Bursa'da Falcı

Israrla telefon numarası ve mail paylaşımı yapıyorsunuz Lütfen bunu özel mesaj yolu ile yapınız.
Burayı üye olmadan da okuyan kişiler var mail adreslerinizi alan kişiler buranın adını vererek sizi rahatsız edebilir
Kendi güvenliğiniz için lütfen formda mail ve telefon paylaşımı yapmayınız .:KK20::KK20:

Sevgili Arkadaşlar,

Biz en iyisi hep beraber başka bir forum veya sitede veya bilen varsa daha uygun bir paylaşım sitesine geçelim rahatça bilgi alışverişi yapabilelim. O yasak bu yasak, nedir bu şimdi ben anlayamadım, niye buradayız o halde!!! gereksiz laf salatası yapmak için mi? Bilgi paylaşmayacaksak ne gereği var vakit harcamaya verimsiz bir forumda diye düşünüyorum ben şahsen. :KK36: :84:

bursada harika falcı var kızlar adı ece herseyi biliyor ben gitdim bayıldım herseyi ama yapıyor sıcaklık sogukluk her seyi biliyor teli xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili Arkadaşlar,

Biz en iyisi hep beraber başka bir forum veya sitede veya bilen varsa daha uygun bir paylaşım sitesine geçelim rahatça bilgi alışverişi yapabilelim. O yasak bu yasak, nedir bu şimdi ben anlayamadım, niye buradayız o halde!!! gereksiz laf salatası yapmak için mi? Bilgi paylaşmayacaksak ne gereği var vakit harcamaya verimsiz bir forumda diye düşünüyorum ben şahsen. :KK36: :84:

Biz her şey yasak demiyoruz kendi güvenliğiniz için bu tur payalaşımları ozel mesaj yoluyla yapın diyoruz Bakın sizin gibi sizin övdüğünüz bahsettiğiniz iyi yada kötü diye yorumladığınız falcılarda burayı okuyor yada okuyabilir üstelik sadece forumda fal üzerinede konuşmuyorsunuz ve bu insanlara gerekli belgileri zaten siz kendiniz veriyorsunuz .

Yada günün birinde falanca kişi aslında medyum x kendi reklamını yapıyor aramızda böyle kişiler istemiyoruz diyende siz üyelersiniz yine şimdi ister burda sizin deyiminizle gereksiz laf salatası yapın ister yapmayın kimseyi zorla tutmuyoruz herkese iyi paylaşımlar diliyorum .

bursada harika falcı var kızlar adı ece herseyi biliyor ben gitdim bayıldım herseyi ama yapıyor sıcaklık sogukluk her seyi biliyor teli xxxxxxxxxxxxxxxxxx

cnm bu ece ye nasıl ulaşabiliriz özelden mesaj atamazmısın bana merak ettim çok yada tarif etsen çok sevinirim inanılmaz merak ediyorum

cnm bu ece ye nasıl ulaşabiliriz özelden mesaj atamazmısın bana merak ettim çok yada tarif etsen çok sevinirim inanılmaz merak ediyorum

canım bu kadına inanma sakın.kendisi bir dolandırıcıdır beni evine çağırmış yazdığı muska karşılığında 100 tl mi almıştır ve arkasından kocasına telefon açtırıp beni aileme söylemekle tehdit etmiştir.benden size söylemesi sakın bu kadına inanmayınnn sonra benim gibi pişman olursunuz

bende uzun süredir yazılanları takıp edıyorum ve sonunda bende üye oldum :)) benım gittigim bı falcı vardı bursada ve kadının bana söyledıklerı karsısında resmen nutkum tutuldu. Şu zamana kadar söyledıgı cogu seyde cıktı ısmı emıneydı numarası bende yok ama arayıp randevu alıosun heykeldekı güllüoğluna gelıyor ve orada bakıyor genellıkle. ama kadının başka alemlerle baglantısı vardı resmen :)) zatenn hal ve hareketlerınden de çok bellı edıyor kendını. eve döndükten sonra 1 saat nerdeyse agladım perısan ettı söyledıklerı karsısında ama çogu da çıktı..:KK14: :KK37::KK17:

