Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

sen kimseyi takma =)) internette kaçıncı haftada kaç kilo alman gerektiğini gösteren çizelgeler var.. onları takip et.. ben ilk 3 ay hiç kilo almamıştım =)))
şu an gayet iyiyim... 10 kg aldım ve 9. aya giricem haftaya.... dr umda çok memnun kilomdan.. bebeğimde şu an 2,7kg... 3,5kg doğacak kısmet olursa.. doktorun demesi tabi...
bebek her şekilde beslenir...o beslenemiyo diye hiiiçç üzülmeeee...

canım bnece gayet ıyı gıdıosun esın sussun otursun
sonrada nıe kılo aldın demeye baslar kızdırmasın bızı
sen onu doktora tkrr gotur en ıyısı

kızlar sıze soru sordum gormedınız sanırsam hadı beyın jımnastıgı yapalımmmm

hadı kızlar sıze yıne soru sorayım
doymadım hedıyelere

1 h 7 g var (1 haftada 7 gun var) bundakı gıbı acılımı olacak

A 8 K vardır bunun acılımı nedır

ben doktoru dinliorum zaten bi anda 3-5 kilo alma dio bir sonraki randevumda eşim yine gelecek ozaman ozellikle doktora solicem eşimin kaygılarını :))

duşunuorum ama taktım he bulumak için zemuszemus

Ünlü futbolcu Emre Belözoğlu, geçen yıl evlendiği Tuğba Belözoğlu'nun hamile olduğunu öğrenince, mutluluğunu pahalı bir jestle gösterdi! Belözoğlu, eşinin rahat etmesi için 2.5 milyon doları gözden çıkarıp Kanlıca'da yalı dairesi aldı.

Zekeriyaköy'de bir villada oturan çift, şimdi Kanlıca'da aldıkları daireye taşınmaya hazırlanıyor. Emre ise yeni yuvalarının tadilatıyla uğraşıyor. Belözoğlu Ailesi'nin üst kat komşusu ise sosyetenin ünlü ismi Ahu Tuğbay.

Günaydin hanimlar..Nasilsiniz?
Ay bugün zor kalktim vallah nerdeyse arayip hastayim ben gelmiyorum diyecektim:) Neyse cok sükür yarin hafta sonu.

günaydın bebişko... hoşgeldin..
bende bugün aynı senin gibiiyiiimmmmm..akşam olsada gitsek.. yarın sabah uyusak..oohh boshayallersmile

Ünlü futbolcu Emre Belözoğlu, geçen yıl evlendiği Tuğba Belözoğlu'nun hamile olduğunu öğrenince, mutluluğunu pahalı bir jestle gösterdi! Belözoğlu, eşinin rahat etmesi için 2.5 milyon doları gözden çıkarıp Kanlıca'da yalı dairesi aldı.

Zekeriyaköy'de bir villada oturan çift, şimdi Kanlıca'da aldıkları daireye taşınmaya hazırlanıyor. Emre ise yeni yuvalarının tadilatıyla uğraşıyor. Belözoğlu Ailesi'nin üst kat komşusu ise sosyetenin ünlü ismi Ahu Tuğbay.

vayyy vayyyyyyy bole koca bizi bulmaz anam delikafadulden

İngiltere’de balıkçılık yapan ve turistleri balık tutmaları için turlara çıkaran Guy Barnett (35) yeni bir iş bulmak için Kanada’ya geldi. 8 yıl önce Kuzey Amerika’nın en büyük balıkçılık filosunun sahibi John Risley’nin yatında işe giren Barnett, patronunun kızı Sarah Risley (35) ile de burada tanıştı.
Guy Barnett ile Sarah Risley âşık olduktan sonra ailenin malikanesinde yapılan görkemli bir düğünle dünyaevine girdi. Düğünden sonra ise Avrupa’da demirli olan 75 metrelik düğün hediyelerini teslim aldılar.
Altı güverteli yatta parti veren çifte Barnett’in çocukluk arkadaşları da katıldı. Çift balayını da yeni yatlarında geçirecek. Süper lüks yatta helikopter pisti, güvertenin üzerinde bir jakuzi, spor salonu, güverteler arasında hareket eden asansörler var.
Çiftin evlilik öncesi anlaşma yapıp yapmadığı ise bilinmiyor. Ancak, baba Risley’nin bu evliliğe itiraz etmediği söyleniyor. Zira, Clearwater Seafood şirketinin kurucusu ve yöneticisi Risley de, kariyerine küçük bir karides dükkânı açarak başlamıştı.

:dilcikar: hııhhh... ne olmuş yalı aldıysa.. ne önemi var.. benim kocamda alıcaktı ben istemedim.. sempatiksalakcinni

:dilcikar: hııhhh... ne olmuş yalı aldıysa.. ne önemi var.. benim kocamda alıcaktı ben istemedim.. sempatiksalakcinni
ewet tatlım ya benim ki de diyo bende o yüzden çocuk yapmıyorum
şimdi kocişime masraf olmasın sonra taşınma telaşı falan
yoksa hemen yapıcam çocuk

Günaydin hanimlar..Nasilsiniz?
Ay bugün zor kalktim vallah nerdeyse arayip hastayim ben gelmiyorum diyecektim:) Neyse cok sükür yarin hafta sonu.

günaydın tatlım hoşgeldin evet yarın hafta sonu uyur dinleniriz artıkın

tatlım ben 8 kilo aldım..bebek 3900 dogdu zemuszemus

maşallah tatlım ne güzel korumuşsun kendini alkisalkisalkis

X