Bursa'da Falcı

fal baktırmak istyrm bursada ama nasıl baktırabilirim kime giderim anlayamadım şimdi. burdan numarada alamıyoruz sigorta dolmuşlarının orda güler hanımdı sanırım onu çok merak ettim kesin adresi ve ne kadara baktığını yazarsanız çok sevinrm

yanlız ben o falcı bu falcı bilmem amaa,2002 yılında biessecide çalışırken gece vardiyasıydık ve orada süpürge yapan gariban ve hırpani zavallı durumda bi süpürgeci adam vardı yaşı 33 gibi bişeydi herneyse...tam yemek saati ve o dediğim adam yani adı muratmış oda geldi yemekhaneye karşı masamıza oturdu,biz 3 arkadaş yemek yerken hep bana bakıyordu bende dedimki bişeymi vardı dedim,yoo dedi sadece dikkatli ol dicektim dedi neden dedim,kardeşin kaza geçiricek ama ölmiycek ayrıca hamilesin galiba ama bu bebek erkek fakat doğmıycak demişti yüzüme karşı(kızlar buraya dikkat adam herhangi bişeye bakmıyo direk yüzüme konuşuyo)ve gerçektende öyle oldu o anda 3 aylık hamileydim ve bebek 6. ayında içimde öldü :KK43:(üstelik dediği gibide bebek erkekmiş :KK43:((( neyse kardeşime gelince gerçekten kaza yaptı hemde öyle böyle değil oncca takla atmış arabayla ve boynu kaburgaları çok yerinde kırık vardı neyseki çok iyi artık.bizim kızlar ise adamı kıştlayıp kovalama durumuna geldi artık saçmalama nediyosun sen gibisinden ben ise kızlardan ayrılıp onu dinlemeye koyuldum resmen,kızlar inanma arkadaşım bölee şeylere yaaa deselerde ben ay yok yaa inanmam gırgırına dinliyom filan desemde cezbetti beni yinede çünkü birebir içinde bulunduğum durumları anlatıyordu bana,ve yıllar yılı ruhsal tedavi gören ve iyileşemeyen kardeşim içinde şölee dedi iyileşmiycek dedi bir il adı vermişti bana orada o kendisi onu bi gün bulucak ancak ozaman iyi olucak demişti biz hernekadar kaç defalarca bakırköye yatırsakta yok yok yok iyileşmedi yaniii bi gün belkide o dediğine denk gelicekki iyileşicek bende iyileştiririm onu ama onun iyi olmasını hayatımla öderim dedi yani onun için çokkk riskliymiş neyse,,benden kağıt istedi verdim kağıda baştan aşağı arapça yazılar yazdı,yüzüme bakarak dedi ki eşinle çok mutsuzsun ve ayrılıcaksınız dedi,ayrıldıktan sonraki tanıyacağın insanla birbirinizi çok severek evleniceksizin ve doğacak ilk çocuğunuz da kız olucak demişti(2002 de sölemişti bunları)ve ben şuan ki eşimle çokkkk mutluyum gerçektende ayrıca 5 aylık kız bebeğine hamileyim :KK17: işin garip yanı kendisine soru soruyordum kızıyordu bana birşey sorma die,e peki sen niye bana bunları söylüyosun ki diyordum sana bunları söylememei istediler diyordu şokkkkkk oluyordyum resmen ve ben zaten bundan sonra ilgim artmıştı fallara filan ve hiçççç inanmazdım aslaaaa inanmazdım,ama ona inandım çünkü para yada pul herhangi bi<z çıkar yoktu bana birde şöyle diyordu şuan ben şu duvarın arkasından kimle geçiyo hepsini görüyorum diyordu...:26:bir gün çıkışını istemiş ve işten ayrılırken gördüm çok üzüldüm dedim murat abi nereyeeee annem hasta dedi benden başkada bakanı yok demişti :KK43: ben seni nasıl bulurum bidaha demiştim pazar pazarında minik bi ayakkabı tezgahı kuruyorum demişti bana ara ara ara helak oldum pes ettim en sonunda :KK43:(((( yok yok birdaha bulamadım işte böyle kızlar yaşadığım en ilginç ve enteresan olay dı bu başıma gelen ama günler geçtikçede harfiyen nedediyse yaşadım

slm sen yine bir sor olur ya belki birgün oraya yolumuz düşerse bizde gelmek isteriz bende kocaelinden bakıyorum ama bulamadım gerci konuda actım ama cevap verende yok

meraba bana büyü
bozan biri lazım ayşe bacı bozuyor diyorlar tel numarasını yollauyabilirmisiniz bana lütfennn

cnm büyü gibi konularda falcılarla hiç muhattap olma. boş yere parandan olursun. falcı bunlardan anlamaz.
konaklı köyünde bir hoca var. bu işlerde bursada tektir. çok kişide bilir onu. para içinde yapmıyor bu işleri gönlünden ne koparsa verirsin vermezsende senden istemez zaten
kesinlikle onu öneririm. küçük sanayiden konaklı dolmuşuna biniceksin. şoföre hocaya gittiğini söyle zaten o kadar çok ki giden köy girişinde evinin önünde indiriyor. seni

aynen yolum düşerse bende gitmeyi isterim bu arada kocaelinden yokmu sözde yazıda yazdım ama cevap veren olmadı burdan olsa cok daha iyi olur

