Nikah nikahta ne giyilir lütfen yardım edin ...!

MaSaL24

rabbime binlerce şükür
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
733
0
35
mrb kk nın güzel bayanları haziran ayında nikahım var dügün memlekette olucak temmuzda fazla kalabalık olmucak nikahımız ama bilmiyorum nikahta ne giyilir gelinlik harici abiye filan mı ceketli takım mı CADIARZUnapıcam lütfen yardım edin senağlamasenağlamasenağlama

Canim merhaba,
nikahin, nikah salonunda olucaksa eger takim falan giyebilirsin.Nikah memurunu eve getirteceksen daha ozel birsey giyebilirisn.Simdiden mutluluklar

valla cnm bana kalsa kot tshort ile giderim:):):)şaka bi yana cici bi elbise giymeyi düşünüyorum bende:)

cnm sade bir elbise veya açık renklerde etek ceket giyebilirsin

hayırlı olsun canım
pantolon takım giyme derim ben ,etek ceket takım olabilir ya da canlı renklerde ama sade bir elbise olabilir

canım bu bölümde var benim nikahıma bir bak istersen...ama pantolon giyme sakın hanım hanımcık giy..
siyah giyme çünkü bu senin özel günün..farklı ol herzamnkinden okii

öncelikle şimdiden hayırlı ugurlu olsun yawru kusum benim....,
bence ya güzel bi abiye tarzı yada takım ama yaz geldi bliyosun sıcak olur dersen pantol gömlek te olur sık durur yaneeee

4654.jpg
4674.jpg

Son düzenleme:
öncelıkle hayırlı olsun tatlım.hangısı dıye sorarsan beyaz derım hem yaza olacak degıl mı?

valla canım ikiside güzel ama sanki ikincisi daha iyi çünkü normalde yemeğe felan giderkende giyilir yani opuyorumnanaktan

cnm ben ikincisi dedim birincisi daha günlük gibi ikincisi daha ağır bir elbise hem ayakkabını falan daha iyi kombin edersin

evet ona uygun çanta ve ayakkabıları buldum bile hem şık hemde rahat galiba 2. elbise olucak ama yinede bakıyorum bayanssulusmile

renk olarak pembe mavi filan olabilirmi genelde beyazla siyah oluyorda ?

2. elbise veya o tarzlar cok hoş olur
ben lila renk sppor bi elbise giymiştim
geneli boşver gönlün ne giymek istiyorsa onu giy
sonra pişman olmaaklinialirimsmile

X