Bursa'da Falcı

ben cumartesi günleride 6 da çıkıyorum :KK43:( benim eski erkek arkaşaım için iki ay iki gün sonra gelicek dedi tabi ben sallamadım çünkü nişanlanmıştı ama gerçekten saydım 2 ay 2 gün sonra geldi maalesef herşeyin için geçti benim hayatıma başkası girmişti ve o kişinin ismini bile bildi ilk gidişimde ikinciye gittiğimde de biçok şeyi bildi bende arkadaşlardan duyup gitmiştim gidenler memnundu muradiyenin üst taraflarında kalıyor geç saattede olsa gidebiliyorsun benim gitmemde geç olmuştu

o zaman c tesı. buluşalım bulutolsam sanırım sen c tesı yarım gun calışıyorsun
necıbeayan arkadasımızda c tesı 2 saat fln erken cıkarsa ısten daha ıyı olur
uçumuzun baktırması cok geçı bulur cunku.. bunun dışında lfbrlsada ulaşabılırsek o dagelıcegı ıcın 4 kışı oluyoruz saat kacta cıkıcaz kadının evınden duşunun o zaman.
bu c.tesımı gıdılıcek şımdı karar verelım

bu cumartesi ben istanbuldayım bizde kalabalık gitmiştik 7 de buluşup gitsek 9 da çıkmış oluruz evinden çok mu geç olur ki

haftaya c.tesi gidelim zaman. ama lfbrls nasıl ulaşacağız ki kızlar
kapsama alanı dışıda değil üyelik iptali yazıyor.

tamam haftaya gıdelım o halde hafta ıcı yıne konusuruz bulusurz.
ıstersenız nılufer metrosunda bulusuruz yada muradıyeye nasıl gıdılıyor bılmedıgımden ortak
bır yer bulup sonra bız vasıtaya bınerız.

tamam kızlar haberleşiriz bende gittim gül kafeye ama boşuna vermişim 30 lira diğer kız daha çok şey söyledi ama gül hnm sadece bikaç harf verdim burcu göre yorum yaptı

nasıl yani harfleri biz mi söylüyoruz?onun bilmesi gerekmiyormu yaa??:bbo:ee bide burca göre yorum nasıl oluyor ki yani insanlar genelde zaten burcunun özelliklerini taşır .

evet kızlar c.tesi buluşuoruz dimi.saati belirleyelim. 1 den itibaren her saat uyar bana. nerede buluucaz metrodamı. nasıl gidiliyor oraya??
kalinka sende katılacakmısın.?????
yaren79 gül cafeye gittinmi nasıldı.

Son düzenleme:
evet gittim canım ve memnum kaldım.geçmişe dair bir çok şeyi bildi.metroda buluşmayalım.nasıl tanıycaz birbirimizi orası kalabalık olur.bence zafer plazada buluşalım.hem muradiye ye yakın.zafer plazada yeni karamürsel mağazasının önünde buluşalım daha iyi olmazmı

ben cumartesi 6 dan önce gelemem ki yaa muradiyeden az ileride aslında kent meydanı önü çok uygun ordan oraya otobüsde var

6 çok geç olmazmı diğer kızlar nerede..bana kent meydanı ters zafer plaza muradiyeye yakın diye düşünmüştüm..

muradıyeye yakın bır yerde bulusalım da neresı olursa olsun . eger benımle nılufer ıstasyonunda bulusmak ısteyen olursa zafere kadar sohbet ede ede gıdebılırız. metroda sabıt bı yer soylerız. tellesırızde ne var bunda.
sorun olmaz bence. zafer plazadan vasıta varmı muradıyeye ?dolmuşlarla mı gıdılıcek.
ykm de buluşup gıdebılırız muradıyeye yakınsa zafer plaza.

zafer plazadan muradiyeye yayan bile gidilebilinir.ama muradiyenin neresinde olduğuna bağlı..necibe evet ya izin alman mümkün değilmi..

tamam zafer plazada buluşalım ozman.
necicim sende 5 gibi falan orda olmaya çalışamazmısın.
günden güne kalabalıklaşıyoruz çok geçe kalmayalım.

