Bursa'da Falcı

Kizlar anladigim kadariyla siradan falcilarla takiliyorsunuz su siralar :))

ebru gündesin falcisi Umut icin bi kiz cok cok iyi demisti (bu muhabbetler hatta kükürtlü sachada iftar sofrasinda oluyordu :) )

umut her ay kurban kesip 7 kapiya dagitiyormus o adresleri yardimcilari söylüyormus ona, fal baktiklari kisileri yönlendiriyormus o herifden ayril o ise girme felan gibi ve hep iyi yönde oluyormus vs vs

ama coook pahali 2009 da 100 tlydi

umutun telefon numarasını bulabildin mi canım?

selam herkese
ben kent meydanının yakınlarında ayse bacı var ona gidiyorum dediklerinin bir kısmı cıktı simdilik
ama benim icin önemli olanlar icin daha vakit var sanırım
isim ve tarih veriyor bana 20 martta cok seviniceksin demisti cok sevindim
Ve bu umutun telefon numarasını ya da adresini bilen bana da mesaj atabilir mi tesekkurler :KK49:

Bursa' da eskiden Mavi gözlü sarışın göçmen bir falcı varmış. Kadın daha sen evin avlusuna girerken senin hakkında konuşmaya başlıyormuş. Benim komşular gitmiş zamanında ve kadın onlar daha oturmadan hoşgeldiniz malatyalı' lar demiş ve başlamış. Suya ve kahveye bakıyormuş. Kocası da kahveleri pişiriyormuş. Komşularımız taşındı, bileniniz varmı. Yakında Bursada bir işimiz olacak o zaman bulursam gitmeyi düşünüyorum. Birde şu Burç sineması hangi semtte lütfen yazarmısınız. Gelince oraya da gidebilirim. Şimdiden teşekkür ederim. ve KAÇA bakıyorlar bu önemli bence:21:

senin bahsettigin falcı ayse bacı iste tatlım

kızlar şu ayşe bacıya gidelim lütfennn :KK1: bu hafta sonu uyarmı acaba sizlere ama ben artık gitmek istiyorum bir falcıyaa

kızlar toplaşıp gıdın ben gelmıcem 40 lıra verıcem sonra umdugum gıbı olmıcak bılıyorum :KK43:(

nıhan o gun bırsen leş gıbı alkol kokuyordu.. off yaa
hala burnumda kokusu.. bırde evı cok pisti...
ben ıstanbula gıttıgımde soganlıkta kı emıneye ugrıcam acayıp begenılıyor..

Son düzenleme:
arkadaşlar bence bu tür şeylere inanmayın sadece ALLAHA tevekkül edin her şeyi bilne o gelecegide geçmişide ne yaşıcagımız önceden yazılmış zaten dua ederek bu yazılanları değiştirmekse bizim elimizde bence böyle boş şeylere para harcamayın sadece dua edlim kızlar ALLAH korusun oraya giderseniz sizler için iyi olmaz size arkadas tavsiyesi allaha emanet olun

Arap Şükrü'nün arka sokağı oluyor orası. Çetin Mağazası'na hiç dikkat etmedim. İçinden arka sokağa geçiş olan kaç tane Burç Sineması var? kafamçokkarıştı

arkadaslar bu gül hanım iyi bakıyor mu dedikleri cıkıyor mu adresini yada nmarasını bilen bana soylesin :KK50:

Ayşe bacının telini sormuştum ama adresini kontrol edince bizim bildiğimiz Ayşe olduğunu farkettim :)

Son düzenleme:
selam arkadaşlar;
benim ismim deniz şu falcı için eğer cumartesi giderseniz benide çağrabilirmisiniz acaba?

canım yalnız bulamazsın bi taksiyle git osmangazi metro istasyonunun orda bekleyen taksiler var onlardan birine bin başaran mahallesi rekor fabrikasının yanı gölcük sokak no: 30

kızlar bişey diyecem bu tarif bildiğimiz Ayşe işte inli cinli olan. İlk bahsettiğimiz. Sabahları gidin :) Teli de bende var isterseniz :)

X