Biyoloji Bölümü Okuyanlar/Mezunlar Burda Toplanalım

hoşgeldin ablacıma.s.
ben de diğer bölümlere göre daha çok sevceğimi ve eğlenceğimi düşündüğüm için bu bölümü seçtim umarım hepimiz için hayırlısı oluropuyorumnanaktan
[/QUOTE]

İnşallah canım, takıldığınız yerler olursa her zaman sorabilirsiniz.

Merhaba kızlar ben de ADÜ Bİyoloji mezunuyum. Burda böyle bi bölüm görmek beni hem şaşırttı hem de sevindirdi:)

Merhaba kızlar ben de ADÜ Bİyoloji mezunuyum. Burda böyle bi bölüm görmek beni hem şaşırttı hem de sevindirdi:)

hoşgeldin aramıza canıma.s.
ben de birçok mesleğin sayfası olduğunu görünce neden bizim de olmasın dedimkaydirigubbakcemile5

heyy bende warım
kocaeli üni.biyoloji 1.sınıf bitti sayılır seneye 2.sınıfım opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile2

merhaba
ben henüz biyoloji okumuyorum ama sevdiğim bi ders olduğu için bu sene istanbul üniversitesi biyoloji bölümü okumak istiyorum. bu konu da korkularım var bu nedenle sizlerden yardım istiyorum.
- özel sektörde iş imkanı zor olduğu için üniversitede kalmak istiyorum.her kalmak isteyeni alıyorlar mı? zorlukları nelerdir?
-yurt dışı imkanları nelerdir?(özellikle ist üniversitesi)
- sizce biyoloji alanında hangi üniversiteler daha çok çalışıyor ve araştırmalara katılıyor?ben bilim teknik dergisinde hep odtü mezunlarını görüyorum ama ankara ya gitmeme ailem sıcak bakmıyor.

bana yardım ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

mrb kızlar ben de biyoloji 1 sınıfım :) (2 ye geçtimmmmm)
Kurbağa kestik 1. dönem ve inanılmaz zevkliydi...Seneye de böyle zevkli olur umarım... :)))
Bölümümü seviyorum! :KK70:

merhaba
ben henüz biyoloji okumuyorum ama sevdiğim bi ders olduğu için bu sene istanbul üniversitesi biyoloji bölümü okumak istiyorum. bu konu da korkularım var bu nedenle sizlerden yardım istiyorum.
- özel sektörde iş imkanı zor olduğu için üniversitede kalmak istiyorum.her kalmak isteyeni alıyorlar mı? zorlukları nelerdir?
-yurt dışı imkanları nelerdir?(özellikle ist üniversitesi)
- sizce biyoloji alanında hangi üniversiteler daha çok çalışıyor ve araştırmalara katılıyor?ben bilim teknik dergisinde hep odtü mezunlarını görüyorum ama ankara ya gitmeme ailem sıcak bakmıyor.

bana yardım ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

merhaba:KK3:
ben de 1 yıl hazırlık okuduğum için henüz yeni sayılırım bu yüzden sorularına cevap veremiyorum ama daha deneyimliler cevap verirler diye düşünüyorumkaydirigubbakcemile5

mrb kızlar ben de biyoloji 1 sınıfım :) (2 ye geçtimmmmm)
Kurbağa kestik 1. dönem ve inanılmaz zevkliydi...Seneye de böyle zevkli olur umarım... :)))
Bölümümü seviyorum! :KK70:

bende selçuk biyolojideyim..

aramıza hoşgeldiniz kızlara.s.

kızlar okurken veya mezun olunca açık öğretimden 2. üniversite okuma şansımız var.(sınava girmeden)
sizce biyolojinin yanında ileride bize yararı olcak bi bölüm varmı?

Son düzenleme:
bana kalsa ben hemen atılmak ıstıyorum bıyolojı dünyasına :jeyyar:.sınav olcakmıs ıng

kazanan okumıcakmıs hazırlık kazanamaaynlar okıcakmıs.ki bn kesın kalıcam :roflol:

bana kalsa ben hemen atılmak ıstıyorum bıyolojı dünyasına :jeyyar:.sınav olcakmıs ıng

kazanan okumıcakmıs hazırlık kazanamaaynlar okıcakmıs.ki bn kesın kalıcam :roflol:

ben de hemen başlayım istiyodum ama bana da sınav sonucum otur ing oku önce dedi:KK1:
hazırlığı bitirdim ama ing den kurtulamıyorum ege fen %70e çıkardı ingilizceyiakannehir
inş. geçersin sınavı hemen başlarsın canım:Saruboceq:

ben de hemen başlayım istiyodum ama bana da sınav sonucum otur ing oku önce dedi:KK1:
hazırlığı bitirdim ama ing den kurtulamıyorum ege fen %70e çıkardı ingilizceyiakannehir
inş. geçersin sınavı hemen başlarsın canım:Saruboceq:

ins canım ama gecemeyecegım ıcın ıng yı alıstırdım kendımı.:çok üzgünüm:

ins canım ama gecemeyecegım ıcın ıng yı alıstırdım kendımı.:çok üzgünüm:

canım eğer ing okursan üzülme bence çünkü sana ing konusunda katkısı çok oluyor. ben okumamayı tercih ederdim, hazırlık okumak yerine bi kursa gidip öğrenmek daha mantıklı geliyor bana ama yapcak bişey yok mecbur olduktan sonra.
daha sınava 1 ay fln vardır bence çalışırsan geçebilirsinyerimseniben

X