Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

cumaya kadar bekleyeceğim canım eğer adet olmazsam yine test yaparım negatif çıkarsa drumdan randevu alırım artık umarım herşeyin hayırlısı olur inşallah tutmuşturda erken test yaptığım için çıkmamıştır en azından eşim için çok istiyorum yoksa sperm testi yaptıracak yine stres yine sıkıntı olacak eşime güzel Allahım hepimizin kucağını tez zamanda hayırlısıyla doldurur inşallah canlarım

ayrıca sende ümitsiz konuşma bilemezsin bu sefer ilk denemede tutabilir olumlu ol her zaman canım

INSALLAH canim hepmiz icin hayirlisi ne ise o olsun. Mrk ve bol dua ile bekliyorum ozaman cumayi yerimseniben

Daha tam belli degil canim bu ay rgl olmayi bekliyorum daha ona göre. Iyice karisti cünkü bir 35günde bir 25 günde rgl oluyorum. Ama sanirim 1 hafta icinde rgl olcam ozaman eylülün sonunda olur tarihim. Senin ki nezaman.
Hadi bakalim insallah dogru cikarda pes pese cekeriz halayimiz:teytey:

bu ay korundunuzmu pekı bebıskom bu ay gelmesın senden haber yoksa yerimseniben
sonra kvrckın tarıhı gelıo zaten sonra da benım bayramdan sonra kı hafta oluyo 16 sı falan sanırınm

bu ay korundunuzmu pekı bebıskom bu ay gelmesın senden haber yoksa yerimseniben
sonra kvrckın tarıhı gelıo zaten sonra da benım bayramdan sonra kı hafta oluyo 16 sı falan sanırınm

Evet canim korunduk ama pek güvenilir bi yöntem degil bence :kedi: belki süpriz olur ama sanmiyorum önümüzdeki ay insallah.

günaydınlar nasılsınız?
bende dinlenmiş olarak geldim bugün işe
geçmişi okuyamadım
bu haftalar hep yoğun geçiyor
gunaydın ayselım
ctesı calısmadın sanırıım
ıyı olmus valla dınlenmen lazımdı zaten
valla gecmıste pek bısey yoktu zaten sanırım ...

Evet canim korunduk ama pek güvenilir bi yöntem degil bence :kedi: belki süpriz olur ama sanmiyorum önümüzdeki ay insallah.

hayırlısı olsun canım ...
cok bekletmez ınsallah bu sfeer

gunaydın ayselım
ctesı calısmadın sanırıım
ıyı olmus valla dınlenmen lazımdı zaten
valla gecmıste pek bısey yoktu zaten sanırım ...

hayırlısı olsun canım ...
cok bekletmez ınsallah bu sfeer

çalıştım ama nete giremedim
internette yapılandırma çalışması varmış bizim burada internet yoktu
o yüzden giremedim
evde de internet pek sağlıklı çalışmıyor maalesef
sen nasılsın baban nasıl?

Selam kızlar bende geçmişe bakmadan direkt yazdım... herkese iyi haftalar diliyorum...
Henüz müjde veren yok sanırım... Fakat halaylı günlerin ayak sesleri geliyor gibi :)
Halev'cim canım sanırım hala adet olmadın... Umarım bu güzel bir habere işarettir...
Şimdi eşim müşteriye gitti bende fırsattan istifade hemen girdim foruma... bi süre onun gözünün önünde girmicem,o yokken giricem...

günaydın kızlarrrrrr nasılsınız bakalım
BEBİŞKOMCUM
lorkenin rüyası süperdi bu ay için olmasa bile sonra olacak emin ol güzel güzel yorumladık rüyayı
HALEVİM
bırak çıkan test ne gatif olsun nasıl olsa çıkacak o pozitif gitsin versin eşinde sperm tahlilini kim vermedi ki bizi bu küçücük yerde tanımayan yok eşim mecburen gitti utana sıkıla test vermeye oooo bir sürü laf söylendi hemen herkese yayılmış eşimin karşısına çıkan ay olmuyomu çocugunuz diyomuş napcaksın agzı olan konuşuyor
LORKEMMMMMM
baban nasıl oldu kuzum iyi mi
lorkeeee bir rüya gördüm ki akıllara zarar offff ki offffff sen ben birde......... hiç anlatmayım hiçççç
ilk defa anlatmıycam rüyamı ama çıksın çok istiyorum be kardeşim uyanır uyanmaz o kadar güzel yorumladım ki rüyamııııı umarım olur be tatlım hemide sabah namazından sonra gördüm yaaaaaaaa

