Tırnak Sertleştirme

hayır canım kalyon bi marka,tırnak ürünleri var hep.oje formatında hepsi. üzerinde tırnak sertleştirici yazanı alacaksın.memnunum ben çok,forumda biçok yerde adı geçince haberdar olmuştum.:KK31:

hayır canım kalyon bi marka,tırnak ürünleri var hep.oje formatında hepsi. üzerinde tırnak sertleştirici yazanı alacaksın.memnunum ben çok,forumda biçok yerde adı geçince haberdar olmuştum.:KK31:

tesekkur ederım cnm ama ben uznun zamandır glıserın suruyorum bayagı faydasını gordum duzelme var ama tamamen gecmedı
evde varken degerlendırıyım dedım :KK34:

ya ben dün pastelin nail care gel with calcium tırnak bakım urununden aldım herkez keratin falan dıyor bu ıse yaramıyormu:KK43: uf hep o satıcı yuzunden ya:KK43: yok efendm onun tırnklarıda oyleymıs bunu kullanmıs ıyı gelmıs :KK43: aa uzuludm yaa hıc tırnaklarım uzamayacakmı benım :'''''''''''(

ben nedense kalyondan hiç memnun kalmadım oysa tanıdığım çoğu kişi çok memnundu, limon iyi geliyor z.yağ da, hayatımda ilk kez uzatabildim ama bu da bir ka. şeyin etkisiyle oldu, biotin hap (saça da iyi hem fazlasını vucut depolamıyor atıyor zararsız) sürekli tırnak diplerime el kremi veya pomad (rosense, bepanthene, nivea..) çantamda hep krem var artık bir de oje dökülme yaptığı an silmeyince dökülen yerdn kırılıyor anında, krem sürünce işim yoksa eldiven takıp duruyorum biraz, oje her sildiğimde sampuanlı ve saç için karıştığım z.yag badem yağ vs karışımı kyduğum sıcak suda manikür gibi bekletiyorum tırnaklarımı yoğun kremliyorum sonra

birde ileri geri törpülemiyorum artık tek yöne ve krem vs ürünce ojesizsem hep fırçalıyorum kan akışı artsın

sertleştiriciler hep tırnaktayken yaradı bana sonra yine kırıldı ama artık 1cm tırnak uçlarım var çok uzun istemiyorum zaten
törpüyle düzenli kısaltıyorum ki güçlenmeden abartmayayım dipten gitmesin uzason derken

asetonlar en büyük etken kırılma için
kaliteli birşey kullanmak gerek sanırım
birde ojeyi çıkartırken nazik olmak lazım
benimde çok kırılıyor soyuluyor
limon kullanmaya bşladım kalyonu da deneyeceğim

Merhaba, eskiden tırnakları naylon sertliğinde olan, kat kat ayrılan, uzun tırnaklılara bakıp da iç geçiren biri olarak diyorum ki:topikte şimdiye kadar yazdığınız ürünleri kullanabilirsiniz tabi ama bende çok daha ucuz, denenmiş ve etkisi kanıtanmış bir formül var.Makyaj çantamın olmazsa olmazlarından biri,şiddetle tavsiye ederim...Bir şişe herhangi bir marka parlatıcı ojeye 10-12 damla limon sıkıp iyice çalkalayın.Rengi değişiyor ama sürülünce şeffaf duruyor.İster tek başına, ister başka ojenin altına devamlı kullanın.Bir süre sonra değişikliği fark edeceksiniz.Şu an tırnaklarım mükemmel ve frencli gibi duruyor.Darısı başınıza:)

Kızlar kalyonu kullanmaya devam ettim hicbir etkisi yok yani sürdüğünüz zaman evet sertleştiriyor ama sildiğiniz de yine aynı tırnaklar ben böyle bir şey istemiyordum o yüzden begenmedim .s

Kızlar kalyonu kullanmaya devam ettim hicbir etkisi yok yani sürdüğünüz zaman evet sertleştiriyor ama sildiğiniz de yine aynı tırnaklar ben böyle bir şey istemiyordum o yüzden begenmedim .s

Bir de benim yöntemi dene istersen.Ben işe yarayacağına inanıyorum.Şimdiye kadar kime söylediysem yaradı...

Bir de benim yöntemi dene istersen.Ben işe yarayacağına inanıyorum.Şimdiye kadar kime söylediysem yaradı...

Bunu da denedim bir ara bitesiye kadar kullandıma am oje altına fılan sürülemez bence yani benimkinin içinde limon parçacıkları oluyordu :) parlatıcım bitmişti acı oje vardı ona deniyim dedim sıktım kapagı kapattım ve 5 dk sonra bir ses çat şişe patlamış sonra boşverdim denemedim birdaha :)

:)) kimyasal reaksiyona mı girdi ne? uzun zamandır kullanıyorum hiç öyle birşey olmadı:))

kızlar benimde tırnaklarım 10 gün öncesine kadar krılıyodu soyuluyodu.ne zaman köye gittim krılma durdu.günde en az 2 elma yiyodum yani halbuki meyveyi hiç sevmem.şimdi tırnağımı bükemiyorum bile .soyulmada durdu.dıştan bakımla birlikte denemenizi tavsiye ederim. :KK28: :KK28:

neutrogenanın üzerinde el ve tırnak yazan kremi baya güçlendiriyor tırnakları:KK15:

kızlar en güzeli limon zeytin yağı ve gliserin bu üçünü haftada iki kez kullanmanız yeter. Benim tırnaklarımda çok kat çıkıyordu bu formülle düzeldi ve şunu da unutmamak lazım meyve sebze ve et tüketimimiz çok önemli :)

ben kollajen kullanıyorum ve tırnaklarıma etkisi güzel aldı hatta konu açtım bunun hakkında, bilgilerimi güncelliyorum zaman zaman. İstersen okuyabilirsin

X