Çocuk Hastalıkları sevimsiz bi başlık olcak ama bebeği epilepsi hastası olan var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Zehram_26 kiziniz nasil oldu bizde dun ilaç kullanmaya basladik ama ilaçtan çok korkuyorum yan etkileri olan bi ilaç...
öncelikle geçmiş olsun.Rabbim tez zamanda sağlığına kavuşmasını nasip etsin.bbenim kızım 4 sene ilaç kullandı.hem hap hem şurup.sabah akşam.kolay değil tabi.bi anne olarak çok zorlandığım üzüldüğüm günlerim oldu.kıyamıyorsun.küçücük bedene sürekli sabah akşam ilaç vermek zor çok zor.ama Allah dermansız dert vermesin.ilaçları tam vaktinde verin.ihmal etmeyin sakın.inş ilerikizamanlarda bırakırsınız.biz ilaçları bıraktık artık.eeg sonuçlarımız temiz çıkıyor.çok şükür.siz güçlü olacaksınız öncelikle.herşey Allah dan.iyi haberlerinizi bekliyorum.dualarım sizinle..

Gerçekten bunlari yasayan biri olduğunuz için beni anladiginizi düşünüyorum sizin basliginizi görünce üye oldum sizde uzun sure mücadele etmissiniz bize sadece şurup verdi convulex diye ama ben çok korkuyorum bu suruptan yan etkilerini. Çok olduğunu duydum sac dökülmesi algilama geriliği gibi o kadar kotu durumdayim ki canim yaniyor kizima baktikca

Sevgili atans izlediğin her şeyden bu kadar etkilenip paniğe kapılman son derece yanlış bana göre. Eğer şüphelerin varsa mutlaka bebeği bir doktora götür. Ancak hiç birşey çıkmayacağını düşünüyorum.

Benim oğlumda kucağımdan yatağına yatırıken olan(doğduğundan beri sadece 5 kere falan oldu) bir durum var. Kendini kasıyor, gözleri titriyor ve ıh ıh ıh sesi cıkartıyor. Tepki vermiyor bikaç saniye. Ben korktuğundan şüphelendim. Birden yatırıyorum sanırım yatağına ve düşme refleksi yaşıyor olabilir dedim. Zaten şimdi daha dikkatli ve yavaş yatırıyorum yatağına olmuyor artık
. Sizce benim dediğim gibi korkudan mıdır? Durup dururken olan birşey değil. Endişelenmelimiyim?

öncelikle buraya bakma ihtiyacı isteyen annelerimiz inşallah hastalıklar evlatlarımızdan uzak durur. eğer teşhis edilmiş ve dirençli olduğu düşünülen bi epilepsi hastalığı varsa ketojenik diyeti araştırmanızı öneririm

Aklıma takıldı ve netten araştırayım dedim araştırmaz olsaydım... Göz dalması yazıyorum epilepsi çıkıyor karşılığında... 1 haftadır özellikle kafayı yemek üzereydim. Çocuk nöroloğundan 12 mayıs a tarih veriler ve ben o zamana kadar bekleyemezdim gittim özelde eeg çektirdim. Oradaki nörolog eeg nin çok iyi olduğunu söyledi çok şükür. ama dalmaları devam ediyor oğlumun,seslendiğim zaman bazen duyuyor bazen tepki vermiyor... Bunun dışında hiçbirşey yok. Dr sonuç iyi dedi ama bilemiyorum içimi bir kurt kemiriyor:KK43:(:-)43:

Aklıma takıldı ve netten araştırayım dedim araştırmaz olsaydım... Göz dalması yazıyorum epilepsi çıkıyor karşılığında... 1 haftadır özellikle kafayı yemek üzereydim. Çocuk nöroloğundan 12 mayıs a tarih veriler ve ben o zamana kadar bekleyemezdim gittim özelde eeg çektirdim. Oradaki nörolog eeg nin çok iyi olduğunu söyledi çok şükür. ama dalmaları devam ediyor oğlumun,seslendiğim zaman bazen duyuyor bazen tepki vermiyor... Bunun dışında hiçbirşey yok. Dr sonuç iyi dedi ama bilemiyorum içimi bir kurt kemiriyor:KK43:(:-)43:

Eeg yi birkac gun sonra baska yerde bi daha cektirin. Ben de sara hastasiyim. Aslinda eeg temizse sorun yok ama eegyi okuyan doktor da cok onemli. Bi daha cektirin iciniz rahatlasin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

lütfen yardım edin delirmek üzereyim 2 aylık bebeğim uykuda aniden gözlerini açıyor elini açıp havaya kaldırıyor bağırarak ıh ıh ıh diyor ve çığlık atarak ağlıyor bugün nörolojiye götürdük birşey yoktur ama eeg çektirelim dedi 8 şubata randevu verdi sürekli ağlıyorum psikolojim bozuldu epilepsi olabilirmi :KK43:
Sevgili bemsh acaba bebeğine ne teşhis kondu aynı şeyleri benim oglumda yapıyor

lütfen yardım edin delirmek üzereyim 2 aylık bebeğim uykuda aniden gözlerini açıyor elini açıp havaya kaldırıyor bağırarak ıh ıh ıh diyor ve çığlık atarak ağlıyor bugün nörolojiye götürdük birşey yoktur ama eeg çektirelim dedi 8 şubata randevu verdi sürekli ağlıyorum psikolojim bozuldu epilepsi olabilirmi :KK43:
Bemsh bebeğine ne teşhis koyuldu acaba

Göz dalmasında cocuk tepkisiz ve bakısı donuksa ve bir muddet suruyorsa bu durum dr mutlaka goturun.ama her goz dalması epilepsi diildir. Bu dalma normal gozdalmadından emin olun daha farklı bunu farkedersiniz. Benim kızımda epilepsi 5 aylık ken basladı. Ve goz dalmasıyşa basladı. Dedigim gibi bu anormal dalmayı farkedersiniz. Allah hepimizin yavrusuna sifa versin bu hastalıkla mucadele cok zor 9yıldır ne o pes etti ne biz. Bu arada epilepsinin bir cok turu var. Ailede genetiklik varsa anneler bebeklerinizi takip edin. Ama bunu ciddi takıntı yapmayın.

Merhabalar Çocuğunuz nasıl iyileşti hangi doktora götürsünüz lütfen yardımcı olurmusunuz

X