Bursa'da Falcı

Kızlaarrrrr :) Birsen Hanımdan geliyorumm :)) Çok beğendim .. Ve aşırı memnun kaldım. Çok tatlı kadın ilk önce .. Ve aşırı rahatlatıyor insanı :) Sıkmıyor yani. Evimi iş yerimi işimi beni olduğu gibi söyledi. Gerisinde sadece Deniz Bey farklı yorum yapmıştı geleceğim için. Birsen Hanımda diğerleri ile aynı yorumu yaptı. Uzun lafın kısası Birsen Hanımı şiddetle tavsiye edebilirim :)
Tel no su var ama öze dm atamıyorum.. Ulaşmak isteyen bilgilerini verirse gönderirim.. Birsen Hanımın da Deniz Bey'in de diğer falcılarında :)

Heykel de olduğum bir gün tarif edilen yere(heykel+ptt aralığı+tostçu vs.)baktım ama birsen hanımı bulamamıştım.Yerini kolayca bulabileceğimiz yakınında bulunan herhangi bir iş yeri vs.nin adı yok mu ?

Birsen Hanımın adresi Heykel Ptt'nin arasına girip ilkokulu bulun orda büfe gibi bir tostçu yanındaki kapı değil de bir alttaki ahşap kapı zaten zilin üzerinde Birsen yazıyor :)
Tel nosunu burdan verebilir miyim ki ?
Birsen Hanım'a gidenler var mı? 20 TL ye bakıyor.

yok canım daha gıtmedık ..
buluşup gıderız sanırım ama kızlardan ses cıkmadı ki
gidersem ben yazarım sonucu..
tel nosu burdan veremezsın ozelden ben sana maıl adresımı yazıyorum oraya yollarsan
bızde arayıp oyle gıderız yogun olur fln

beni şok etti korktum ben kimsenın bılmedıgı seyleri söyledi bana ben begendim.sahsen gercektende ilkkez işinde bu kadar ustat birini gördüm. ama gidenlerinde fikirlerini yazsın. paylaşalım

Bu kisinin 2 uyeligi vardir ve ilgili kisinin reklamini yapmaktadir ! Lutfen yorumlarina itibar etmeyiniz !

canım ben zm nickli rkadaşa ozeldne maılımı attı ona yollar numarasını bende sana ozel msj tarım bırsenın nosunu mrk etme :KK66:

ayrıca kazen cok teşekkurler .:KK71:
bende ztn birinin ki istanbul fal topiğnede yazdı anlamıştım fake oldugunu (demek ikiside aynı kişiymiş)
taa istanbuldan kalkıp hem araçlı hemde gemiyle bursaya geliyor bir fal için
fala 100 lira veriyor gemiyede araç başına alınan miktarı herkes bilir .. birde kendi icin para oduyor idoya
tey teyyyy cok inandırıcı degildi yani :))

zm sana maıl adresımı yollamıstım sımdı baktım maıllerıme ama bırsenın numarasını goremedım
attın mı sen bana numarayı canım ?

arkadaşlar bende forumda yeniyim ve dayanışma oldukça hoşuma gitti :)bursada ayşe-gül-meryem-münesser-feriha ve daha hatırlayamadığım falcılara gittim...Ayşe karışmış,randıman almak mümkün değil,ben hızına yetişemiorum şahsen:) gül saf kalpli kimi tutuo kimi tutmuo:) meryem soğukkuyuda seçil dönerin arkasındaki müstakil evde oturuo kimse tanımıo sanırım :S 2008de tüm televizyonlarda bangır bangır bağıran bi soruşturmadan etkileneceğimizi söylemişti bize ve oldu! aracı yoksa bakmıo zaten...münesser tarotu(bende baktığım için taktir ediyorum) kendine ve baktırana en zararsız şekilde bakıo...fal çünkü hayatımıza negatif yansıyo...ve bu yüzden çok yuvarlak konuşuo resmen ne ima ettiğini anlamaya çalışıorum:) feriha abla iyidir,olmuşu bitmişi bilir... birde extra yine aracısız bakmayan ömer die biri var...oda fal ihtiyacı ya bizimki,o ihtiyacı tatmin eder :) randevulaşıp dışarda bi yerde yada iş yeriniz vs falan varsa orda gelir bakar...beyaz bi üstü açık mercedesle bırakırlar...acayip şirin ve hafiflemeye yardımcı biri dedikleride makul ölçüde,saydığımız birçok kişiye göre çıkar oranda...gittiklerimin hepsi sen bırak biz öyle bakalım dediler...enerjilerimizin çakışmasındna dolayı olsa gerek ben hiç birinde şaşırmıorum,yada nerden bildin demiorum...varsa böle biri nolur söyleyin suya bakanla alakalı yorumları takip ediorum.denemek istiyorum ne diosunuz?

hoşgeldin aramıza arkadaşım..
valla bizde daa suya bakana gitmedik..
ama ben yakında birseni denemeyi istiyorum ..
cunku arkadaşım (bulutolsam) eskıden baktırmış ve cok memnun kalmıştı ..

aramıza hoşgeldin arkadaşım
ben birsene gittim yıllar önce birçok arkadaşımla
ben çok memnundum
bi gün yine gideceğiz
sendemi fal bakıyosun benmi yalnış anladım

hoşgeldin aramıza arkadaşım..
valla bizde daa suya bakana gitmedik..
ama ben yakında birseni denemeyi istiyorum ..
cunku arkadaşım (bulutolsam) eskıden baktırmış ve cok memnun kalmıştı ..

hoşbuldum,suya bakana nasıl gidilir,nasıl aranır öğrensek mi? birsen'in yeri kolay geldi okuduklarımdan bana...

aramıza hoşgeldin arkadaşım
ben birsene gittim yıllar önce birçok arkadaşımla
ben çok memnundum
bi gün yine gideceğiz
sendemi fal bakıyosun benmi yalnış anladım[/Q

hoşbuldum,bakıyorum ama benim legal yada illegal ticari bir hükmüm yok! muhabbet olunca,iştahım gelirse...insanlar çok şaşırıyo ben konuşurken,ben neden şaşırmıyorum diyede sürekli bir fal,falcı arayışındayım

X