bir ameiyat oldu.bir ay sonra tekrar oldu.kan pıhtısı birikmiş dediler.yani direnci bayağı düşmüştü eşimin.sağlıklı beslenmenin sonucunda şimdi çok iyi şükürler olsun.

bizimki 3 ila 3.5 milyon arasıydı.bizim durumumuz daha kötüydü.eşim testis tümörü olmuştu.ve testisinin teki alındı.yani ona rağmen arttı düşün.ayrıca bir ameiyat oldu.bir ay sonra tekrar oldu.kan pıhtısı birikmiş dediler.yani direnci bayağı düşmüştü eşimin.sağlıklı beslenmenin sonucunda şimdi çok iyi şükürler olsun.

Geçmiş olsun bebeişim bayağı yükselmş benim bir ay öncegttğim doktor bu sonçlala bizi ameliyt ile etmek istemedi(3.4 mil)kaa değer birşey olmazmış %20 şans wedi,bende onun inadına n kadar kür warsa ne duyduysam eşime dayadım ,o doktor görecek Allahın izniyle ayılarımız yükselince.
Hatta biz azın keçi boynuzu kürü yapmıştık değer 12 mil olmuştu nsıl oldu dedi keçi bon
uzuyla dedim keşke dewm etseydin dedi .YYYYYYYYYYYyaaaaaaaaaaaaaa
o görecek ...

Azmineden dolayı tebrik ediyorum seni. ınşallah değerleriniz çok güzel yükselirde dediğin gibi doktorun şaşkınlıktan ağzı açık kalır.

Hızır gibi yetiştiniz..derdimize derman olacaksınız inşallahh..azminizden ve sabrınızdan ötürü tebrik ederim eşinizi ve sizi..bizim sperm sayımız 4milyon..hamilelik olmaz dediler..dünya başımıza yıkıldı gibi oldu bir anda..araştırmalrımız esnasında paylaşımınızı gördük..tüm listeyi tedarik ettik..aynısını uyguluyoruz..inş sizin gibi güzel sonuçlar alırızz..darısı hamileliğinizee..nolursunuz bize hamileyim diye güzel haberler verin verin ki bir damla umut olsun yüreciklerimize..

yalnız beslenme programını uygulayalı 4gün oldu..eşimde acayip derecede gaz oldu:))) sizdede oldumu normal mi?

bütün bunları ben de yesem (bi de düzenli) ben bile sperm üretmeye başlarım....
:1shok: :1shok:
maşallah sana canım...ben bi keçiboynuzu kürünü zor yapabildim...o da 2,5 ay...
işin zordur sanırım senin kaydirigubbakcemile bu kadar dopingden sonrakaydirigubbakcemile3 ..
şaka bi yana Allah tez vakitte versin bebeğini canım....sağlıkla inşallah...

Hızır gibi yetiştiniz..derdimize derman olacaksınız inşallahh..azminizden ve sabrınızdan ötürü tebrik ederim eşinizi ve sizi..bizim sperm sayımız 4milyon..hamilelik olmaz dediler..dünya başımıza yıkıldı gibi oldu bir anda..araştırmalrımız esnasında paylaşımınızı gördük..tüm listeyi tedarik ettik..aynısını uyguluyoruz..inş sizin gibi güzel sonuçlar alırızz..darısı hamileliğinizee..nolursunuz bize hamileyim diye güzel haberler verin verin ki bir damla umut olsun yüreciklerimize..

Rabbim hepimize yardım etsin. Bize kesinlikle bu sayıyla gebelik olmaz demişlerdi, sayı asla yükselmez demişlerdi ki çok şükür yükseldi. Listenin bazı kısımlarını güncellemek lazım, çünkü artık kereviz ve brokoli bulmak oldukça zor. Walla bende artık hamile kalmak istiyorum. Her türlü çalışmaktan yoruldum.:eek::eek:

bütün bunları ben de yesem (bi de düzenli) ben bile sperm üretmeye başlarım....
:1shok: :1shok:
maşallah sana canım...ben bi keçiboynuzu kürünü zor yapabildim...o da 2,5 ay...
işin zordur sanırım senin kaydirigubbakcemile bu kadar dopingden sonrakaydirigubbakcemile3 ..
şaka bi yana Allah tez vakitte versin bebeğini canım....sağlıkla inşallah...

Walla hamile kalsam da dinlensem, çalışmalar çok yoğun geçiye bu kadar dopingin üzerine dediğin gibi....:eek::eek:

Bu ay bi heyecan yaşadık ama sonuç negatif oldu. 4 günüm geçmişti kanda baktırdım negatif. Napalım hakkımızda hayırlısı....

Bu ay bi heyecan yaşadık ama sonuç negatif oldu. 4 günüm geçmişti kanda baktırdım negatif. Napalım hakkımızda hayırlısı....

hayırlısı elbette canım benim..bu beklentiler insanı yıpratıyor biraz ama..olsun az şey başarmadınız..cidden azminin,sabrının,emeğinin karşılığını verecek Allah..senden azim alarak uyguluyorum tüm yediklerimizi..Allah büyüktürrrr...Rabbim gösterecek o büyük ve güzel günü tez zamanda inş..dualarım seninle..senin yaptığın beslenme programına ait o an ne yaparsam hep aklımdasın..inşallahhhhhhhhh gülecek yüzün canımm..

Ne güzel dilekler, ne içten dilekler bunlar. Çok teşekkür ederim, gerçekten çok yıpratıcı bir dönem. Evet dediğin gibi az yol katetmedik ama artık sonucu almak istiyorum bende. Her ay beklemek hem umut hem de umutsuzluk. Hepiniz benimde dualarımdasınız. Rabbim bizlere de yaşatsın o mutluluğu ınşallah. Bi gün bu mutlu haber bizlerin de kapısını çalacak bunu biliyorum.

X