Bursa'da Falcı

kızlar gönül diye birine fal baktıran var mı aranızda? istanbuldaydı bursaya taşınmış ulaşamıyorum ona. bilen duysan varsa ses etsin lütfen :)

Arkadaşlar merhaba. 2 gündür yazılanları okuyorum. İLk sıralarda gül hanımdan bahsedilmiş hep. Bende ilk uygun vaktimde gitmeyi düşünüyordum fakat daha sonra bahsi kesilmiş...
KOlay şekilde ulaşabileceğimiz ve gerçekten bilgilendiren birisini önerirmisiniz lütfen. Para önemli değil yeterki yardımcı olsun...
Çok sıkıntılı zamanlardayım lütfen yardımcı olun...

Geçmiş sayfalardan derlediğim bakımcılar:

Yeşilde Şenöz kuruyemişe gelmeden yolun sağında fotoğrafçı var, ara sokaktan içeriye girin Münesser Kara o sokağın içinde Tarot ve Kahve falı bakıyor. Çay ocağına sorun bulamazsanız

Ayşe Bacı - Başaran Mahallesi, Rekor fabrikasının yanı gölcük sokak no: 30 40tl.

Gül Fal Cafe
- Burç Sineması'ndan arka sokağa geçtiğimizde sol tarafa doğru yürüyeceksin. Orada otopark var. Otoparkın biraz ilerisinde karşı tarafta kalıyor. Fatoş Cafe – otoparkın hemen sağında

Murat – Şelale Cafe – Kent Meydanından metroya yürürken sağda 2 katlı dönerci gibi bir şey. Ama Şelale yazısı minicikmiş.

Arkadaşlar sizlerde bu şekilde ekleyin açık şekilde, hepimiz faydalanalım lütfen. Özelden mesaj atma şansımız şimdilik yok malesef. :KK74:

Çok teşekkürler goldmine.
Bir sorum daha olacak ben gül hanma gitmek istiyorum ama anca cumartesi gidebilirim oda akşam saatlerinde tabi...
Kaça kadar ulaşabilirim kendisine ve o saatlerde gitmek verimi etkilermi?
Bilgilerinizi bekliyorum...

Çok teşekkürler goldmine.
Bir sorum daha olacak ben gül hanma gitmek istiyorum ama anca cumartesi gidebilirim oda akşam saatlerinde tabi...
Kaça kadar ulaşabilirim kendisine ve o saatlerde gitmek verimi etkilermi?
Bilgilerinizi bekliyorum...

Merhaba, akşam saatleri bakım kanaatimce verimsiz olur, çünkü insanın enerjisi düşer ve tabiri cayizse sallamış olurlar, ben böyle düşünüyorum. Erken saatler taze ve zinde bir zihin olduğunu düşünürsek çok daha mantıklıdır. :KK61:

Geçmiş sayfalardan derlediğim bakımcılar:

Yeşilde Şenöz kuruyemişe gelmeden yolun sağında fotoğrafçı var, ara sokaktan içeriye girin Münesser Kara o sokağın içinde Tarot ve Kahve falı bakıyor. Çay ocağına sorun bulamazsanız

Ayşe Bacı - Başaran Mahallesi, Rekor fabrikasının yanı gölcük sokak no: 30 40tl.

Gül Fal Cafe
- Burç Sineması'ndan arka sokağa geçtiğimizde sol tarafa doğru yürüyeceksin. Orada otopark var. Otoparkın biraz ilerisinde karşı tarafta kalıyor. Fatoş Cafe – otoparkın hemen sağında

Murat – Şelale Cafe – Kent Meydanından metroya yürürken sağda 2 katlı dönerci gibi bir şey. Ama Şelale yazısı minicikmiş.

Arkadaşlar sizlerde bu şekilde ekleyin açık şekilde, hepimiz faydalanalım lütfen. Özelden mesaj atma şansımız şimdilik yok malesef. :KK74:

teşekkürler golmine
birde tel nolarına ulaşabilsek yeşildeki ve diğerlerinin tel noları olan arkadaşlar varmı acaba

Kızlar tekrar merhaba . Aliye Hanım diye bir falcı varmış bilgisi olan var mı?

Bir de Gül Cafe kapandı. Onun ilerisinde satılık müstakil bir bina var bildiğim kadarı ile orada telefonu var. Ama bakmadığını biliyorum.

Nasıl ya gül hnm bakmıyormu artık :KK43:
Ozaman bize kolay ulaşabileceğimiz ve söyledikleri gerçek olan başka birini önerin mümkünse...

Nasıl ya gül hnm bakmıyormu artık :KK43:
Ozaman bize kolay ulaşabileceğimiz ve söyledikleri gerçek olan başka birini önerin mümkünse...

canım heralde geriye yeşildeki münesser kara kalıyor onunda tlf bilen vardır belki
berfin hakkında hiç birşey yok bahseden kişi de cevap yazmamış

peki münesser hanım hakkında bilgi verebilir misiniz ? yeri tam olarak neresidir. ücret nedir ? Ne şekilde bakıyor ve baktıklarına güvence veren ( daha önce gidenler ) varmı ?
Arkadaşlar lütfen özellikle 'yaren' lütfen canım gül hanımın nosunu ulaştırır mısın bana :KK43:

Son düzenleme:
peki münesser hanım hakkında bilgi verebilir misiniz ? yeri tam olarak neresidir. ücret nedir ? Ne şekilde bakıyor ve baktıklarına güvence veren ( daha önce gidenler ) varmı ?
Arkadaşlar lütfen özellikle 'yaren' lütfen canım gül hanımın nosunu ulaştırır mısın bana :KK43:

canım özelden msj yollayamıyorum:KK43:

arkadaşlar daha önce bahsettiğim tarot bakan kişi, şu an astv'de. ismi çağatay taşkın sert'mış, medyum olarak tanıtıyorlar.

Son düzenleme:
Değerli Arkadaşlar, ben bugün Münesser hanıma gittim. Tarot açtırdım. Her zaman tercihim Tarottur. Benim için nefis bir terapi oldu. İstediğim hemen hemen her şeyin cevabını da aldım.
Kağıtları yorumlamasını iyi biliyor gerçekten. Ben çok memnun kaldım ve tavsiye ediyorum. :81:
Tarot 50Tl. Kahve 30Tl.

Yeşil'e giderken sağda Foto Yeşil aralığına girin (Şenöz'den bir önceki aralık).
Oradan da 2'ci sol aralığa döner dönmez dükkanı göreceksiniz. Camda 'Sende Gel' yazıyor.
Mutlaka 1 gün önceden randevu alınması şart der kendisi.xxxxxxxxxxxxxx
:KK3:

(Kim nereye kime bakım yaptırdıysa lütfen bu şekilde paylaşsın ki herkes faydalansın) Rastgele...

Son düzenleyen: Moderatör:
X