Bursa'da Falcı

kızlar bütün yorumları okudum ama anlayamadığım bişey hangi falcı daha iyi ona göre bende gitmek istiyorum daa

hayır canım ya şimdilik size katılamıycam.yalnız bugün şöyle bişey oldu.ben gül kafeye gittim ama hiç memnun kalmadım kızlar :KK43:( 5 bilemedin 7 dk anca bakmıştır hadi kısa baktı ona bişey demiyorum ama ama içimde sıkıntı olmasından başka elle tutulur bişey söylemedi ki.zaten falcıya kim gider genelde sıkıntısı olan.harf söylüyo bu kim diyo ne bileyim ben! atıyorum E harfinde o kadar çok tanıdığım var ki onu bana onun söylemesi gerekmez mi?diğer fal topiklerinide okuyorum arada olaki istanbula falan giderim baktırım die orda milletim adına kadar herşeyi söylüyolarmış.yani kızlar benim beklentimi hiçmi hiç karşılamadı.he bi tarih verdi onada baya var bakayım olacak mı.bide çok olumlu konuştu ya herşey düzelecek iyi gidecek falan dedi.benden önce bi kız vardı onada bu cümlelerin benzerini söylemişti bilmiyorum belki tesadüf.umarım dediği çıkar..
bide size bi falcı daha söyliycem ben gitmedim ama ilginç bi durum oldu.bursanın merkezinde oturmuyorum ben bursaya gelmem 1 saat sürüyor neyse çokda bilmiyorum yani bursayı.burç pasajının içine girdim çıktım otoparkı gördüm sola döneceğime sağa döndüm.kafenin adını arıyorum aval aval:))sonra 3 tane teyze gördüm bi kafenin önünde oturuyolar gül kafenin yerini sordum kadının biri hemen kalktı "evet buyrun fal mı baktıracaktınız dedi" evet sizmisiniz gül hanım dedim yok ama dedi bende fal bakıyorum burda dedi.güle gidersen 50 ye bakar ben 20 ye bakıyorum dedi.bende içimde hee 50 tabi tabi kadın 30a bakıyor yahu diyorum.ama çaktırmadım.aa öyle mi dedim.sonra dedi gül sana 15 dkda bitir ama ben yarım saatten fazla bakarım bütün harfleride bilirim nerdeyse ismi çıkar dedi.bian düşündüm ona mı baktırsam ne yalan sölim güle çok istemiyodum baktırmayı fiyatından dolayı ama burdaki övgüler aklıma geldi.saolun başka zaman inşallah dedim gittim.
yani kızlar kadın bide gayet normal bi tipi vardı hani pasaklı çatlak falcılar olurya öyle değildi.çok pişman oldum ama bilemezdim ki böyle olacağını.1-2 hafta sonra tekrar gelicem bursaya bu sefer ona baktırıcam bakalım.siz hiç duydunuz mu orda başka fal bakan?bu arada adı yanılmıyorsam "fatoşun yeri" veya fatoş kafeydi sanırım..ama aklıma gelmedi kahveye ayrıyetten para alıyormu die sormak.otoparkın hemen sağındaki kafeydi.eğer giden olursa yorumunu yazabilir mi?kusura bakmayın çok uzattım..opuyorumnanaktan[/QUOTE

bende de gül hnm isim bilmedi canım. ama çok sıkıntılı bir zamanımda gitmiştim. sıkıntımın ne olduğunu bildi. ve daha bir çok şeyi. ama dediğim gibi isim falan vermedi bana da. birde dikkatli olmama gereken bir durum konusunda uyardı. henüz öyle bişeylede karşılaşmadım bakalım çıkacakmı??otoparkın sağ tarafına gittim ama hiç öyle bir cafe dikkatimi çekmedi. birdahakine dikkat ederim. bilen varsa yazar arkadaşlar.

