Adapazarı Altınova hastanesinde doğum yapmayı düşünen 2010 mayıs anneleri var mı?

aybige

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
33
24
36 haftalık hamileyim altınova hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum..Orada doğum yapan yada yapacak olanlardan bilgi alabilir miyim?:CüvCüv:

canım inşallah bende orada doğum yapacam ama şuan için benimde bi fikrim yok.bende 34 haftalığım.Allah kolaylık versin canım.dr un kim?benim sami bey.

Benimde doktorum Sami bey canım..doğumu başka hastanede yapmayımı düşünüyosun yani?

merhaba adapazarlıyım bende ben ıstanbulda yaptım dogumumu ama cok sevdıgım ıkı arkadasım hatta kuzenımın eşi de orda yaptılar dogumlarını ve hepsı acayıp memnun kalmıss
ıkısı sezeryan bırı normal dogurdu doktorları kımdı bılmıyorum ama genel olarak memnunlardı bende sakaryada yasasam ılk tercıhım altınova olur
hayırlı dogumlarrr

ben de adapazarında oturuyorum,geçen mayısda adatıpta doğum yaptım
bi dahaki doğumumda kısmetse altınovada yapmak istiyorum
epidural uygulaması çok yaygın altınovada,bir arkadaşım çalışıyor orda,çok övüyor
adatıpta geçen sene epidural yoktu malesef

Teşekkür ederim cevap veren arkadaşlara..Benim daha çok merak ettiğim doğumdan önceki hazırlıklar,doğuma kaç kişi giriyor..v.b falan.Bende memnunum hastaneden ve doktorumdan.Sanırım doğum yaklaştıkça heyecan sarıyor:)

ben de adapazarında oturuyorum,geçen mayısda adatıpta doğum yaptım
bi dahaki doğumumda kısmetse altınovada yapmak istiyorum
epidural uygulaması çok yaygın altınovada,bir arkadaşım çalışıyor orda,çok övüyor
adatıpta geçen sene epidural yoktu malesef

Epidural yaptırmaktan çekiniyorum aslında ilerde sorunlara yol açabiliyor diyorlar.Öğretmenmişin bende öğretmenim serdivanda:)Hayırısı bakalım

Benimde doktorum Sami bey canım..doğumu başka hastanede yapmayımı düşünüyosun yani?

hayır canım. altınovada yapmayı düşünüyorum.altınovadaki doğumlarla ilgili pek bilgim yok yani canım.benim ikinci doğumum.kızımı Aydın da doğurdum.epidural normal doğum olarak.bakalım bu seferki nasıl olacak?yine epidural istiyorum ama normalmi sezeryanmi karar veremiyorum.çünkü kızımın doğumunda dikişlerim çok geç iyileşmişti.altınovadaki epidural doğumlarla ilgili bilgi verecek olan olursa bende sevinirim

peki epidural normal doğum yapmışın tavsiye eder misin?Ben hiç düşünmedim ama bilgi verirsen sevinirim

sanırım altınovada dedıgın gıbı epudural cok yaygın benım tanıdıklarımın 2sı epudural sezeryan bırıde epudural normal dogum yaptı

bence hersey yolunda gıderse kesınlıkle epudural normal dogum yap

canım dikişlerim haricinde memnundum epidural normalden..sadece dikiş ağrım 40 güne yakın geçmedi.sebebini bilemiyorum.çok mu kesik attı dr bilmiyorum.ama bunun haricinde tavsiye ederim.

:emir_bebek:
herkese merhabalar..
benim için daha çok yeni aslında baktım hepiniz 30 haftayı devirmişsiniz maşallah:) ben daha 13 haftayı bitiriyorum ama henüz doğum konusuna ve doktora karar veremedim. şuan metin mutluya gidiyorum aslında doktor olarak ii. ama biraz paracı sanki.. bide özel sigortam var diye hemen sezeryan demesinden korkuyorum..Allah izin verirse normal yapmak istiyprum. altın ovada sanırım normal doğum sezeryandan daha pahalıymış? altın ova sami beyin methini çok duydum ve sanırım doğum içinde oraya sıcak bakıyorum.. orda doğum yapan arkadaşlar yazsınlar lütfen..

X