Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gizlidir bütün aşklar -Maeve Binchy

1. Konu Sahibi : Eylul #1

Gizlidir bütün aşklar -Maeve Binchy

Yankı Mağarası derler oraya; doğru yöne bağırırsan sadece bir yankı değil sorularının cevabını da duyarsın.

1950’lerin küçük bir sahil kasabasında yetişen Clare O’Brien ve David Power, kalplerindeki arzuyu Yankı Mağarası’na haykırırlar. İkisinin de tek bir dileği vardır: Kasvetli ve dedikoducu Castlebay kasabasından bir an önce kurtulmak.

Tıp öğrenimi gören David ile üniversitede burslu okuyan Clare’in yolları yıllar sonra Dublin’de kesişir. Ancak küçük bir kasabanın tek doktorunun oğlu ile mütevazı bir dükkân sahibinin kızının birlikte olmaları sosyal açıdan pek de mümkün değildir. Aşklarının yankısını duyabilmeleri için önlerinde aşmaları gereken pek çok engel vardır.
    Kader bir gün ikisini de Castlebay’e çağırır. Fonda gri bir gökyüzünün, dalgalı bir denizin ve rüzgârın olduğu; sırlarla, hüsranla, tutkuyla, ihanet ve aşkla örülmüş bir dramın içinde bulurlar kendilerini. Aşklarının yankısı tüm engelleri aşarak onlara ulaşabilecek midir?
    alıntıdır

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-08-2014

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 11 gün kaldı.

Bu günden itibaren bebeğiniz, rahimde kaldığı her gün ortalama 14gr. alacaktır. Rahminizin üst kısmında bulunan kaslar her kasılma sırasında yaklaşık 25 kg. a eşit bir kuvvet uygular. Bu doğum sırasında kasların rahim ağzının açılması ve bebeği dışarı itmek için ne kadar kuvvet uygulanması gerektiğini gösterir. Eğer bebeğinizin başı aşağıya dönmemişse sezeryan doğum yapabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

2. Konu Sahibi : Eylul #2
    başladım bu kitaba biteremedim ben ya boshayallersmile
    çok karmaşık bir dili var yoruyor beni okurken

3. Konu Sahibi : Eylul #3
    Alıntı Duygu.C kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    başladım bu kitaba biteremedim ben ya boshayallersmile
    çok karmaşık bir dili var yoruyor beni okurken
    Kitabın eğer başındaysan karmaşık gelmesi doğal
    Yazarın bütün kitapları aslında ilk bölümleri biraz karmaşık dille yazılmış gibi
    Bu kadının bütün kitaplarını okudum hepsinde de aynı izlenimi verdi bende normal sanada öyle gelmesi.Ama sonraları kitabı elinden bırakamıyorsun yılmadan devam et bence yerimseniben

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-08-2014

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 11 gün kaldı.

Bu günden itibaren bebeğiniz, rahimde kaldığı her gün ortalama 14gr. alacaktır. Rahminizin üst kısmında bulunan kaslar her kasılma sırasında yaklaşık 25 kg. a eşit bir kuvvet uygular. Bu doğum sırasında kasların rahim ağzının açılması ve bebeği dışarı itmek için ne kadar kuvvet uygulanması gerektiğini gösterir. Eğer bebeğinizin başı aşağıya dönmemişse sezeryan doğum yapabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın