Bursa'da Falcı

canım gül hanım evinde bakıyormus sanırım artık numrası ya da ev adresi var mı mesaj atar mısın ben daha yeni üye oldugum icin mesaj atamıyorum kimseye

cnm gül hanımın da umutunda tel noları var bende de bende özelden msj atamıyorum.umut bademlide oturuyo..

Evet kızlar eminim aynı Ayşe .. :/ ve ben ona baktırmam . Ayşenin isimlerini kafadan attığını biliyorum. Ve illa ki biri tutar diye yapıyor bunu. Bunun dışında Arapça bilmez Ayşe ama özentidir bir şeyler karalamayı çok sever. Nasıl fal bakıyor derseniz. Bana dediklerinin çoğu çıkmadı. Ama sabah gidildiğinde yani düzgün bir şekilde baktığında bildiği bana söylendi. Ama ona ne zaman gitsem üzerimde müthiş bir ağırlıkla çıkıyorum. Gerek yok ama özel mesaj atamıyorum. Teli ben de var.

Ewet kızlar benimde en iyi bildiklerimden berfin hanım var altıparmakta oturuyor evinin önünde kuyruk var bikere gittim abonesi oldum genç 29 30 yaşlarında çok güzel kahve falı bakıyor oda normal ve translı olmak üzere 15 dk normal translı 30 dk 50 TL ama tavsiye ederim elinden her türlü şey geliyor biliyor yani Tavsiye ederim kızlar ben roman veya yaşlı olanları gitmem denedim yani tecrübe berfin hanım kafe açacaktı kolay ulaşır duyarsınız sevgiler:KK52:

İnanın bende şahit oldum bir arkadaşımın ısrarı ile giitim bir bayan vardı orda berfin hanım ona bakıyordu eşi cezaevindeymiş kadına dediki akşam güneş batmaya yakın eşin evde kadın güldü cezaevinde dedi oda akşam elinde bir poşetle evde dedi ve kadın orda cezaevini aradı tahliye felan varmı diye umutsuz şekilde teli kapatıp malesef dedi neyse işte kadınla orada falından sonra az sohbet ettik aynı yeşilde otururuyormuşuz komşu çıktık yani neyse beraber berfin hanımın yanından ayrıldık eve giitik tanıştıgım komşuda bir çay içip ewe geçim dedim ama kadında bir şey dikkatimi çekti gözü dışarda arada balkona çıkıp yola bakıyordu üzülmüştüm mutfaga geçti ve bir çıglık koştu eşi geliordu ewet cezaevinde olan ve dedigi gibi elinde bir siyah poaşet ile kadının eşi çıkmıştı yani tüylerim diken diken oldu onun sevinç aglamasına bende katıldım Berfin hanımın bunun gibi bir çok konusuna şahit oldum süper bakıyor bir arkadaşım da çok sık giderdik onun sıkıntısı çocugu olmuyordu yazık kumadan bahsederdi kaynanası berfin hanım olacak ikizin diyip gülerdi 1 yılın sonunda sevinçli haber alındı şimdi ikizleri ile gideriz fala :) yani anlatırken bile tüylerim dikeldi bana 3 konuyla ilgili baktırırdım normal fal söyleyemedikleri kötü olan çıkan şeyleri anlatmıyor uyarı veriyor sizi üzmüyor yani ne diyim böyle insanlarda var yani kızlaaarrr

Bişey dicem kızlar geçmişe dönük yazışmalarınıza baktım da bu Hamzabeydeki falcıdan memnun kaldınız mı? Orası karışmış. Bir de Soğukkuyu Seçildöner in ordaki Meryem Hanım'ı bulamadıysanız teli bende var Cumartesi ona da gittim.

mrb arkadaşlar banada birsen hanımın telini msj gönderirmisiniz

Ewet kızlar benimde en iyi bildiklerimden berfin hanım var altıparmakta oturuyor evinin önünde kuyruk var bikere gittim abonesi oldum genç 29 30 yaşlarında çok güzel kahve falı bakıyor oda normal ve translı olmak üzere 15 dk normal translı 30 dk 50 TL ama tavsiye ederim elinden her türlü şey geliyor biliyor yani Tavsiye ederim kızlar ben roman veya yaşlı olanları gitmem denedim yani tecrübe berfin hanım kafe açacaktı kolay ulaşır duyarsınız sevgiler:KK52:

berfin hiç duymamıştım tel adresi falan varmı

birsenin bana cok onemlı bı konuyla ılgılı verdıgı tarıh gectı....
kı uzerınebasa basa soylemıstı
bak gorursun cıkmazsa ben burdayım dedı :)))
ben bu kdr kesın konusmalarına sınır oluyorum.. olmamasına degıl
sonucta fal bu olur olmaz o ayrı ama bunu yapmasınlar

mrb yakın bir zamanda mı gittiniz birsen hanıma tel nosunu bana da msj atarmısınız

brfin hanımın açık adres ve telefonunu alabilir miyim ?

