Bursa'da Falcı

memnun kaldınız yani öyle mi?yeri kolay bulunuyor mu peki?

birde gül'e kıyasla daha mı iyi aynı gibi mi?

Son düzenleme:
kızlar gittim akşam güle hemen hemen yine aynı şeyleri söyledi ama yine zaman vermedi bana yaaa:KK43:( bi süre daha bursadaymışım ama bana istanbulu görüyormuş okul olucak ama zaman dedi birde benim aşkım var yaa:)) ona güvendiğimi göstermeliymişim onu gösterirsem tekrar başlayabilirmiş aslında o da istiyormuş ama herşey bende bitiyormuş birde kıskançlığım için terapiye gitmeliymişim :) çok net bişiler söylemedi hep zaman dedi bekle dedi bikaç ay içinde hayatım çok değişşicekmiş ik kişi arasındaymışım ama kesinlikle eskiyi kabul et dedi :)

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr selam.. necibecim gül ablaya selamımızı soyleseydınnnnnn

bence dunkunden bın kat ıyı gul abla.. dunkunu pek tutmadık bızzzz

necibee transıyamı baktırdınnnnn yoksa normale mi translıda kesın zaman verıyormus ya o acıdan sordum

söyledim selamınızı translı baktırdım ama zaman yine söylemedi :)) zaman lazım dedi ona güvendiğini göster dedi çok bişi demedi ama aklı bendeymiş bak bi tek onu sevdim yaniii:)))))

ayy kızlar kafam karıştı hangine gittiniz,
hanginden memnun kaldınız.
bende bu fallara acayip ilgiliyim gitsemmi diye düşünüyordum.
memnun kaldınızmı yani..

arkadaslar lütfen affedin topiklerde gezinirken gözüme takıldı bende bursada yasadığım için bakayım dedim.yazdıklarınızn bir bölümünü okudum arkadaslar büyü vardır benim bildiğim ama onuda cok ehil olan kişiler bakar ama fal diye birsey.....arkadaslar gaybı yani geleceği ALLAH(c.c) tan baskası bilemez böyle sarlatalara inanmayın okuyan calısan kültrlü bireyler olarak siz bunlara prim verirseniz artık ne olur bilmem.ALLAH tan basakası geleceği bilemez harcadığınız tek sey cok değerli olan zamanınızdır...yapmayın ltfn...bunları buraya yazmakta kendimi sorumlu hissettm hiçbir menfaatimde yoktur bilemnizi isterm

arkadaslar lütfen affedin topiklerde gezinirken gözüme takıldı bende bursada yasadığım için bakayım dedim.yazdıklarınızn bir bölümünü okudum arkadaslar büyü vardır benim bildiğim ama onuda cok ehil olan kişiler bakar ama fal diye birsey.....arkadaslar gaybı yani geleceği ALLAH(c.c) tan baskası bilemez böyle sarlatalara inanmayın okuyan calısan kültrlü bireyler olarak siz bunlara prim verirseniz artık ne olur bilmem.ALLAH tan basakası geleceği bilemez harcadığınız tek sey cok değerli olan zamanınızdır...yapmayın ltfn...bunları buraya yazmakta kendimi sorumlu hissettm hiçbir menfaatimde yoktur bilemnizi isterm

haklısın hayatım doğru söze ne denir.
ama bende okadar meraklıyımki.biri bana anlatsın bende saatlerce dinleyim..
insan merak ediyor işte.
fala inanma falsızda kalma demişler..
ama dediğin gibi geleceği allahtan başkası bilemez

necibe translıya kaç dk bakıyor gül?birde bişey merak ettim siz beraber diğer falcıya gittiniz sen sonrasında tekrar güle mi gittin?

evet aynen oyle oldu kalınkacım :))
ordan cıkar cıkmaz bu hatun ben güle gıdıorumm dıye fırladı :)) bızde 3 kız metroya kadar yuruyup sohbet ettıkk
ama dedıgım gıbı bu kızdan pek memnun kalmadıkkk

ya bende bu aralar fal merakına büründüm hayatımda hiç paraa ile baktırmadım arkadaşımın annesi çok iyi bakar 2 kere falan baktı ama bu gül ablaya bende gitmek istiyorum ama bilmiyorum bir gün gül ablaya toplaşıp giderseniz haberim olsun :KK1:

tabiiki haber veririz pellinicim. memnun kalcağına eminim.
asos hamzabey caminin orada evi ama nasıl tarif edilir bilmiyorum.
necibe telini versin sana.

necibe nasıl bakıyomuş canım.
15 lira iimiş ama biraz ara verelim. arka arkaya çok sık baktırmak ii değil.

merhaba arkadaşlar affınıza sığınarak bı soru sormak istiyorum bu falcıların söylediklerine gerçekten inanıyormusunuz yoksa iyi şeyler söyleyince pisikolojik olarak rahatlıyormusunuz?

X