Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

ravzacım aklıma gelıryorsun sıksık sayfayı acıp bakmamıstım uzun zamandır ...
hayırlısı olsun dıyelım onemlı olan senın huzurlu mutlu olman...

ınsallah daha cok gencsın hayırlı sevebılecegın huzurlu olabılecegın bırını cıkarır Rabbım karsına ..

kızlar burayı okuyorsunuz sanırım arada bende tup bebek tedavısne basladım zeynep kamılde ..bugun 3. ıgne gunum dualarınızı beklıyorum

canım benim Allahım tedavini sonuna kadar güzel devam ettirsin inşallah, güzel hayırlı haberlerini bekliyor olacağız:KK16:

tatlım ben iyiyim durumlar aynı sadece aşırı kaşıntım sonucunda dra gittim ve mantarım olduğunu öğrendim onun tedavisini görüyom , eşimde sperm artırıcı ilaç kullandıydı sonucu ne oldu bilmiyoruz o yüzden1 hafta sonra sperm tahlili yaptıracak hayırlısı olur inşallah, bebek için dra gitmeyi henüz düşünmüyorum böyle olacağının inancı halen içimde o yüzden sabırla bir gün meleğimizin gelmesini bekliyoruz

Halev'im mantar muntar hepsi gelir geçer Allah'ın izniyle.Senin sabrının karşılığını fazlasıyla alacağına inanıyorum.Rabbim en kısa zamanda senin için de halay çektirsin bize.
Eşinin sonuçlarını da kendi tedavini de bize haberdar et.Çalışmayı da hiç aksatma :KK66:

tatlım ben iyiyim durumlar aynı sadece aşırı kaşıntım sonucunda dra gittim ve mantarım olduğunu öğrendim onun tedavisini görüyom , eşimde sperm artırıcı ilaç kullandıydı sonucu ne oldu bilmiyoruz o yüzden1 hafta sonra sperm tahlili yaptıracak hayırlısı olur inşallah, bebek için dra gitmeyi henüz düşünmüyorum böyle olacağının inancı halen içimde o yüzden sabırla bir gün meleğimizin gelmesini bekliyoruz

halevım Allah razı olsun hakkmızda hayırlısı bakalım...
senınde Allah yardı olsun ınsallah esınde guzel sonuclar vermıtır ılaclar..

Selamlar adet yerini bulsun dedim ve burdan yazmak istedim öncelikle.. denizim doğduktan sonra düzene giren adetim bu ay sarsıldı 10 gün gecikmişti, geçen pazartesi idrar testi denedim ve negatif çıktı korunduğumuz için bende ihtimal vermemiştim. zaten o gün pembe lekelerimi görünce hıh tamam bugün reglim geldi diye düşündüm ve bekledim kesilmişti lekelerim. ertesi gün doktoruma gittim ultrasonda 13mm bir kist görüldü sağ tarafta ve gebelik saptanmadı fakat doktorum ayrıntıları kaçırmayalım dedi ve kanıma baktı ertesi gün telefonla öğrendim ve sonuç 13 tü çokk şaşırdık. Tabiki şaşırmak sadece tabiri caiz. Allahın yazdığı emrettiği olmuştu. bugün yenilediğim kan testinin sonucu 374.3. henüz kendime gelmiş değilim ama mutluyum. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.

sl kızlarrr,

benimde artık bebişim olsun istiyorum yardımlarınızı esirgemeyin benden ne olurrrrrrr.....:KK16:

Selamlar adet yerini bulsun dedim ve burdan yazmak istedim öncelikle.. denizim doğduktan sonra düzene giren adetim bu ay sarsıldı 10 gün gecikmişti, geçen pazartesi idrar testi denedim ve negatif çıktı korunduğumuz için bende ihtimal vermemiştim. zaten o gün pembe lekelerimi görünce hıh tamam bugün reglim geldi diye düşündüm ve bekledim kesilmişti lekelerim. ertesi gün doktoruma gittim ultrasonda 13mm bir kist görüldü sağ tarafta ve gebelik saptanmadı fakat doktorum ayrıntıları kaçırmayalım dedi ve kanıma baktı ertesi gün telefonla öğrendim ve sonuç 13 tü çokk şaşırdık. Tabiki şaşırmak sadece tabiri caiz. Allahın yazdığı emrettiği olmuştu. bugün yenilediğim kan testinin sonucu 374.3. henüz kendime gelmiş değilim ama mutluyum. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin.

aa cok sevindim canim yaa. neden kimse gelmiyor ki artik bura ya :KK43:(

Merhaba anne adayları. Ben İzmir'de doğum fotoğrafçılığı yapıyorum. Şu sıralar hem tanıtım, hem de portfolyomu geliştirmek amacıyla, bana kadınlar kulübünden ulaşan ilk 5 kişinin doğumunu ücretsiz çekeceğim. Tek şartım, fotoğrafları web sitemde yayınlamama izin vermeniz. İlgilenen anne adayları bana özel mesaj yoluyla ulaşırsa sevinirim.

kızlar nasılsınız
uzun zaman oldu görüşmeyeli
sayfa çok gerilerde kalmış
bende ikinci meleğimi bekliyorum bütün isteyenlere nasip etsin mevlam
hamiş olanların sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin
sağlıklı ve hayırlı evlat versin mevlamEn Büyük KK

Zeytin1007 canım tebrik ederim ikinci bebeğini bizim face'de gizli grubumuz var artık.oradan daha sık görüşüyoruz.aysele yada bana ulaşırsan ekleriz gruba.

X