bu arada geleceğe dair elbette çok şey biliyor. Burada bir arkadaşımdan örn. Verdim. Bende de acayip şeyleri bildiği oldu. Mesela bi sevgilim vardı. Gül'e ilk gittiğimde onun 1,5-2 senedir yüzünü bile görmemiştim. 3-4 aydır da hiç konuşmamıştım. Tamamen aklımdan çıkmıştı yani. Bana ondan bahsetti. Bu insanla 1 ay içinde yüz yüze geleceksin ve her şey yeniden başlayacak dedi. Ben de hatta sinir olmuştum. Amma da attı yok artık daha neler filan diye. Ama aynen dediği gibi oldu... Zaten bu olaydan sonra bu kadının abonesi oldum. Cünkü birçok falcı insanın düşüncelerini belli başlı yöntemlerle (!) okuyup, onlar üzerinden atıp tutar. Biz de aaa ne kadar iyi bakıyor deriz. Sonra hiçbir dedikleri çıkmaz.bu kadın benim tamamen aklımdan çıkmış ve hiç tahmin edemeyeceğim bir şeyi söyledi. Bunun gibi örnek çok. Arayacak derse arar, ummadığın bir yerden para geliyor derse miras kalır, yeni biri hayatına girip aklını karıştıracak derse karıştırır, bundan hayır gelmez derse gerçekten gelmez... Kızlar gül hn. Bu işin 2 sene abd'de bi profesörden eğitimini almış bir medyum...

cnm gül hanım telf rica etsem msj atarmısın
tşkler

cnm büyü gibi konularda falcılarla hiç muhattap olma. Boş yere parandan olursun. Falcı bunlardan anlamaz.
Konaklı köyünde bir hoca var. Bu işlerde bursada tektir. çok kişide bilir onu. Para içinde yapmıyor bu işleri gönlünden ne koparsa verirsin vermezsende senden istemez zaten
kesinlikle onu öneririm. Küçük sanayiden konaklı dolmuşuna biniceksin. şoföre hocaya gittiğini söyle zaten o kadar çok ki giden köy girişinde evinin önünde indiriyor. Seni

telf bilgileri varmı???

ben konaklıdaki dedeye gittim bir fayda göremedim sebebi üzerimdeki ibrahimce büyüsü bozulmuyoır sıkıntılarım devam etmekde birde çaĞATAY TAŞKINA GİTTİM .. geçen gün wallah memnun kaldımama çok kısa anlatıyor isim verdi çok birde benle ilğili pek bişe söelemedi hep etrafımdaki insanlarla ilğili şuna dikkat et buna dikkat et gibi bana sadece evleniceksin dedi birde ailemizde mahkeme olayları var onları bildi o kadar

Canım evet yeri çok kolay... Normal baktırırsan çok kısa sürebilir. Translıda kendin 3 tane konu belirliyorsun. O konularla ilgili sınırsız soru sorabiliyorsun. Ama normal baktığı falda da her dediği çıkıyor ve her şeyi biliyor... ıstersen ilk gidişinde normal baktır, memnun kalırsan translıyı bir dahaki sefere baktırırsın canım... Gidecek misin?

cnm gül hanımın acil telefon numarası lazım

ben konaklıdaki dedeye gittim bir fayda göremedim sebebi üzerimdeki ibrahimce büyüsü bozulmuyoır sıkıntılarım devam etmekde birde çaĞATAY TAŞKINA GİTTİM .. geçen gün wallah memnun kaldımama çok kısa anlatıyor isim verdi çok birde benle ilğili pek bişe söelemedi hep etrafımdaki insanlarla ilğili şuna dikkat et buna dikkat et gibi bana sadece evleniceksin dedi birde ailemizde mahkeme olayları var onları bildi o kadar

peki bu cagatay taskın kim onu nerden bulabiliriz bende büyü bozdurmak için gidecemde adresini vermen mümkünmü cagatayın

Bursa da bu kadar falcı olduğunu bilmiyordum. Birde merkezde yaşıyorum güya :))))

Münesser hanımı çok övmüşler ama ne kadar doğru acaba ?

münesser tam bir sallamacı..dediği hiçbir şey çıkmadı zaten bir şey demiyo laf salatası yapıyor aldığı 50 tl de cabası...gitmeyin..

Bayanlar Umut hakkında merak edilenler var görüyorum ki... kendisi bademlide oturur. her ayın 20sinde telini açar 13.00 - 14.30 arası..bu sürede tüm randevuları dolar zaten. 27 yaşında entel giyimli bir çocuk kendileri:) dini anlamda bilgisi üst düzey Allah için. kendisi falcı değil bence zaten fincanla hiçbir işi yok. fincanı başlangıçta konsantre olmak için kullanıo..sonra kafayı kaldırıo ve anlatmaya başlıo..orda yaşananlar hiç normal değil. gitmek isteyenleri uyarmak isterim sıradan bir fal baktırmaktan çok çok öte...anlattıklarını düşünüorumda bilemedi dediğim hiç birşey olmadı. isim isim herkesi anlatıo diyebilirim. ben giderken hayatımda ki insanların resimlerini götürdüm. öle daha verimli oluo demişti. şu şöyle olacak bu böyle olacaktan ziyade, hayatımda, ailemin hayatında arkadaslarımın hayatındaki akışın neden böle olduğunu, nasıl devam edeceğini ve bunu nelerin etkilediğini neler yapılması gerektiğini anlattı. sorunlarım için gerekli duaları verdi sağolsun. kendimi nelerden kimlerden korumam gerektiğini anlattı.. farklı bir bakış açısı sunuyor hayatla ilgili.
2012 itibariyle bakım 200 tl olacaktı.gidecek olanlara duyurulur..benle birlikte toplam 6 arkadasımda gitti ayrı ayrı.merak edilenleri cevaplayabilrim..

Arkadaşlar meraba, Gül hanımın ve Gazcılar'daki inci hanımın numarasını bilen var mı? çok acilen fal baktırmam lazım da:)

X