evet kızlar c.tesi buluşuoruz dimi.saati belirleyelim. 1 den itibaren her saat uyar bana. nerede buluucaz metrodamı. nasıl gidiliyor oraya??
kalinka sende katılacakmısın.?????
yaren79 gül cafeye gittinmi nasıldı.

hayır canım ya şimdilik size katılamıycam.yalnız bugün şöyle bişey oldu.ben gül kafeye gittim ama hiç memnun kalmadım kızlar :KK43:( 5 bilemedin 7 dk anca bakmıştır hadi kısa baktı ona bişey demiyorum ama ama içimde sıkıntı olmasından başka elle tutulur bişey söylemedi ki.zaten falcıya kim gider genelde sıkıntısı olan.harf söylüyo bu kim diyo ne bileyim ben! atıyorum E harfinde o kadar çok tanıdığım var ki onu bana onun söylemesi gerekmez mi?diğer fal topiklerinide okuyorum arada olaki istanbula falan giderim baktırım die orda milletim adına kadar herşeyi söylüyolarmış.yani kızlar benim beklentimi hiçmi hiç karşılamadı.he bi tarih verdi onada baya var bakayım olacak mı.bide çok olumlu konuştu ya herşey düzelecek iyi gidecek falan dedi.benden önce bi kız vardı onada bu cümlelerin benzerini söylemişti bilmiyorum belki tesadüf.umarım dediği çıkar..
bide size bi falcı daha söyliycem ben gitmedim ama ilginç bi durum oldu.bursanın merkezinde oturmuyorum ben bursaya gelmem 1 saat sürüyor neyse çokda bilmiyorum yani bursayı.burç pasajının içine girdim çıktım otoparkı gördüm sola döneceğime sağa döndüm.kafenin adını arıyorum aval aval:))sonra 3 tane teyze gördüm bi kafenin önünde oturuyolar gül kafenin yerini sordum kadının biri hemen kalktı "evet buyrun fal mı baktıracaktınız dedi" evet sizmisiniz gül hanım dedim yok ama dedi bende fal bakıyorum burda dedi.güle gidersen 50 ye bakar ben 20 ye bakıyorum dedi.bende içimde hee 50 tabi tabi kadın 30a bakıyor yahu diyorum.ama çaktırmadım.aa öyle mi dedim.sonra dedi gül sana 15 dkda bitir ama ben yarım saatten fazla bakarım bütün harfleride bilirim nerdeyse ismi çıkar dedi.bian düşündüm ona mı baktırsam ne yalan sölim güle çok istemiyodum baktırmayı fiyatından dolayı ama burdaki övgüler aklıma geldi.saolun başka zaman inşallah dedim gittim.
yani kızlar kadın bide gayet normal bi tipi vardı hani pasaklı çatlak falcılar olurya öyle değildi.çok pişman oldum ama bilemezdim ki böyle olacağını.1-2 hafta sonra tekrar gelicem bursaya bu sefer ona baktırıcam bakalım.siz hiç duydunuz mu orda başka fal bakan?bu arada adı yanılmıyorsam "fatoşun yeri" veya fatoş kafeydi sanırım..ama aklıma gelmedi kahveye ayrıyetten para alıyormu die sormak.otoparkın hemen sağındaki kafeydi.eğer giden olursa yorumunu yazabilir mi?kusura bakmayın çok uzattım..opuyorumnanaktan

