Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

günaydın güzel hatunlar
nasılsınız?
pınarı yine yakalamadım

günaydın tatlım

günaydın kızlar
lorkem sabah sabah ne güzel şeyler yazmışsın hadisler falan muhteşem
halevim nasılsın canım ne zaman test yapma günündü senin
edutcan cım nereye gidiyosunuz tatile ne zaman gidiyosunuz

günaydın kıvırcığım günüm iğne üzerinden hesaplayınca pazartesi 15.gün oluyor test yapıp yapmamakta kararsızım :1no2:

günayddıınnnnnnnnn opuyorumnanaktan
hayırlı cumalaarrrr......
ohh be bu haftada bitttiii =))))))))))) yuppiiii =))))))))))))))))))))))
fıstıklı bitterrrriimm.. nasılsın şekerr.. epeydir senle denk gelemiyordum =)

günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar olsun hepimize

günaydın canlarım hoşgeldiniz sizlerede hayırlı cumalar

günaydın kızlar
lorkem sabah sabah ne güzel şeyler yazmışsın hadisler falan muhteşem
halevim nasılsın canım ne zaman test yapma günündü senin
edutcan cım nereye gidiyosunuz tatile ne zaman gidiyosunuz
gunaydın canım ..benımde cok hosuma gıttı sabah okudum face de
günaydın güzel hatunlar
nasılsınız?
pınarı yine yakalamadım

günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar olsun hepimize

günayddıınnnnnnnnn opuyorumnanaktan
hayırlı cumalaarrrr......
ohh be bu haftada bitttiii =))))))))))) yuppiiii =))))))))))))))))))))))
fıstıklı bitterrrriimm.. nasılsın şekerr.. epeydir senle denk gelemiyordum =)

gunaydın kızlar sızlere deee hosgeldınız bakalımmm

hoşgeldin lapacım

hoşbuldum kıvırcığım... çok neşeliyim.. h.sonu geldiği için =)) yarın sabah uyumak istiyorum... inş başarırımmm... sıcaklardan gece uyumam imkansız.. ancak sabah biraz uykuya dalıyorum bi bakıyorum ki saat 6 olmuş işe gitmek için kalkmam lazım =((( püüff

veee bu hafta bitince lapaci son çalışma haftasına girmenin sevincini yaşar çok mutludurzemuszemus

ayy sorma ayselim yaaa.. o da ayrı bir sevinç... takvime çizik atıyorum =)) son 1 haafttaaaaaa..... ohh bbbeeee.... şu eve de taşınsak herşey yoluna girecek...

günaydın tatlım

günaydın kıvırcığım günüm iğne üzerinden hesaplayınca pazartesi 15.gün oluyor test yapıp yapmamakta kararsızım :1no2:

çoğu gitti azı kaldı halevim.... inş güzel haberlerini alırız kuzum yaa..inş emeklerinin karşılığını alırsın

hoşbuldum lorkeemm...
sen nasılsın? baban daha iyimi?
ayy ben haftaya giremicem hiç topice yaa =(((( hem devir teslim var.. hemde bilgisayarımı falan temizlicem.. benden sonra birileri girecek çünkü =((

günaydın tatlım

canım sen ıgneye gore hesap yapacaksın
15 gun sonrasında kanda kesın cıkar ama sen bılırsın tabıkı ...

benıım de 4 gun vardı daha ama dun leke geldı oruc degılım suan beklıyorum devamını bilmiyorumkismile

hoşbuldum kıvırcığım... çok neşeliyim.. h.sonu geldiği için =)) yarın sabah uyumak istiyorum... inş başarırımmm... sıcaklardan gece uyumam imkansız.. ancak sabah biraz uykuya dalıyorum bi bakıyorum ki saat 6 olmuş işe gitmek için kalkmam lazım =((( püüff

kıyamam sana bak ne güzel yarın öglene kadar uyursun inşallahhhh

lorke... özelden bana cep telini yazarmısın? sana msj atarım kuzucuk doğduğunda..sen haber verirsin burda... =)
bu günden sonra bi daha girebilirmiyim buraya bilmiyorum..=(

canım sen ıgneye gore hesap yapacaksın
15 gun sonrasında kanda kesın cıkar ama sen bılırsın tabıkı ...

benıım de 4 gun vardı daha ama dun leke geldı oruc degılım suan beklıyorum devamını bilmiyorumkismile

ama şöyle okumuştum nasıl olsa adetim gelcek diye orucu tutmayıp beklemek dogru degilmiş

hoşbuldum lorkeemm...
sen nasılsın? baban daha iyimi?
ayy ben haftaya giremicem hiç topice yaa =(((( hem devir teslim var.. hemde bilgisayarımı falan temizlicem.. benden sonra birileri girecek çünkü =((

ben ıyıyım ne olsun dun leke geldı sonra cok sıdedetlı basagrısı cektım sabah hap ıctım mecburen yoksa acılllık oluyorum ...
beklıyorum sokulmesını bakalım

babamda yavas yavas ıyıye gıdıo ınsallah hastanede kalacak bıraz daha kansız kalmıs dun kan vermısler falan

ben ıyıyım ne olsun dun leke geldı sonra cok sıdedetlı basagrısı cektım sabah hap ıctım mecburen yoksa acılllık oluyorum ...

babamda yavas yavas ıyıye gıdıo ınsallah hastanede kalacak bıraz daha kansız kalmıs dun kan vermısler falan

hayırlısı bakalım...
hadi gözünüz aydın... inş artık bişi çıkmaz.... sağlığına kavuşur...
bu arada verdiğin kilolar gözümden kaçmıyor.. :nazar: aferin sanaa alkisalkisalkis

hoşgeldin pınnnaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr
sonunda denk geldik..
paşa uyuyormu?
nasılsın bakalım? kuzu üzüyomu seni?

üzermi hiç. bi gülüyo herşey gidiyo.

netten koku gelmiyo ama dimi? dün duş alamadım ve kokuyorum sanki ohaoldumsmile

sende bizi habersiz bırakma. ilk fırsatta haberini ver şeker

lorke... özelden bana cep telini yazarmısın? sana msj atarım kuzucuk doğduğunda..sen haber verirsin burda... =)
bu günden sonra bi daha girebilirmiyim buraya bilmiyorum..=(
yazdım canım ...
mujdemı ısterım kızlardan artık solemem hemen aklinialirimsmile

ama şöyle okumuştum nasıl olsa adetim gelcek diye orucu tutmayıp beklemek dogru degilmiş

canım zaten adet oncesı leke gelıo ya o adetten sayılıyomus genelde gelen bıseyse
o yuzden de nıyetlenmedım bende

hadi gözün aydın
ya senin bu migren kötü ya sürekli dikkat etmen gerek kendine

hayırlısı bakalım...
hadi gözünüz aydın... inş artık bişi çıkmaz.... sağlığına kavuşur...
bu arada verdiğin kilolar gözümden kaçmıyor.. :nazar: aferin sanaa alkisalkisalkis
aman kaldı oyle yaa artık durdum ramazan da ılk gunler verdım
esım de zaten artık verme dıo bakalım bayramdan sonra zaten tekrr vermek gerekecek buyuk ıhtımal

üzermi hiç. bi gülüyo herşey gidiyo.

netten koku gelmiyo ama dimi? dün duş alamadım ve kokuyorum sanki ohaoldumsmile

sende bizi habersiz bırakma. ilk fırsatta haberini ver şeker
delikafadulden gelmıo gelmıo rahat ol

X