Sünnet 9 aylık oğlum sünnet oluyor

nesquik_24

Deniz Bebeğin Annesi
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
1.578
2
38
1137.jpg

hayırlı olsun canım.ben de düşünüyorum.nasıl olduğunu anlatırsın.ben de ne zaman yaptıracağıma nasıl olacağına karar veremiyorum .kolay gelsin erkekimle sana.

eymencim inan çokr ahatlık.kafana takılan sormak istediğin bişi olursa herzaman cvp yazmaya hazırım ona göre....
kuzucum sünnet oldu çok da iyi geçti..ilk gün biraz mızmızdı ama ertesi gün maşallahh eskisi gibiydi...

darısı diğer annelerin kuzularına...ama zor...bir anne olarak gözyaşlarına boğuldum resmen....:KK43::KK43:

ama özel ve güzel bir anı oğlunuzla :)

2004.jpg

Son düzenleme:
bende oğlumu 9 ayllık sünnet ettirmek istiyordum, özel olarak üroloğa gittim ve bana önermedi. Ben para kazanmak istesem yaparım ama önermiyorum dedi, benimde oğlum var 8 ya da 9 yaşında yapıcam sünnetini dedi, size tavsiyem çocuğu 7 yaşından sonra sünnet ettirin dedi. Kendimizi o kadar hazırlamıştıkki sünnet olayına sonra vazgeçtik.

bende oğlumu 9 ayllık sünnet ettirmek istiyordum, özel olarak üroloğa gittim ve bana önermedi. Ben para kazanmak istesem yaparım ama önermiyorum dedi, benimde oğlum var 8 ya da 9 yaşında yapıcam sünnetini dedi, size tavsiyem çocuğu 7 yaşından sonra sünnet ettirin dedi. Kendimizi o kadar hazırlamıştıkki sünnet olayına sonra vazgeçtik.

niyekii çoğu uzmanlar erken sünnetten yana
benim oğlumda 8,5 aylık yarın sünnet olacak.
detaylı bilgiyi yazarım sonra ama şimdiden içim cız cız yanıyor
çok korkuyorum ve çok üzülüyorum bakalım nasıl atlatıcaz

A aaa neden ki? Şimdi hastanelerde doğar doğmaz yapıyorlar oysa. Ben korktum yaptırmadım. Oğlum Şimdi 3 aylık ama 1 yaşına kadar yaptırmayı düşünüyoruz.. Düğününü de anlayacak yaşa gelince yapıcaz:):enbuyukkk:

X