Sayfa: 1/151 1231151 ... SonSon
Toplam 1510 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursa'da Falcı

1. Konu Sahibi : BULUTOLSAM #1
    Giriş tarihi
    Feb 2009

Bursa'da Falcı

kızlar bursada bildiğiniz iyi bi falcı varmı....

2. Konu Sahibi : BULUTOLSAM #2
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    ewet kızlar ya yok mu hiçç

3. Konu Sahibi : BULUTOLSAM #3
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    yok galiba yaaaa

4. Konu Sahibi : BULUTOLSAM #4

Onaylıyorum

Gül Fal Cafe hanımlar... Gül Hanım benim şimdiye kadar gördüğüm en iyi falcılardan biri. Fazla bilinmiyor ama...kaydirigubbakcemile4

5. Konu Sahibi : BULUTOLSAM #5
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    Alıntı lfbrls kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Gül Fal Cafe hanımlar... Gül Hanım benim şimdiye kadar gördüğüm en iyi falcılardan biri. Fazla bilinmiyor ama...kaydirigubbakcemile4
    tatlım yerini tarif edebilirmisin.

6. Konu Sahibi : BULUTOLSAM #6
    Alıntı BULUTOLSAM kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    tatlım yerini tarif edebilirmisin.
    Canım Burç sinemasından arka sokağına geçiş var ya... O sokakta. Kime sorsan gösterirler Gül Fal Cafe diye... Bu arada normali 30 TL'ye, translıyı 50 TL'ye bakıyor. Ben hemen hemen her ay giderim...:kedi:

7. Konu Sahibi : BULUTOLSAM #7
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    Canım Burç sinemasından arka sokağına geçiş var ya... O sokakta. Kime sorsan gösterirler Gül Fal Cafe diye... Bu arada normali 30 TL'ye, translıyı 50 TL'ye bakıyor. Ben hemen hemen her ay giderim...:kedi:

hımmmm saol canım kolay yerdeymiş. sen hangisini tavsiye edersin

8. Konu Sahibi : BULUTOLSAM #8
    hımmmm saol canım kolay yerdeymiş. sen hangisini tavsiye edersin
    Canım evet yeri çok kolay... Normal baktırırsan çok kısa sürebilir. Translıda kendin 3 tane konu belirliyorsun. O konularla ilgili sınırsız soru sorabiliyorsun. Ama normal baktığı falda da her dediği çıkıyor ve her şeyi biliyor... ıstersen ilk gidişinde normal baktır, memnun kalırsan translıyı bir dahaki sefere baktırırsın canım... Gidecek misin?
    Düzenleyen: lfbrls Düzenleme Tarihi : 27-04-2010 Düzenleme Saati :14:09

9. Konu Sahibi : BULUTOLSAM #9
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    Canım evet yeri çok kolay... Normal baktırırsan çok kısa sürebilir. Translıda kendin 3 tane konu belirliyorsun. O konularla ilgili sınırsız soru sorabiliyorsun. Ama normal baktığı falda da her dediği çıkıyor ve her şeyi biliyor... İstersen ilk gidişinde normal baktır, memnun kalırsan translıyı bir dahaki sefere baktırırsın canım... Gidicek misin?
    bu hafta sonu gitmek istiyorum. tek gitsem abes olmaz umarım.
    ilk olarak bencede normal baktırayım ozaman. memnun kalırsam bi kaç hafta sonrada translıyı denerim.
    umduğum gibi olursa abonesi olurum zatenkaydirigubbakcemile3

10. Konu Sahibi : BULUTOLSAM #10
    bu hafta sonu gitmek istiyorum. tek gitsem abes olmaz umarım.
    ilk olarak bencede normal baktırayım ozaman. memnun kalırsam bi kaç hafta sonrada translıyı denerim.
    umduğum gibi olursa abonesi olurum zatenkaydirigubbakcemile3
    Aynen tatlım öyle yap. Ben de öyle yapmıştım. Memnun kalacağını düşünüyorum ama sen gene de önce normali bi dene. Falcıların işi belli olmaz ne kadar iyi olursa olsun a.s Tek gitmende hiçbir abeslik yok. Ben de genelde tek gidiyorum ona zaten. Kalabalık da olmuyor. Çünkü daha önce de dediğim gibi pek bilinmiyor... Rahat ol yani yerimseniben Bu arada tarot da bakıyor. Ama ben kesinlikle tarot bakma taraftarı değilim diyor. Tarotta iyi söylenenlerin de kötü söylenenlerin de mutlaka ama mutlaka çıkacağını söylüyor. O yüzden kendisi tavsiye etmiyor tarotu. Onu da 50 tl ye bakıyor...
    Düzenleyen: lfbrls Düzenleme Tarihi : 27-04-2010 Düzenleme Saati :14:09

Sayfa: 1/151 1231151 ... SonSon