adete 10 gün kala kasık ağrısı...

Tugbademir

aşkım, oğluşummm..iyi ki varsınız...
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
673
5
arkadaşlar yumurtlama günlerinde ilşikiye girdik..eminim çünkü yumurta takibi için doktora gitmiştim yumurtan çatlamış dediği gün ilişkiye girdik.2 gün önce gittiğimizde henüz çatlamamıştı..büyük ihtimalle tutturdum gibime geliyo..ve adetime şu an 9 gün var ama 10 gün kaladan hatta ilşkiden 1-2 gün sonra kasıklarımda ince ince sızılar başladı..göğüslerim de özellikle bugün acımaya başladı ve büyüdü baya..nedense hafif hafif midem bulanıyo..ama bunu pek belirti olarak saymıyorum nedense erken gibime geliyo..yorumlarınızı bekliyorum kızlar öpüyorum çok sizi...aklinialirimsmileopuyorumnanaktan.

Canım seninle aynıyız. Ben de tam yumurtlama günlerine denk getirdim ve benim de aetime 10 gün var. Bir iki gün sonra kasıklarımda ufak ufak batmalar başladı.Birkaç gündür de hafif mide bulantısı var ama göğüslerimde değişiklik yok şimdilik. ınşallah ikimiz de hamileyizdir :)

daha belırtıler ıçın çok erken degılmı..
inşallah hamılesındır.

belirtiler için erken kaptırma kendini ..
benimde adetim 3 gün gecikti ve farklılıklar vardı gördüm kırmızı kartı
nolur kaptırmasak ama olmuyor işte..
ınşallah bebişin tez zamanda olur..

Ben bu belirtileri hep yaşıyorum ama gebelik yok. Yani bu belirtilerle hamilelik arasında şuan için pek te bağlantı kurmayın. Zamanı gelince testinizi yaparsınız inş. Allah en kısa zamanda nasip etsin inş.

evet kızlaR yorumlarınız için saolun..ben yaklaşık 1 yıldır korunmuyorum..onun için biliyorum tüm bu anlattıklarınızı..keşke kaptırmasak kendimizi..ama bazı başlıklarda 10 gün önce başladı diyenler olmuş böle ümitlendim..yoksa geçen aylarda tüm belirtileri yaşayıp kırmızıları gördüğüm o kdar oldu ki...inşallah bu sefer tutmuştur..bu sefer de tuhafım ama inşallah bu farklı olur ve bebeişim tutunmuştur sağlıkla annesine:)))SAOLUN KISLAR YORUMLARINIZ ıÇıN..

arkadaşlar yumurtlama günlerinde ilşikiye girdik..eminim çünkü yumurta takibi için doktora gitmiştim yumurtan çatlamış dediği gün ilişkiye girdik.2 gün önce gittiğimizde henüz çatlamamıştı..büyük ihtimalle tutturdum gibime geliyo..ve adetime şu an 9 gün var ama 10 gün kaladan hatta ilşkiden 1-2 gün sonra kasıklarımda ince ince sızılar başladı..göğüslerim de özellikle bugün acımaya başladı ve büyüdü baya..nedense hafif hafif midem bulanıyo..ama bunu pek belirti olarak saymıyorum nedense erken gibime geliyo..yorumlarınızı bekliyorum kızlar öpüyorum çok sizi...aklinialirimsmileopuyorumnanaktan.

hamile olabilirsin canım

canım bence hamile olabilirsin.ben şuan 12. haftamdayım en son 18 ocakta adet görmüştüm benim beklenen adetime 10 gün kala başlamıştı kasık ağrılarım, göğüslerimde şişkinlik ve hassasiyet.en güzeli bekle ve adet gününde olmazsan yada 1 gün geçince test yap.hayırlısı olsun inşallah.umarım hamişsindir.

merhabalar.. 3yıllık evliyim.9 aydır korunmuyoruz.gebelik olmadı.doktor prolaktınımın 49 old söyledı testler sonucu. 2 aydır dostinex kullanıyorum.yumurtlama gunumden berı (2 nısandı) kasıklarım agrıyo.acaba hamılemıyım?test yapmaya cok korkuyorum gene tek çizgi görmek istemiyorum....

canım bence hamile olabilirsin.ben şuan 12. haftamdayım en son 18 ocakta adet görmüştüm benim beklenen adetime 10 gün kala başlamıştı kasık ağrılarım, göğüslerimde şişkinlik ve hassasiyet.en güzeli bekle ve adet gününde olmazsan yada 1 gün geçince test yap.hayırlısı olsun inşallah.umarım hamişsindir.

cnm benim hayırlısı bakalım..adetime 6 gün var..beklemdeyim..ama belirtilerim var bi de hiç geçmeyen bir sarı akıntım var..kısmet bakalım..saol kuşum yorumun için..

merhabalar.. 3yıllık evliyim.9 aydır korunmuyoruz.gebelik olmadı.doktor prolaktınımın 49 old söyledı testler sonucu. 2 aydır dostinex kullanıyorum.yumurtlama gunumden berı (2 nısandı) kasıklarım agrıyo.acaba hamılemıyım?test yapmaya cok korkuyorum gene tek çizgi görmek istemiyorum....

inşallah cnm hamilesindir..adetinin geçmesini bekle benim gibi..test yap sonra..günler de geçmez yahuuu:KK43:eyvahedigeldismile

adet belirtisi kasık ağrısı olabiliyormu? benim 5 günüm var göğsümde hasaiyet felan yok sadece kasık sızım ama en çok sağ tarafımda sızı var

kıslar hamilelik belirtisi adet belirtisiyle aynı bendeki farklı iki değişiklik belimde çok ağrı olmustu.bide akıntım losyon seklinde çok beyaz geliyodu ama yoğun değildi.rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah

kıslar hamilelik belirtisi adet belirtisiyle aynı bendeki farklı iki değişiklik belimde çok ağrı olmustu.bide akıntım losyon seklinde çok beyaz geliyodu ama yoğun değildi.rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah

benim de bel ağrım var akıntım da var ama akıntımın rengi sarı..inşallah hamileliktendir:sm_confused:

benim de bel ağrım var akıntım da var ama akıntımın rengi sarı..inşallah hamileliktendir:sm_confused:

inşallah canım ben çatlatma iğnesiyle hamile kaldım belkide ondandır normalde herkeste akıntının rengi farklı olabiliyor.sitres yapma rahat ol inşallah meleğin gelmiştir

inşallah canım ben çatlatma iğnesiyle hamile kaldım belkide ondandır normalde herkeste akıntının rengi farklı olabiliyor.sitres yapma rahat ol inşallah meleğin gelmiştir

inşallah cnm benim:)) bakalım beklemedeyim..iyi dileklerin için saol kuşum...öptümopuyorumnanaktan

inşallah cnm hamilesindir..adetinin geçmesini bekle benim gibi..test yap sonra..günler de geçmez yahuuu:KK43:eyvahedigeldismile

ahhh inşallah...o kadar çok istiyorum ki...bakalım 6 gun var..ama gögüslerimde bi degışıklık yok ,akıntımda cok ama psikolojık olabilir..bide bu tum ark hamile..bu daha da uzuyo benı..allah isteyen herkese versin..banada...

X