bende gitmek istiyorum bu berfin hanıma pekii altıparmağın neresinde oturuyor?

canım ben zm nickli rkadaşa ozeldne maılımı attı ona yollar numarasını bende sana ozel msj tarım bırsenın nosunu mrk etme :KK66:

ayrıca kazen cok teşekkurler .:KK71:
bende ztn birinin ki istanbul fal topiğnede yazdı anlamıştım fake oldugunu (demek ikiside aynı kişiymiş)
taa istanbuldan kalkıp hem araçlı hemde gemiyle bursaya geliyor bir fal için
fala 100 lira veriyor gemiyede araç başına alınan miktarı herkes bilir .. birde kendi icin para oduyor idoya
tey teyyyy cok inandırıcı degildi yani :))

arkadaşlar mrb bana da birsenin tel numarasını gönderirmisiniz seher isimli kişiye de çok şaşırdım medyum denizin iyi reklamını yapmış

arkadaşlar berfinin yerini iice bir tarif edebilirmisiniz. birde telefonunu alabilirmiyim.

arkadaşım rekorun oradaki ayşe bacıya gitmiş
falada meraklı biri değildir. bi arkadaşıyla gaza gelip gitmiş
kadının söylediklerini ağzım açık dinledim
herşeyi bilmiş
hayatındaki tüm isimleri bilmiş herşeyi
ben ömrüm boyunca böyle biriyle karşılaşmadım
yarın benim için telini alıcak en yakın zamanda gideceğim
gelecekle ilgilide tarih vererek birsürü şey söylemiş
onlarıda bekliyor tabii
fal bitince yanındaki arkadaşı baktırmaya başlamış arkadaşımında kardeşi var aklından onu
geçiriyormuş onun hakkında bişey söylemedi diye arkadaşına son cümleyi söyleyince arkadaşıma söyle aklındakini kardeşinimi merak ediyosun demiş
mesleğini kpssye girdiğini falan bilmiş nerede işe başlayacağını da söylemiş onuda bekliyorlar tabii
bakalım olacakmı diye...

deniz bana gelecekle ilgili birşey söylemedi bile doğru düzgün
ama birsen sürekli alkollü olurmuş
kafası hep iyiymiş yani
saçma sapan hareketlerinin nedeni bu olabilir.

mrb canım msj için teşekkür ederim altıparmakta berfin den bahsediliyor bide sen birisinden bahsetmişsin en son yazında merak ettim bende berfin ve senin bahsettiğin numaralarına msj atarmısın

arkadaşım rekorun oradaki ayşe bacıya gitmiş
falada meraklı biri değildir. bi arkadaşıyla gaza gelip gitmiş
kadının söylediklerini ağzım açık dinledim
herşeyi bilmiş
hayatındaki tüm isimleri bilmiş herşeyi
ben ömrüm boyunca böyle biriyle karşılaşmadım
yarın benim için telini alıcak en yakın zamanda gideceğim
gelecekle ilgilide tarih vererek birsürü şey söylemiş
onlarıda bekliyor tabii
fal bitince yanındaki arkadaşı baktırmaya başlamış arkadaşımında kardeşi var aklından onu
geçiriyormuş onun hakkında bişey söylemedi diye arkadaşına son cümleyi söyleyince arkadaşıma söyle aklındakini kardeşinimi merak ediyosun demiş
mesleğini kpssye girdiğini falan bilmiş nerede işe başlayacağını da söylemiş onuda bekliyorlar tabii
bakalım olacakmı diye...

artıkk lütfen diyorummmmm berfin yada ayşe bacı her kime gidecekseniz ne olur bana da haber verin beraber gidelim:KK43: özelden mesaj atabilsem mailimi atıcam ama atamıyorum kii:KK43: :KK43:

kızlar berfini bende merak ettim lütfen tel numarasını veya adresini söylermisiniz gidecek arkadaşlar banada haber verirlerse çok sevinirim haberlerinizi bekliyorum:KK34::KK34:

X