hepsiburadadan LC marka lcd tv aldık ve bakın neler oldu..

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.424
10
arkadaslar LC marka lcd tv aldık gecen hafta ARAS kargo ile geldi.servısı aradık tamam dedıler gelıcez.cmt geldıler.bız servis gelene kadar kutuyu acmadık,kendılerı acsın garantıyı baslatsın dedık..
neyse adam kurdu bı actı tv yi içten ekran kırılmıs.....hemen kutunun uzerıne baktı servıs cok kucuk bır hasar var kutuda ..bız asla gormedık.zaten gorsek bıle tv ye boyle bır zarar verebılecegını dusunmezdıkk ve yıne de alırdık.
orada rapor tuttu ve 1 hafta haber bekleyın lc alıp almayacagına karar verıcek dedı.
sonuc tabıkı tahmın ettıgımız gıbı olumsuz geldı.sonucta lc nın hatası degıl kargonun hatası..
hepsıburada gerı gonderım onayı verdı fakat ıncelemek ıcın ... ondan da olumsuz bır sonuc gelecek kesın..hata kargonun hasarı o vermıs ama asıl hata bzım ıyıce kutuyu ıncelemememızde....sımdı ne yapsak bılmıyoruz var mı bı fıkrı olan..

Gerçektende çok üzüldüm Keşke ürün geldiği zaman kutuyu açıp baksaydınız kargocuların yanında hemen verme imkanınız olurdu Bende hepsi buradadan alışveriş yapan birisiyim ama büyük meblağlı bir şey almadım bugüne kadar geçenlerde oğluma bir oyuncak aldım kargocuyu göndermedim bir dakika bekleyin kontrol edeyim dedim ve oyuncak çalışmıyordu hemen geri teslim yaptım ınşallah olumlu sonuç alırsınız peşini bırakmayın derim

merhabalar..bizde eşimle 4 senedir hepsi buradadan alısveriş yapıyoruz..4 sene boyunca yurtiçi kargoyla aldık ürünlerimizi..geçenlerde firitöz aldık aras kargoyla alalım dedik bu sefer..adam geldi kutuyu attı oraya kızdım bende neden atıyorsunuz kırılırsa ne olacak dedim..o da değiştirirsiniz dedi.böyle bişey görmedim ben .asla arasla almıycaz artık kargolarımızı..

Gerçektende çok üzüldüm Keşke ürün geldiği zaman kutuyu açıp baksaydınız kargocuların yanında hemen verme imkanınız olurdu Bende hepsi buradadan alışveriş yapan birisiyim ama büyük meblağlı bir şey almadım bugüne kadar geçenlerde oğluma bir oyuncak aldım kargocuyu göndermedim bir dakika bekleyin kontrol edeyim dedim ve oyuncak çalışmıyordu hemen geri teslim yaptım İnşallah olumlu sonuç alırsınız peşini bırakmayın derim

canım zaten acsaydık da farketmezdık tv kapalıyken bellı olmuyor acınca ekranın kırık oldugu anlasılıyor.içten bu degısık oluyor lcd ler..tesekkurlerr

merhabalar..bizde eşimle 4 senedir hepsi buradadan alısveriş yapıyoruz..4 sene boyunca yurtiçi kargoyla aldık ürünlerimizi..geçenlerde firitöz aldık aras kargoyla alalım dedik bu sefer..adam geldi kutuyu attı oraya kızdım bende neden atıyorsunuz kırılırsa ne olacak dedim..o da değiştirirsiniz dedi.böyle bişey görmedim ben .asla arasla almıycaz artık kargolarımızı..

evt ozensız davrandıkları belli.cok tsk..

hiç umursamayın.. sonuç olumsuz gelse kaç yazar? hem buna kim nasıl karar veriyor? tüketici hakkınız var sizin, iade etmek isteseniz bile 3 ay içinde iade hakkınız var..

eğer sonuç olumsuz gelirse bu konuyu tüketici mahkemesine taşıyacağnızı söyleyin.. ben böyle diyerek TR de kaç ürünümü kurtardım inanamazsınız.. ayrıca tüketici derneğini arayarak haklarıızı öğrenebilirsiniz.. çok sinirleniyorum böyle durumlarda :umursamaz:

kızlarr cok mutluyumm...
bızım artık umudumuzu kestıgımız bır anda hepsıburada maıl attı ve ıademıızn kabul oldugunu belırttı,,para ıademmızı de yaptı:teytey::teytey::teytey:

evt cunku hatanın gecekten bızde oldugunu dusunuyordum o kucucuk bır darbe bıel olsa ıncelemeıydık,gormelıydık ve almamalıydık dıye..esım de tv ıle ılgılı belgelerı kaybetmıstı hakkımızı savunacak belge yoktu ondan karamsardım...ama cok sukur dusundugum gıbı olmadı....

genelde siteler büyük eşya olunca kabul ediyor bizde hızlıal.comdan lcd tv ve sehpa aldık.tv sehpasının köşesi çatlamıştı kargo hatası belli mail attık sehpa camının aynısını 1 hafta sonra yolladılar hemde evdekini göndermemizi istemediler bile.

genelde siteler büyük eşya olunca kabul ediyor bizde hızlıal.comdan lcd tv ve sehpa aldık.tv sehpasının köşesi çatlamıştı kargo hatası belli mail attık sehpa camının aynısını 1 hafta sonra yolladılar hemde evdekini göndermemizi istemediler bile.

sevındım sızın adınıza..gecmıs olsun..

bu kargocular çok adi insanlar oluyor
geçen süpürge ve fırın aldık
ikisi ayrı ayrı geldi
süpürgede evdeydim
bi saniye kutuyu açayım diyorum
elme imzaliyim diye kağıdı tutuşturuo
biz bişi yapmadık vs diye ben de baktım imza attım

ama fırında ben yoktum annem almış
açmasına frsat vermemişler
ben açıp da mı getiriom da siz açıosunuz demiş
lafa bak
neyse Allahtan sorun yoktu ama olsa napardık bilmiyorum
siz siz olun kesinlikle aldığınız malı kontrol edin
ettrmiolarsa almıyorum ozaman diyin
çok uyanık bu kargocular

hepsını etıketlemek dogru degıl tabıkı ama
genelı acmaya ızın vermıyor,
bı ımzlayın da falan dıye gecıstırıp o ımzayı alıp sorumlulugu ustunden atmaya calısıyor..
ben actım da mı getırdım derken sankı o ıcınden bır sey almıs vs.. falan mı zannettıgımızı sanıyorlar acaba?? bazısı da bılgılı oluyor actırıyor.ınternetten alınan malların acılıp sonra teslım alınması gerktıgını bılmıyorlar demkkı,,bılgılendırılmelerı gerekıyor hepsının..

X