Bursa'da Falcı

Samanlıda ilk mezarlığın girişinde inin,karşı aralıktan dümdüz gidin,ilk aradan sola dönün,en son ev.sorarsanız söylüyolar zaten.20 tl alıyo.

Ben Umut' a baktırmadım ama açıkçası baktırmak isterim, önceki yorumlarda biraz korkutucu yorumlar okumştm o nedenle tırsıyorum yanlız gitmeye, ancak burdan gidecek olanlar varsa gidebilirim sanırım.. Bende vardı ama silmişim, ama önceki yorumlara bakarsan bulabilirsin..
Neden korkutucu??

Yeni kesifimi paylasiyorum canakkaleye giderseniz gökçe diye biri var 20 tl ye bakiyor sakli konak die bi kafesi var deneyin derim yuz yuze bakiyor sadece ben baktirdim bayagi iyidi ani cok iyi bildi verdigi tarihler bekledigim turden . Kurtuluşa yuz yuze baktirdim yine o da bu ara canakkaledeymis yine cok iyidi bana enerjisi tutuyor bu cocugun:KK71: nisan sonu yeni biri olacak dedi bakalim dusuk bir ihtimal hala cok asigim ama ani iyi bildi beklicez su 20 tl ye bakan falcilari buldum mu kacir miyorum :21:

NE SAPIGI YAHU BEN 4 KEZ GITTIM cok sacma sapan bir suclama olmus..hakkini yemek istemem cok temiz biri ve cok memnun kaldim..
Merhaba Marple,
Bursa daki Umut ile ilgili tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?
Nasıl randevu aldınız? Ben deniyorum, ama olmuyor.
Size nasıl faydası oldu? Özelden yazarsanız sevinirim.
Teşekkürler.

Aynen canım insallah gelecek icin söyledikleri de cıkar da iste ozaman dünyanın ennnn mutlu insanı ben olurum :KK16: telden baktırcaksan önce hesabına parayı yatırıyosun sonra arayıp baktırıyosun :KK66: Yalnız bak benim yüzümden aşka geldin diye günahını boynuma almam peşin peşin söyleyeyim :KK1: Numarasını özelden mesaj atcam ben sana :KK34:
Merhaba numarayi banada yazabilirmisiniz

Bursada Ayse varmıs telefondan bakıyor mu ve kaca bakıyor bılen varsa bana ozelden yaza bılır mı ? Kızlar bır de bu ara neye nıyetlensem basımda bır seyler gelıyor bıldıgınız bırı var mı bı ıkı falımda yıldızın dusuk dedıler cakralarım kapalıymıs bılgısı olan paylasırsa sevınırım :KK52:

Uzunca bir aradan sonra yine burdayim arkadaslar onerebileceginiz birileri var mi telefondan da olur yuz yuze de baktira bilirim ha birde nazardan enerjisizlikten olucem yeni bitti iliskim ondan mi acaba onerisi olan varsa yazar mi lutfen

Biri bana kurtulusun numarasini ve ofisinin adresini verebilir mi acaba ozelden ?

Biri bana kurtulusun numarasini ve ofisinin adresini verebilir mi acaba ozelden ?
Kurtuluş'a ben daha önce baktırdım, Çanakakkadeydi ama Bursa'ya yerleşmiş. Bu hafta sonu gideceğim ben de özelden yazışalım beraber gideriz istersen:)

Kurtuluş'a ben daha önce baktırdım, Çanakakkadeydi ama Bursa'ya yerleşmiş. Bu hafta sonu gideceğim ben de özelden yazışalım beraber gideriz istersen:)
Aaaa super olurrr cok sevinirim ozelden yaziyorum numarami yolluyorum gelince haber ver umuta da mi baktirsak acaba

Slm bursaya yer açmış mı artık,nasıl memnun musun sen devamlı baktırıyorsun sanırım,ben bir kere baktırdım tam tarih vermedi marttan sonra gelişmeler dedi ama hala herşey aynı standart :) ama geçmiş kişilik analizleri gayet başarılıydı bir kere de yüz yüze baktırmak lazım

X