Selam kızlar bende geçmişe bakmadan direkt yazdım... herkese iyi haftalar diliyorum...
Henüz müjde veren yok sanırım... Fakat halaylı günlerin ayak sesleri geliyor gibi :)
Halev'cim canım sanırım hala adet olmadın... Umarım bu güzel bir habere işarettir...
Şimdi eşim müşteriye gitti bende fırsattan istifade hemen girdim foruma... bi süre onun gözünün önünde girmicem,o yokken giricem...

ya ne kadar saçmalık
sen çocuk olmuyo diye aglarken sıkılırken rahatça girebiliyordun buraya
şimdi hamilesin çok şükür bebek iyi
buraya girince canını sıkacak ya da kafanı karıştırcak bişi yokki niye karışırlar
şimdi geriye avuç içi kadar kişi kaldık ve herkesin sinirleri çok yıprandı
tam senin de bizim yanımızda olma zamanın

görüşürüz tatlım kolay gelsin sana

günaydın Ayselim hoşgeldin

hoşbulduk canım
teste takılma cuma gününü bekleyelim tatlım
ben senden bu ay çok umutluyum şekerim :CüvCüv:

BARAYSSSCIM
tatlım nasılsın nasıl gidiyo havalar serinledi azcık rahatlamışsındır demi

evet serinledikçe bende rahatlıyorum
dün masaj yapma özelliği olan terlik aldım daha rahat olayım diye
şimdilik iyiyim
hazırlıklar devam ediyor alışverişe devam
rüyanı da hayırlara yoralım tatlım
sen nasılsın?

Aynen o kapıdan çıktı ben hemen KK'ya daldım kaydirigubbakcemile3

çok iyi yapmışsın
benim eşim bilmiyor ama bilse de karışmaz
araştırmacı ruhumu biliyor çünkü
akşamları da evde sürekli araştırma ve okuma modundayımguclubacismile

çalıştım ama nete giremedim
internette yapılandırma çalışması varmış bizim burada internet yoktu
o yüzden giremedim
evde de internet pek sağlıklı çalışmıyor maalesef
sen nasılsın baban nasıl?
cnım salı gunu amelıyat yapacaklar ınsallah dolanan bagırsaga mudahale edecekler bakalım
ohh bee hosgeldın nasılsın bakalım ...
sıksık esıne dısarda ıs bul sen en ıyısı aklinialirimsmile
günaydın kızlarrrrrr nasılsınız bakalım
BEBİŞKOMCUM
lorkenin rüyası süperdi bu ay için olmasa bile sonra olacak emin ol güzel güzel yorumladık rüyayı
HALEVİM
bırak çıkan test ne gatif olsun nasıl olsa çıkacak o pozitif gitsin versin eşinde sperm tahlilini kim vermedi ki bizi bu küçücük yerde tanımayan yok eşim mecburen gitti utana sıkıla test vermeye oooo bir sürü laf söylendi hemen herkese yayılmış eşimin karşısına çıkan ay olmuyomu çocugunuz diyomuş napcaksın agzı olan konuşuyor
LORKEMMMMMM
baban nasıl oldu kuzum iyi mi
lorkeeee bir rüya gördüm ki akıllara zarar offff ki offffff sen ben birde......... hiç anlatmayım hiçççç
ilk defa anlatmıycam rüyamı ama çıksın çok istiyorum be kardeşim uyanır uyanmaz o kadar güzel yorumladım ki rüyamııııı umarım olur be tatlım hemide sabah namazından sonra gördüm yaaaaaaaa
kızııııım
cok merak ettım ama anlatsana yaaa sempatiksalakcinni
valla dusune dusune boyle olduk ruyalara bak yaa duyan goren guler valla bıze sanal alem bıle ruyalarımıza ısledı eyvahedigeldismile

günaydıııınnnnnnnnnnnnnnn kıslar
gunaydınlar efendıııımmmm

X