birde ben öğrencilik zamanımda altıparmakta evinde bakan bir falcıya gitmiştim. telefonla arayıp randevu alıyordun. kadın pek normal değildi. yani başka alemlerden birieriyle haşır neşirdi anlamışsınızdır. 3 sefer falan gittim ona bi kaç arkadaşımlada birlikte gitmiştim. herşeyi bilmişti. ve ileri tarihte olacaklarıda.
hatta arkadaşım ablası için baktırmıştı. eşi aldatıyordu onu. onun için demişti. kocası iş için gittim demiş ama kadınla tatile gitmişler. küçük çaplı bi kaza yapacaklar. sadece arabada hasar olacak onlara bişe olmayacak diye. akşamına ablası aradı. eşi ağvadaymış meğerse ve dönerken kaza geçirmiş araba servisteymiş. şok olmuştuk.
sonra bu falcı kocasından boşanmış evi falan değişmiş. bende telefonunu kaybettim. çok uzun zaman oldu zaten.
bilen varsa kadını onlarda yazsa keşke. onu yine bulmak isterim. avukatlar baktıkları dava için falan gidiyolardı kadına. doktorlar falan gidiyodu.

Birsenmiydi adı psikopat bişey sarışın?

essera evap yazarsa yeni yerini ve telefonunu alırız.
benim gittiğim dönemde fiat çok uçuk değildi ve ben memnun kalıyordum.
ama üstünden 6 sene falan geçti yani.
esseracım sesimiz duy canım. teli varmı sende birsenin.

kadının adını ben karıştırmışım canım.
arkadaşı telini sormak için aradığımda farkettim. benim dediğim birsen ama işte telefonunu nereden bulacağız.

arkadaşlar merhaba, ben gül'e gittim. translı değil normal baktırdım, bi arkadaşın da söylediği gibi "fazla" olumlu konuşuyor. benimle ilgili bi kaç şeyi başlangıçta bilemedi, ben anlattım. söyledikleri de maalesef çıkmadı; ya da şöyle söyliyim, böyle olucak dediği bi şey tam tersi oldu.
bunun dışında gül olumlu düşünceye çok fazla inanıyor, görüyo olsa da söylemeyebilir. kendisi falcıdan daha çok yaşam koçu gibi. eğer 30-50 yerine ist'daki cafelerdeki gibi 10-15 olsaydı kafa dağıtmak için yine giderdim. ama dediğim gibi bana söyledikleri çıkmadı, elektrik meselesi de olabilir :82:

Evet selen o elektriği tutmayanlardan biride bendim malesef.aynı şekilde banada söylediği şey tam tersi oldu.geleceği bıraktım o anda olanlar hakkında bana bişeyler söyleseydi kendimi şuan olan olaylar karşısında bukadar saff hissetmezdim:KK50:

nihall bul artık şu kadını bıze canım bu işi ancak sen becerırsın. sora sora buluruz sen bı o eskı arkadaşlarınla goruştee .. onlarda belkı senı yonlendırırler..
yıne hep beraber gıderız :KK64:

arkadaşlar bende geçen hafta gül hanıma gittim şu an yaşadıklarımı ve sevdiğim kişinin direk adını söledi aranızdaki enerji sayesinde yani o da seni sevdiği için ismini gördüm dedi..arayacak böle kalmıcak dedi bizde bayadır görüşmüyoruz...karakter olarak beni ve onu tam bildi tabi gelecek için sölediklerinin daha bilemiyorum çıkarsa sölerim..ama ismi sölemesi beni etkiledi bide şu anı tam anlatması..yakınlaşma olacak diyo bekleyip görücez..benim düşüncem böle bence deneyebilirsiniz gül hanımı..:nazar:

kızlar merhaba,geçmiş sayfalarda ömer taş diye bir medyumun adı geçmişti bu sayfalarda.dün gece bende adama mail attım ücret nedir nerde bakıyorsunuz diye.adam bana hemen cevap verdi.60tlye bakıyorum son 5 yıldır yazmış bide size öneren kişi beni tam anlatmamış heralde beraber konuşup bi yer tayin ediyoruz demiş.biri önerdi sandı adam heralde.gerçi iyi falcılar hemen dönmüyolar bi süre beklerim sandım ama hemen cevap vermesi ve birinin önerdiğini yazması o kadar iyi falcı değil mi yoksa sorusunu aklıma getirdi:KK1: bursanın yerel gazetelerine falanda çıkmış gerçi..neyse işte öyle bi bilgi vereyim dedim 60tl vermek isteyen olursa diye :97:

X