avon ıncandessence

sxixlayahasret

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2008
49
2
slm kızlar avon ıncandessence parfümü nasıl kullananan varmı kokusu kalıcımı bu parfümü sipariş etcemde bilgi alayım biraz dedimyerimseniben

güzel bi parfüm yaz için ideal.meyve çicek karışık.ama öle buram buram kokusunu alamazsın sen.sana iice sokulmaları lazım parfm kokunu almaları içinbayanssulusmile

Bende kullanıyorum. En sevdiğim kokusu..Keşke kalıcı olsada sürekli sıkmak zorunda kalmasam..Çok kısa sürede bitiriyorum ben parfümüzemuszemus

yaklasık 3 yıldır vazgecemedigim tek koku
cok begeniyorum sanırım tene görede degişiyor cünkü ben bi iki fıs yapıyorum herkes ne sürdün diyor
yani benim acımdan kalıcılıgıda var

Kesinlikle harika bi kokusu var,1 yıldır kullanıyorum..Nişanlım şu anda askerde... Ona mektup yollarken bi peçeteye kokumu da sıkıyorum,yanımdaymışsın gibi geliyo diyor,hiç değiştirme bu kokuyu diyor.. Bence tene göre değişiyo kalıcılığı... Ben de uzun süre kalıyo koku... Özellikle yaz için ideal,tavsiye ederim...

şu an benimde kullandıgım parfüm bu kokusu gerçekten muhteşem ama tene göre değişiyo galiba kalıcı degil malesef....annemde bu parfümü kullanıyo maşallah onda baya kalıcı.

ben avonun parfümlerini kullanmıyordum.ancak bu incandessence yi çok övdüler<kızkardeşim de çok beğenmiş.ben de bugün sipariş ettim.kalıcılık çok değişiyo kişiden kişiye.mesela bende bi parfüm vardı edt ya böyle yıkıyorum yıkıyorum çıkmıyodu.bi de başka bi parfüm var o da edp yani daha yoğun esans oranı onu da sıkıyorum böyle 2-3 saat snra kokmuyo bile.bi de evet kişiden kişiye değişiyo kalıcılık.koku bile değişiyo nasıl koktuğu

avonun sanırım en beğendiğim kokusu. 30 ml lık indirime girecek yakında. özellikle sarışınlara öneririm, ben alıp depo yapıcam :)
not: çevremdeki erkekler de avonun en çok bu kokusundan hoşlanıyo :KK66:

arkdaşlar bana yakışan iki parfün biri Incanderessence diğer ise zen avonlar her ay indirimde oulyor mu bu ay almak istiyorum en son 2 sene önce almıştım..

bende çok beğeniyorum kokuyu, normalde kadınsı kokuları pek sevmiyorum ama bu gençlerinde kullanabileceği bir parfüm =))

avonun güzel parfümlerinden biridir ama arkadaşlarında dediği gibi kalıcı değil malesef yoksa özellikle yaz aylarında kullanılabilinecek hafif ve hoş bir koku fiyatıda uygun...

avonun en güzel kokularından. herve leger dan daha güzel bi koku bende kalıcı da sabah iki fıs fıs akşama kadar buram buram kokuyo valla :)

X