Bursa'da Falcı

Merhaba,sayfada yazan isimlerin pek çoğuna bende gittim.Gül,Ayşe,Münesser,Feriha,Güler,Murat,Vijdan,Meryem, daha ismini hatırlamadıklarım:))):KK19:
Güler ve Feriha bu isimlerin içinde en çok söyledikleri çıkanlardan....:KK34:
Ayşe saçma sapan konuşuyor,dedikleri hiç çıkmadı,üstelik çok pis ve pahalı....
Münesser çok pozitif insanı rahatlatıyor ama fal konusunda çok yetersiz,tarotta daha usta...Ama pahalı...
Meryem inanılmaz pahalı ve genelde söyledikleri negatif,gelenlere büyü olduğunu hep söylüyor...
Murat,eh işte ancak onun da bulunduğu cafe ve ortam hoş değil....
Vijdan eh işte,kimseyi bulamazsanız gidin...
Gül,pozitif ama o da birşey bilmiyor ve çok pahalı...
Cemile'yi sormuş pek çok arkadaş, o da negatif ve söyledikleri çıkmıyor.....
Ömer,Umut'u merak bile etmiyorum zira o kadar para veremem onlara Istanbulda sayısız cafe var,20 tl'ye çok da iyi bakıyorlar...Maksat muhabbet değilmi,
sevgiler:):2:

Bursa ...Yesil olmasi gerekiyor...oradaki Umut un adresi varmi sizlerde...Annem gitti umutsa ve cok memnun kalmisti...egerki bir sekilde adresine daha da iyisi telefon numarasina ulasabilirsem cok sevinirim...

arkadaşlar münesser hanıma nasıl ulaşabilirim?çok acele cevap lütfen
umutsuzuuummm :KK43:((((((((((((

arkadaşlar merhaba geçenlerde faceten bi kadın eklemişti adım gül diye gül hanım sizden çok bahsettiler cAFEnize gelmek istiyorum falan diye mesaj yazmıştı bende o olmadıgımı sölemiştim kadından adresi alamadım o kadınıda acaip merak ediyorum ben yenişehirde inci medyuma gidicem 20 tl ye bakıyo detaylı ve çoğu şeyi bilebiliyo ben kendimde bakıyordum ama bıraktım zaten kendime bakamıyorm :KK59: bana önerebileceğiniz kesin olarak harika bakıyo dediğiniz kim var bursada ? yardım lütfen

arkadaşlar merhaba geçenlerde faceten bi kadın eklemişti adım gül diye gül hanım sizden çok bahsettiler cAFEnize gelmek istiyorum falan diye mesaj yazmıştı bende o olmadıgımı sölemiştim kadından adresi alamadım o kadınıda acaip merak ediyorum ben yenişehirde inci medyuma gidicem 20 tl ye bakıyo detaylı ve çoğu şeyi bilebiliyo ben kendimde bakıyordum ama bıraktım zaten kendime bakamıyorm :KK59: bana önerebileceğiniz kesin olarak harika bakıyo dediğiniz kim var bursada ? yardım lütfen

inci hanıma nasıl ulaşabiliriz?adres falan varmı???

bende arkadaşımdan adresini alıcam bildiğim kadArıyla bursada bi yeri varmış ama tam nerde bilemiyorum adresi aldıgımda yazarım buraya ama çok umutluyum inciden

ben yenişehirli olup bursada yeri olan bayanı tanıyorum,gitttim.ama adını hatırlamıyorum.eğer oysa hiç tavsiye etmem.gazcılarda ara sokakta bi yerdeyse yeri hiç gitme derim....

ben yenişehirli olup bursada yeri olan bayanı tanıyorum,gitttim.ama adını hatırlamıyorum.eğer oysa hiç tavsiye etmem.gazcılarda ara sokakta bi yerdeyse yeri hiç gitme derim....

nden cnm bilemiyo mu :26: ben kadının yenişehirdeki evine gidicem benle yaşıt kızı var ama bakalım cnm gidice yazarım nasıl biriymiş iyi mi kötü mü deneyimimi paylaşırım :KK31:

nden cnm bilemiyo mu :26: ben kadının yenişehirdeki evine gidicem benle yaşıt kızı var ama bakalım cnm gidice yazarım nasıl biriymiş iyi mi kötü mü deneyimimi paylaşırım :KK31:

ben ona yenişehirde gitmiştim.daha sonra onun olduğunu bilmeden bursada yine ona gittim.hiç memnun kalmadım.sen yinede dene.ben daha önce adı geçen semiha adlı biz kız var onu merak ediyorum.duydunmu hiç?

hiç duymadım canım bide kestel diye bi yer varmış bursanın kazası orda bi tane aynur varrr bugün gittim ordan geliyorum ağzım açık kaldı :KK53: şok oldumm kadın kzına fal bakmam karşılıgında baktı baktım bende dedi sana bakamıcakmışım gibime geliyo az şey sölicem yüzden ama ne dediyse bildi annemle babamın kavgAlarından ilk aşkıma kadar :KK1: vede 5 tl ye bakıyo istersen bide ona git

hiç duymadım canım bide kestel diye bi yer varmış bursanın kazası orda bi tane aynur varrr bugün gittim ordan geliyorum ağzım açık kaldı :KK53: şok oldumm kadın kzına fal bakmam karşılıgında baktı baktım bende dedi sana bakamıcakmışım gibime geliyo az şey sölicem yüzden ama ne dediyse bildi annemle babamın kavgAlarından ilk aşkıma kadar :KK1: vede 5 tl ye bakıyo istersen bide ona git[/QUOTE
nasıl ulaşabilirim aynur hanıma,tlf no yada adres verebilirmisin?bende bakıyorum diyosun senide merak ettim.neye bakıyosun?tarot,kahve?

hiç duymadım canım bide kestel diye bi yer varmış bursanın kazası orda bi tane aynur varrr bugün gittim ordan geliyorum ağzım açık kaldı :KK53: şok oldumm kadın kzına fal bakmam karşılıgında baktı baktım bende dedi sana bakamıcakmışım gibime geliyo az şey sölicem yüzden ama ne dediyse bildi annemle babamın kavgAlarından ilk aşkıma kadar :KK1: vede 5 tl ye bakıyo istersen bide ona git[/QUOTE
nasıl ulaşabilirim aynur hanıma,tlf no yada adres verebilirmisin?bende bakıyorum diyosun senide merak ettim.neye bakıyosun?tarot,kahve?

cnm benim ben bakıyordum ama bıraktım özelden yazayım cnm ama kendisi herkese bakmıyo yani benden aldığını söyleme isterane sen öelden mesaj at bende götürebilirim :) kestelde iki tane aynur varmış diğerinede gidicem ben :) kahve falı bakıyordum cnım bide ufak analizler

cnm benim ben bakıyordum ama bıraktım özelden yazayım cnm ama kendisi herkese bakmıyo yani benden aldığını söyleme isterane sen öelden mesaj at bende götürebilirim :) kestelde iki tane aynur varmış diğerinede gidicem ben :) kahve falı bakıyordum cnım bide ufak analizler

özelden msj atamıyorum maalesef.kestele gidelim beraber:)))yarın ben münesser hanıma tarot baktırmaya gidiyorum,yazarım sana.

X