Dudaktan öpüsmek ... :)

Ağzından öpmeceli mi:) Iyyy midem bulandı..Kusarım ki bence..Hı hı ebet:))) Şaka bir yana sevdiceğinle yaşadın mı tadından yenmezzz:)) Zoraki mevzulara bende gelemem..Hopss koyarım kapının önünee:))O tarz yaklaşımlarda anında soğur ve ayrılırım ki yapmışlığımda vardır.. Ben ne zaman istersem o zaman öpüşürümm:) Mucukiss..Imm olsada öpsem kiiiii kocamın dudakileriniiii:)

benim dudaklarımdan ancak eşim öper...

evet sonuna kadar bu kaide geçerlidir... şahsen bende öyle düşünüyorum... düşünsene 5 kere aşık olmuşum hepsine aşkım demiş öpmüşüm...:KK1: kızım böyle birşey yapsa ! Allah korusun.. bunun adı masum aşk değil bana göre... sevgi de aşkta dokunmadan yaşanabilir... insan görmeden de dokunmadan sever...
masum aşk bir kere olur... oda ergenlik dönemi öncesi ilk aşk...

Kocam ikinci öpüştügüm erkekti.28 yaşındayım ve 8 aylık evliyim.Kocama bunuda söyledim.ılk öpüştüğüm kişi gerçekte sevmediğim biriydi onun zorlamasıyla öptüm.Bir gün benden habersiz beni bi eve götürmeyi planlamıştı.Girdim eve öptü felan devamını getirmek isteyince bıraktım onu orda öylece çıktım gittim ve ertesi gün telf. ayrıldıgımı söyledim.Sevmediğim birine seni seviyorum demek bana hep zor ve itici gelmiştir.Bir kere yaptım o hatayı pişman olmuştum.

ben 2. yılımızda öpüşmüştüm. ilk sevgilim kendisi zaten. öpüşmemizden 1 hafta öncesine kadar hiç sözünü bile etmemiştik. bi kere öpmek için yaklaştı. ben yanağımı çevirdim. özel bi an olmasını istiyorum dedim. sonra bir akşam deniz kıyısında öpüşmüştük :)))

Eğerki ciddiyeti varsa evet öp.Nolcaki.
Ama yok ben daldan dala atlarım tek bir tane kesmez dersen
o zaman öpüşler masum olmaz.
Bence tabi.
Gerçi artık öpüşme küçük detay olarak kaldı günümüzde.
İnsanlar her sevgiksiyle direk yatağa gidiyor.
Oyüzden öpüşmek anormal olmasa gerek.
Ama karşındaki erkeğin amacı iş bitirmekse , sende buna iyi bakmayan biriysen kaç ozaman...

ılk eşimi öptüm zaten onunda oldum.
ama ondan önce başkasına inansaydım belki öperdim.
Ayrılık bilinmez.Ama ciddiyetsizse öpmezdim.
Benim vardı bitane öyle,öpmeyi geç birlikte olmayı imayla teklif etmişti.
Anında da bitti zaten...

bence noormal yani ne var ki bunda tabi kişisine göre değişir ciddiysen öpüş karşında kinede güveniyosan öyle iki günlük sevgilililerde öpüşüyo ya hemen öyle olmasın yani ki bi anlamı olsun yani hem gerçekten seviyosan öpüş bence sadece sırf merak için olmasın hayatının en güzel anısı olur o zaman bence yol verdik KK kızları olark hadi git öpüş kız:roflol:

güveniyorsan ve anlamı olacaksa çekinme, ama gerçekten göreceli bunlar (= vicdanın rahat etmeyecekse yapma derim :)

Sey Kizlar, özel bi soru olacak ama neyse, sevgili'nizle aranizdaki mesafe ne kadar yani söyle aciklayayim, erkek arkadasim bazen öpmeye calisiyor dudaktan, basimi ceviriyorum ki yanagimi öpsün diye, biraz bozuluyor tabii. Bende cit cikarmiyorum, dudaktan öpüsmek ile sinirlari zorlamismi oluyorum, yoksa bir beraberlikte normal mi. :kedi:

ilişkinizin boyutuna duygularınızın yoğunluğuna bağlı ve aslında yaşına da... arada duygu olduktan sonra arada yaşananın ne önemi varki.. fazla abartmadan istediğin ölçü dahilinde neden öpmeyesinkisengözlerimebaksanab

eğer gerçekten sevdiğini düşünüyosan öpsün.. ama sadece bi hoşlantıysa ciddiye yönelik bişey yoksa öptürme bnce kendini

bu arada bu başlık nisanda açılmış... arkadaşımız çoktan öptürmüştür hereldeee farklı boyuta geçmiştir bilekaydirigubbakcemile2 bizde hala kendimizi yırtıyoruz kaydirigubbakcemile3

X