Göğüs ucuna lazer yaptırdım, göğsüm bozuldu

E

elle

Ziyaretçi
Mrb kayseride göğüs ucuna lazer yaptırdım. Fakat çok acıdı ve eve geldiğimde göğüs uçlarımın yara içerisinde olduğunu gördüm. Kahverengi dokusunun çok küçük bi kısmı bozuldu ve acıyor. Bepanten sürdüm ama sizce ne yapmalıyım? Göğüs sağlığım tehlike demi?? eyvahedigeldismile

Mrb kayseride göğüs ucuna lazer yaptırdım. Fakat çok acıdı ve eve geldiğimde göğüs uçlarımın yara içerisinde olduğunu gördüm. Kahverengi dokusunun çok küçük bi kısmı bozuldu ve acıyor. Bepanten sürdüm ama sizce ne yapmalıyım? Göğüs sağlığım tehlike demi?? eyvahedigeldismile

yapan yerin duyarsız davranması. koyu renkli benlerin üstüne değdirmedikleri gibi koyu olan göğüs bölgelerine de ışığı göstermemeleri lazımdı. muhtemelen yüzeysel bir yanıktır. bepanten sürün, çabuk iyileşir ama gittiğiniz yeri değiştirin. şayet değiştiremezseniz de güzel bir fırça çekin, bundan sonra daha dikkatli olsunlar:eek:lmaz:

benimde koyu renkli yerde bikaçtane vardı yaptım lazer biras yara oldu ama geçti sonrasında:)düzelir merak etme cnm bnm..ben lazzzerden dolayı bi kaç bölgede ciddi şekilde yandım ama hepside geçti:)

Bepanten sürmeye dewam et canım bişey olmaz

Bepantenin merhem olan formunu kullanırsanız daha iyi olacaktır. Göğüs sağlığınızla ilgili bir problem olmaz , mam bir sonraki seans dozu biraz düşük tutmak gerekir. Bazen özellikle kahverengi kısımlarda koyu kıllar bulunabiliyor, onlarıda alalım derken bu durum oluşabiliyor. Uygulama yaparken ince bir tahta çubukla ya da uygulayan ki,şi parmadı ile koyu alanı kapatarak tedavi yaparsa daha sıkıntısız bir tedavi olur. Geçmiş olsun.

lazeri bilmem ama ipl ile o bölgeden sonuç alamadım ayrıca ben. iğneliye geçtim. tek seansta bile çok farketti. diğer güzel yanı da o bölgenin az acımasıhihoyyyt

merhabalar benimde göğüs uçlarımın çevresinde kıllanma var bi kaç cımbız ile aldım fakat daha da belirgin ve uzun çıkmaya başladı lazer yaptırayım diorum bekarım ileride çocuk olduğunda emzirmede yada başka bir şeyde göğüsüme zarar verir mi

görme kusurlarında göz ameliyatlarında bile güvenle kullanılan lazer bu bölgedede bir sorun oluşturmaz,ancak meme başı koyu renk olduğundan melanini çok etkilemeyen nd/YAG türü lazer tercih edilmeli yada iğneli düşünülmelidir

buarada bu bölge tüylenmesi sonradan oluşmuş ve mens düzensizliğide varsa polikistik over sendromu yönünden jinokolojik muayene düşünülmelidir.

X