Bursa'da Falcı

malesef henüz haber yok. bi arkadaş yazmış ama bi daha da gelip yazmadı.bi gün gidicem çarşambaya sora sora bulucam o olacak :KK37:

kızlar bursalı umut varmış ebru gundesin falcısı.. sırameselerdemı oturuyormus ne.. suana kadar uzun arastırmalarımsonuc sadece bukadarını ogrendım
hatta cocuk her ayıns adece 20 sınde randevu alıomus yanı o gun aramak gerekıomus
onu bulalımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52: :KK52: :KK52:

kızlar bursalı umut varmış ebru gundesin falcısı.. sırameselerdemı oturuyormus ne.. suana kadar uzun arastırmalarımsonuc sadece bukadarını ogrendım
hatta cocuk her ayıns adece 20 sınde randevu alıomus yanı o gun aramak gerekıomus
onu bulalımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK52: :KK52: :KK52:

boşuna para harcarsın.. ben ona da baktırdım. genç bi çocuk. ama ıııhh, memnun kalmamıştım ben.. ayşeyi bulun siz ayşeyi, ama hatırladığım kadarıyla çarşambada oturmuyo ayşe, gülbahçe gibi bi yerdi yanlış hatırlamıyosam..

tamam gidelim ozaman. buluruz biz buluruz. benim ii dediğimin adı birsen. ayşe diğer gittiğim ve memnun kalmadığım. orada bende hatlar karışmış.
birsen çarşambada ve iidir yani. 3 defa gittim 2 seferde arkadaşım baktırdı. memnun kalmadan çıktığımız olmadı. hala aynı enerjisindeyse şok olup çıkarız oradan
bursalı umutu bende duydum. eğer iise ona gidelim bulabiliyorsak..

kızlar alemsiniz valla sora sora nasıl bulucaz.ben umutu biliyorum 100 liraya bakıyo hemde 1 ay sonrasına gün veriyomuş.biz birseni bulabilsek...

senın hanı bulustugumuzda bıze anlattıgının adı bırsen mıymışş
ayşe de başka bırı hemı ? :44:
umut bılmıyor demek o zaman hayatta zaten o parayı vermem
bunlar bı tek unlulere guzel bakıo sanırım
bırsenı gıdıp arastıralım o halde canım
ben varım

Evet canım aynen öyle.
buluşalım derseniz buluşalım kızlar.
falcı birsen diye sokaklarda sormak belki komik olacak ama
en fazla 3. soruşta yerini söylerler bence.herkes biliyordur. sonuçta.

sen muhıtını bılıyormusun ?
gerısı kolay oyleyse
polıse sorarız muhtarlıga.. bulunur yaa guzelse gıdelım sorada yakasını bırakmayızzzzz :KK52:

merhaba,bursadaki falcılar konusunda bende paylaşımda bulunmak istiyorum:KK9: Gül hem pahalı,hem çok fazla bilmiyor hem de kocaman bir köpeği var bizi çok tedirgin etmişti gittiğimizde.
Yeşilde ve etibankta çok iyi fal bakan kişiler var.

Ayşe rekor fabrikasının ordaydı ama çok pis evi giderken fincanlarımızı da götürmüştük bir anda kendisi birşeyler soruyor öyle havaya habire isim söylüyor tanıdık bir ismi duyunca ne olacak ki ona diyorsunuz o zaten diğer isimleri saydığı için sizin sorunuz öyle havada kalıyor:KK43: Arada söylediklerinin tuttuğu da oluyor ama o dağınıklık ve pislik için biraz düşünmek lazım biz bir kez gittik birdaha da gitmedik!:KK45:

canın ya benim iyice kafam karıştı.seneler önce senin gittiğin birsen mi ayşe mi..nerde oturduğunu bilmiyorum demiştin.çarşambada oturduğunu kim söledi.eğer bu dediğin kesin birsen se ve çarşambada oturuyosa cmt günü buluşalım kızlarrr...

seneler önce gittiğm birsen. çarşambada oturuyordu ama kocasıyla boşanınca yine çarşambada ama annesinin yanına taşınmıştı.ama o evini bilmiyorum. çarşamba ama eski evinin yerini az çok biliyorum. ayşeyede seneler önce gittim ama o memnun kalmadıımdı. yani orada hatlar bende karışmış. memnun kaldığımın adı birsen ama ne telefonu nede evini biliyoruz.

X