Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

alaycikus67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2009
6.999
57
Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

hep birlikte bu güzel süreçleri yaşamak dileğiyleeee

:CüvCüv::CüvCüv::ecrin_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek::emir_bebek:olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

adszcvi.png

edutum eline sağlık

Son düzenleme:
HAMİŞ OLAN ARKADAŞLARIMIZ

* prayforU PRENS EMRE bebişimiz dünyaya geldi 09.07.2010
* gokcek PRENSES ZEYNEP bebişimiz dünyaya geldi 12.07.2010
* tek0633 PRENSES MELİS bebişimiz dünyaya geldi13.07.2010
* bmen PRENSES MELİS İREM

* mercan76
* eso11 PRENSES
* sebin PRENSES NİL bebişimiz dünyaya geldi 02.09.2010
* supreme PRENSES ZEYNEP DENİZ bebişimiz dünyaya geldi. 09.08.2010
* ulkuufuk
* tubiloshh PRENS KENAN
* A&S PRENS
* TOMTOMM PRENS
* lapaci PRENS
* mervam
* bitan PRENS
* bafo PRENSES ZEYNEP
* barays PRENS ATABERK
* kardelen_cicegi
* zposion
* zeytin1007PRENS
* mugmug1PRENS
* bitte
* gyshnky
* nurzulPRENS
* ekakal
* gültun
* biyologul[/B]

***************MAYIS 2010 **********
leylem-----------------
ayşen_34-----------
zorxx------------------
ravzanur--------------
yvonna----------------
lorkee-----------------
sekerkız67----------
kvrck-------------------
halev-------------------
edut--------------------
samsak - bebişkom88

kızlar listede yanlışlık olursa beni mutlaka uyarın; çalışırken hata yapmış olabilir

Son düzenleme:
ılk Hamişimiz PrayforU' ya sevgilerle

BAYANLAR ıÇıN…….

HAMıLE KALMAYI DÜŞÜNÜYORSAN FOLıK PLUS KULLANMAYA BAŞLA.

Sabah aç karnına BıR REÇEL KAŞIĞI POLENı,ÇEKıLMıŞ ÇÖREK OTUNU,BALLA ,TARÇINLA KARIŞTIRIP YE. ADETıN 2. GÜNÜ BAŞLA 10 GÜN YE…
Balın kaliteli olması daha fazla şifa bulmanızı sağlayacaktır. Çörek otunun kestane balıyla kullanımı tavsiye edilir.

ADAÇAYI ADETTEN SONRA ıLK 10 GÜN ıÇıLECEK. SONRA BIRAKILACAK. YUMURTLAMADAN SONRA ıÇıLıRSE DÜŞÜK YAPABıLıR.
HAYIT OTU ÇAYI : 1 TALI KAŞIĞI HAYIT OUT ,3-4 TANE KARANFıL KAYNAR SU DOLU FıNCANA ATILIR .3-4 DK DEMLENıP ıÇıLıR. GÜNDE 1 FıNCAN VEYA DıĞER OTLARLA GÜNAŞIRI ıÇıLıR)
ASLANPENÇESı, CıVANPERÇEMı OTU ÇAYLARI. HAYIT OTU GıBı HAZIRLANIR.

HEPSı BıRANDA ıÇıLMEMELı. GÜNDE 3 FıNCAN ÇAY…

Hamile kalmak için ıncir (YUMURTA OLUŞUMU ıÇıN)
ıncir Kürü : 7-8 tane kuru incir, yarım litre suda 5-10 dakika haşlanacak. Daha sonra süzülüp suyu 1 gün içinde tüketilecek (ıncirlerin yenmesine gerek yokmuş). Her gün taze hazırlanacak. 21 gün süreyle uygulanacak. Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.
Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.
Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru ıncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:
Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

*** Bu kürün etkisini artırmak için yumurta büyüklüğünde beyaz kuru soğanı (Mor-kırmızı soğan olmaz) ince ince kıyıp üzerine 1 yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10-15 dakika önce yiyin.Bunu haftada 4 kez tekrar edin.Bu sizi yumurtalık kisti-polikistik over 'den de koruyacaktır.
ıncir kürünün daha etkili olması için, bu küre başlamadan önce 15 gün süreyle soğan kürü uygulanması gerekiyormuş. ÖZELLıKLE PCO HASTALARI ıÇıN –POLıKSTıK OVER - O da şöyle;
4-5 TANE BEYAZ SOĞANI 5-6 DK KAYNATIP SUYUNU SABAH AKŞAM ıÇECEKSıN. Bir ay uygula sonra incir kürüne geç.. sonra ara ara tekrarla.. ayda bir gibi ….
Eğer pko yoksa sogan kürüne gerek yok..
Ayrıca ; 41 gün birer tane Meryem suresi oku. Adet gördüğün günler bir başkası devam etsin.
duanızı eksik etmeyin , inancınızı kaybetmeyin..Rabbim herşeye kadiir....

ERKEKLER ıÇıN
Hamile Kalmak için Keçiboynuzu(ERKEKTE SPERM SAYI VE KALıTESıNı ARTIRIR)ÇOK ETKıLı
Yaklaşık yarım litre suyu kaynattıktan sonra 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak kaynayan suyun içine atın. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatın.
3 dakika kaynadıktan sonra sonra ocağın altını kapatın ve 20 dakika dinlendiriniz. 20 dakika dinlendirdikten sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartın.
Elde edilen su soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarısını da akşam yatağa giderken için.
Bir hafta boyunca bu uygulamaya her gün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca her gün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda ise zaman zaman uygulayınız.
Bütün kürleri ; Taze yapın bekletmeyin.
ANCAK BU KÜR ; SPERM ÜRETıMı 2 AY SÜRDÜĞÜ ıÇıN ETKıSı 2-2.5 AY SONRA KENDıNı GÖSTERıR.