hayır canım ya şimdilik size katılamıycam.yalnız bugün şöyle bişey oldu.ben gül kafeye gittim ama hiç memnun kalmadım kızlar :KK43:( 5 bilemedin 7 dk anca bakmıştır hadi kısa baktı ona bişey demiyorum ama ama içimde sıkıntı olmasından başka elle tutulur bişey söylemedi ki.zaten falcıya kim gider genelde sıkıntısı olan.harf söylüyo bu kim diyo ne bileyim ben! atıyorum E harfinde o kadar çok tanıdığım var ki onu bana onun söylemesi gerekmez mi?diğer fal topiklerinide okuyorum arada olaki istanbula falan giderim baktırım die orda milletim adına kadar herşeyi söylüyolarmış.yani kızlar benim beklentimi hiçmi hiç karşılamadı.he bi tarih verdi onada baya var bakayım olacak mı.bide çok olumlu konuştu ya herşey düzelecek iyi gidecek falan dedi.benden önce bi kız vardı onada bu cümlelerin benzerini söylemişti bilmiyorum belki tesadüf.umarım dediği çıkar..
bide size bi falcı daha söyliycem ben gitmedim ama ilginç bi durum oldu.bursanın merkezinde oturmuyorum ben bursaya gelmem 1 saat sürüyor neyse çokda bilmiyorum yani bursayı.burç pasajının içine girdim çıktım otoparkı gördüm sola döneceğime sağa döndüm.kafenin adını arıyorum aval aval:))sonra 3 tane teyze gördüm bi kafenin önünde oturuyolar gül kafenin yerini sordum kadının biri hemen kalktı "evet buyrun fal mı baktıracaktınız dedi" evet sizmisiniz gül hanım dedim yok ama dedi bende fal bakıyorum burda dedi.güle gidersen 50 ye bakar ben 20 ye bakıyorum dedi.bende içimde hee 50 tabi tabi kadın 30a bakıyor yahu diyorum.ama çaktırmadım.aa öyle mi dedim.sonra dedi gül sana 15 dkda bitir ama ben yarım saatten fazla bakarım bütün harfleride bilirim nerdeyse ismi çıkar dedi.bian düşündüm ona mı baktırsam ne yalan sölim güle çok istemiyodum baktırmayı fiyatından dolayı ama burdaki övgüler aklıma geldi.saolun başka zaman inşallah dedim gittim.
yani kızlar kadın bide gayet normal bi tipi vardı hani pasaklı çatlak falcılar olurya öyle değildi.çok pişman oldum ama bilemezdim ki böyle olacağını.1-2 hafta sonra tekrar gelicem bursaya bu sefer ona baktırıcam bakalım.siz hiç duydunuz mu orda başka fal bakan?bu arada adı yanılmıyorsam "fatoşun yeri" veya fatoş kafeydi sanırım..ama aklıma gelmedi kahveye ayrıyetten para alıyormu die sormak.otoparkın hemen sağındaki kafeydi.eğer giden olursa yorumunu yazabilir mi?kusura bakmayın çok uzattım..opuyorumnanaktan[/QUOTE

bende de gül hnm isim bilmedi canım. ama çok sıkıntılı bir zamanımda gitmiştim. sıkıntımın ne olduğunu bildi. ve daha bir çok şeyi. ama dediğim gibi isim falan vermedi bana da. birde dikkatli olmama gereken bir durum konusunda uyardı. henüz öyle bişeylede karşılaşmadım bakalım çıkacakmı??otoparkın sağ tarafına gittim ama hiç öyle bir cafe dikkatimi çekmedi. birdahakine dikkat ederim. bilen varsa yazar arkadaşlar.

birde ben öğrencilik zamanımda altıparmakta evinde bakan bir falcıya gitmiştim. telefonla arayıp randevu alıyordun. kadın pek normal değildi. yani başka alemlerden birieriyle haşır neşirdi anlamışsınızdır. 3 sefer falan gittim ona bi kaç arkadaşımlada birlikte gitmiştim. herşeyi bilmişti. ve ileri tarihte olacaklarıda.
hatta arkadaşım ablası için baktırmıştı. eşi aldatıyordu onu. onun için demişti. kocası iş için gittim demiş ama kadınla tatile gitmişler. küçük çaplı bi kaza yapacaklar. sadece arabada hasar olacak onlara bişe olmayacak diye. akşamına ablası aradı. eşi ağvadaymış meğerse ve dönerken kaza geçirmiş araba servisteymiş. şok olmuştuk.
sonra bu falcı kocasından boşanmış evi falan değişmiş. bende telefonunu kaybettim. çok uzun zaman oldu zaten.
bilen varsa kadını onlarda yazsa keşke. onu yine bulmak isterim. avukatlar baktıkları dava için falan gidiyolardı kadına. doktorlar falan gidiyodu.

Son düzenleme:
ne şanslısın bulutolsam.bende sıkıntılı olduğum için gittim ama bana tek söylediği şey çok nazar var üstünde çok sıkıntılısın neden?oldu.bi falcı olarak onun söylemesini beklerdim.fatoşu merak ettim doğrusu hem fiiyatıda uygundu güle göre.önce ona baktırıpda sonra gülü deneseydim keşke ama olsun en azından artık gülü merak etmiycem :)

X