Son düzenleme:
bende uzun süredir yazılanları takıp edıyorum ve sonunda bende üye oldum :)) benım gittigim bı falcı vardı bursada ve kadının bana söyledıklerı karsısında resmen nutkum tutuldu. Şu zamana kadar söyledıgı cogu seyde cıktı ısmı emıneydı numarası bende yok ama arayıp randevu alıosun heykeldekı güllüoğluna gelıyor ve orada bakıyor genellıkle. ama kadının başka alemlerle baglantısı vardı resmen :)) zatenn hal ve hareketlerınden de çok bellı edıyor kendını. eve döndükten sonra 1 saat nerdeyse agladım perısan ettı söyledıklerı karsısında ama çogu da çıktı..:KK14: :KK37::KK17:

acaba bu bayana nasıl ulaşabilirz , sen nasıl ulaştın ? bir de ne kadara baktı acaba :)

acaba bu bayana nasıl ulaşabilirz , sen nasıl ulaştın ? bir de ne kadara baktı acaba :)

heykelde güllüoğlu varya orda bakıyormus genellıkle. yanı randevulaşıyorsunoraya gelıyormus. oraya bı sorsan belkı nasıl ulaşılacagını soylerler ben numarasını bulmaya calışırım ama özel mesaj atamıyorum :KK43: 50 lıraya bakıyor ama ne derse çıktı.. ama kadın normal degıl başka alemlerle ılgısı var onuda söylıyım :s

Merhaba kızlar yeni üye olduğum için özel mesaj atamıyorum bi arkadaşımla falcıya gitmeye karar verdik fakat hiçbirine nasıl ulaşacağımızı bilmiyoruz o yüzden lütfen mesaj atabilen birileri bana ellerinde olan numaraları atabilir mi çok mutlu olurum gerçekten:)

heykelde güllüoğlu varya orda bakıyormus genellıkle. yanı randevulaşıyorsunoraya gelıyormus. oraya bı sorsan belkı nasıl ulaşılacagını soylerler ben numarasını bulmaya calışırım ama özel mesaj atamıyorum :KK43: 50 lıraya bakıyor ama ne derse çıktı.. ama kadın normal degıl başka alemlerle ılgısı var onuda söylıyım :s

ben de özel mesaj atamıyorum, acaba buraya kendi mail adreslerimizi yazabiliyor muyuz, hani yazsam da bana detaylı bilgi versen şu falcı hakkında çok merak ettim.

şimdi direk güllüoğluna gidipte burda fal bakan bayana nasıl ulaşabilirim diye sormakta olmaz :kk77: 50tl çok geldi ama bir seferlik verilebilir. Mesaj hakkını doldurduğunda , numarayı bulduysan bana mesaj atarsan sevinirim , geçte olsa fark etmez :)

bende çok merak ettim ulaşan varsa yazsın gerçekten iyimi bende gitmek istiyoruım

Arkadaşlar şöyle bir şey buldum internette bakınırken, bir de şu adresi deneyinxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx] , 10 TL'ye kahve falı bakıyorlar, ben orada Diyar Hanım'ı tavsiye ederim, güzel bakıyor gerçekten, hepsi emek veriyordur uğraşıyordur belki ama Diyar'ın güzel tespitleri var. İster cep telefonuyla istersen kartla ödeme yapabiliyorsun falan ödeme de kolay yani, aklınızda bulunsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bizde arkadaşımla gitmeye karar verdik.bayadır takip ediyorum ama mesaj da atamadığım için yerleri ve numaraları hakkında bilgi sahibi olamıyorum. hem uygun fiyat hemde güzel yerler bilen arkadaşlar yardımcı olursanız çoook sevinirim :nazar:

X