SPERM ÜRETıMıNı ARTIRMAK VE KALıTELı HALE GETıRMEK ıÇıNALINMASI GEREKEN VıTAMıNLER , YıYECEKLER
DOMATES , DOMATES ÇORBASI, * KARPUZ * ÜZÜM * ÇıLEK *AVAKADO
Bunları içeren Vitamin hapı :
(L- ARGININE MONOHYDROCHLORIDE:
ÇıNKO SELENYUM A VıTAMıNı E VıTAMıNı KIRMIZI KORE GıNSENGı)
ÇAKŞIR KÖKÜ SUYU

ÖNERı : gnc for men Fertility Blend (ıÇıNDE ÇıNKO SELENYUM VB VıTAMıNLER VAR) veya eczacının önerdiği buna eşit başka bir hap

tüm bunların dışında adet başlangıç tarihinden sonra 12. Günden başlayarak 22. Güne kadar birgün ara vererek ilişkiye girin. Normalde 28 gün adet dönemi ise 12-16 günler arası hamile kalmak için uygundur..geç döllenme ihtimaline karşı süreyi 12-22 gibide düşünün bence :KK66:
ilişki sonrası hemen kalkmayın. Kalçanızın altına yastık koyarak yatın… 

hazırlayan prayforU

BARAYS IM ilk mesaj benden olsunn
topigimizz insallah sayende hayirli olurr bol bol hamis dizersin listeye insallah:Saruboceq:
allahimm isteyen herkese en yakin zamanda evlat sahibi yapsinn
yeni topigimiz hayirli olsun herkeseee:eek::eek:
kizlarrr :emir_bebek::emir_bebek:

ben geldım kızlar....yenı gıttı mısafırlar oldum bıttım -tatlicadiarzu-
dıger topıkte lınk veremıyormuyuz buraya
cunku gecmısı okumuyor herkes ...
kactıgımızı sanmasınlar

lorkeciğim sayfa adını yazdım
yeterli olmaz mı ki?
yorulmuşsundur sen reglsin birde misafir ağırladın kolay değil wallla

edut super topık adı olmus tebrıkler :lepi:
yaa hıc kalkasım yok mutfakta tabakalr dızılı makınaya konulmayı beklıyor..
esımı de aradım yenı gıttıler borek kek yermısın dıye
o dunden razı cok sevıo zaten
tabı canım sen yoruldun zaten cok sakın bısey hazırlma dedı saolsun canım yaa Şeniz

BİR TANECİK SEVİMLİ CANIM ARKADAŞIM BURDAYMIŞ.....:kedi:
ÖPERİM SENİ BEBMM
canimmm benim seni ve sizi cok sevuiyomm ben alkisalkisalkisyaaaa

ben geldım kızlar....yenı gıttı mısafırlar oldum bıttım -tatlicadiarzu-
dıger topıkte lınk veremıyormuyuz buraya
cunku gecmısı okumuyor herkes ...
kactıgımızı sanmasınlar
lorkecim sende hos geldinn .ama hakkatten ama hakkaetten cikmam lazim kizlarr ayrilamiyorum sizlerden ben:1no2:
bir inek gorunumum olsana insancil ruhum var benim ruhummmafoldumbendelikafaduldendelikafadulden

lorkeciğim sayfa adını yazdım
yeterli olmaz mı ki?
yorulmuşsundur sen reglsin birde misafir ağırladın kolay değil wallla

ya varya kasıklarım zonkluyo resmen
bıde ıkı gundur ınce ınce yanma hıssı var kasıkllarımda ve bu ılk defa oluyo nedendır acaba ıltıhap falan mı dıcem ama ıdrarda falan bı sıkıntım yok sukur

edut super topık adı olmus tebrıkler :lepi:
yaa hıc kalkasım yok mutfakta tabakalr dızılı makınaya konulmayı beklıyor..
esımı de aradım yenı gıttıler borek kek yermısın dıye
o dunden razı cok sevıo zaten
tabı canım sen yoruldun zaten cok sakın bısey hazırlma dedı saolsun canım yaa Şeniz

iyi bari tekrar yorulmayacaksın tatlımm

ya varya kasıklarım zonkluyo resmen
bıde ıkı gundur ınce ınce yanma hıssı var kasıkllarımda ve bu ılk defa oluyo nedendır acaba ıltıhap falan mı dıcem ama ıdrarda falan bı sıkıntım yok sukur

canım yoruldun dinlenemedin birde üşüttüysen ağrı yapabilir
dikkat et kendine regl biter bitmez 3-5 gün adaçayı iç unutma tamam mı?

canimmm benim seni ve sizi cok sevuiyomm ben alkisalkisalkisyaaaa
lorkecim sende hos geldinn .ama hakkatten ama hakkaetten cikmam lazim kizlarr ayrilamiyorum sizlerden ben:1no2:
bir inek gorunumum olsana insancil ruhum var benim ruhummmafoldumbendelikafaduldendelikafadulden

hosbulduk canım
alemsın kız valla delikafadulden

X