Pendik Bölge Hastanesi, Banu Ergül

hangi dr gidiyorsun canım bende gitmeyi düşünüyorum tahlillerim çıksın gidceğim

pendik bölge hastanesinde banu hanıma gittim tatlım.hastane de doktor da gayet iyi.sgk lı için çok uygun hem de.tavsiye ederim yanialkisalkisalkisa.s.

tşr ederim canım bende gitmeyi düşünüyorum ssk da var tahlillerimi yaptırayım ssk dA GÜN VERDıLER ORDAN DOBLER ıÇıN FELAN ONLARI ALIP GıDERıM nasip olursa

tşr ederim canım bende gitmeyi düşünüyorum ssk da var tahlillerimi yaptırayım ssk dA GÜN VERDİLER ORDAN DOBLER İÇİN FELAN ONLARI ALIP GİDERİM nasip olursa

canım gittin mi canımaklım sen de kaldıfisfisfis

gitmedim hayatım ya renkli dobler çektireceğim ya 31 ne gün verdi dr ssk olduğu için şeker testim de vardı onları yaptırayım öyle onları götüreceğim giderken

randevu almam gerekiyormu giderken

gitmedim hayatım ya renkli dobler çektireceğim ya 31 ne gün verdi dr ssk olduğu için şeker testim de vardı onları yaptırayım öyle onları götüreceğim giderken

randevu almam gerekiyormu giderken

alsan iyi olur ama almasan da bişey olmaz.inşallah herşey yolunda gider tatlım:CüvCüv:

inşallah canım sonuçlar güzel çıkar sen nekadarlıksın şimdi

6 haftalık daha canım çok küçük benimkiyerimseniben seninki ne kadarolumunekankayizsmile

ben 25 haftalığım canım artık yolu yarsını geçtik az kaldı doğuma hayırlısıyla

ya ben buraya gitmeden radevumu alacağı yoksa direk gidebiliyormuyum onuda merak ettim artık dr değiştirmek istemiyorum

bu verdiğiniz doğum ücreti ssklımı yoksa sk sı olmayanlaramı geçerli 500 tl normal demişiniz 700 tl ezeryan

ssklılradamı böyle :uhm:

arkadaşlar banu hanıma doğum yaptırmış kimse var mı....sezeryan veya normal??? ben son aylarımda gitmeye başladım ,iyi bir doktor gibi ama doğumda nası çok merak ediyorum...bilginiz varsa yazın lütfen

randevumu alıp gidiyoruz bu hastaneye yoksa direkmi gidiyoruz bende gideceğim

arkadaşlar bende 27 haftalık hamileyim.daha önce deltaya gidiyordum ama bir takım sorunlar yaşadım doktor ilgisizliği yüzünden orayı bıraktım.şimdi pazartesi günü için banu hanıma randevu aldım.netten çok araştırdım hakkında çok iyi şeyler okudum.doktorun iyi olması ve anlayışlı olması çok önemli.benim bu karmaşa yüzünden gerçekten çok sinirlerim bozuldu.daha önce banu hanımda doğum yapmış arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirler mi?

Arkadaşlar Bölge hastanesinde birde Oya Baran diye bir doktor varmış.

Onu tanıyan var mı?

İkisi arasında kaldım Banu Ergül mü? Oya Baran mı?

Bu gün gittim Banu hnm a ama pek memnun kaldığım söylenemez. Çok aceleci davrandılar daha ben üzerimi giyinmeden diğer hastanın ismini okudular. Bilemiyorum birdahaki muayanede Oya Baranı düşünüyorum.

ben bugün banu ergül e gittim ve hiç memnun kalmadım cok asık suratlı hiç güler yüzlü değil.Güler yüz önemli çünki hamilelikte cok duygusal olunuyor ve bunu en iyi anlayanda doktorların olmasıdır bence. bana sadece rahimde kesecik oluşmuş dedi başka bir bilgi vermedi. Üstelik arkadaşım doğum esnasında burdamı oluyosunuz diye sorunca sıcacık yatağımdan kalkıp buraya gelemem şeklinde cevap verdi bir doktora bunu hiç yakıştıramadım. arkadaşım doğumu ile ilgili sıkıntılarını anlatınca cevap olarak doğum esnasında bebek ölebilir anne ölebilir şeklinde cevaplar vermeye başladı halbuki ben daha 5.5 haftalık hamileyim. Bana cok güzel moral verdi anlayacağınız. Ordan çıkınca yakın olduğu için nene hatun a gittim hale kayıran cok sempatik ve sorulan soruları oldukca güzel cevaplıyor. Araştırma içindeyim pendik civarlarında tavsiye edebileceğiniz doktor ve hastane var mı?

ben bugün banu ergül e gittim ve hiç memnun kalmadım cok asık suratlı hiç güler yüzlü değil.Güler yüz önemli çünki hamilelikte cok duygusal olunuyor ve bunu en iyi anlayanda doktorların olmasıdır bence. bana sadece rahimde kesecik oluşmuş dedi başka bir bilgi vermedi. Üstelik arkadaşım doğum esnasında burdamı oluyosunuz diye sorunca sıcacık yatağımdan kalkıp buraya gelemem şeklinde cevap verdi bir doktora bunu hiç yakıştıramadım. arkadaşım doğumu ile ilgili sıkıntılarını anlatınca cevap olarak doğum esnasında bebek ölebilir anne ölebilir şeklinde cevaplar vermeye başladı halbuki ben daha 5.5 haftalık hamileyim. Bana cok güzel moral verdi anlayacağınız. Ordan çıkınca yakın olduğu için nene hatun a gittim hale kayıran cok sempatik ve sorulan soruları oldukca güzel cevaplıyor. Araştırma içindeyim pendik civarlarında tavsiye edebileceğiniz doktor ve hastane var mı?

bendetasiye üzerine gittim banu ergüne bende hiç memnunkalmadım eşim bilhatsa hiç beğenmedi asla gitmem dr dedi
eşim bazı sorular sormuş cevap vermemiş
ben zaten nenehatunda neslihan alana gidiyordum hem yakın bana artık benim doğumuma da az kaldı sayı ünler oyüzden değiştirmeim artık hale kayrana ilk hamileliğimde gittim 6 haftalıkken memnunkalmadım konturol olduğundan belkide fazla ilgilenmedi gözümün içine baktı odadan çıksın dye birdahada gitmedim

pendik şifada burçak hanımı çok tavsiye ediyolar ben orda başka dr gittim ilgisizliğinden onuda bırakmıştım ama burçak hanımı çok övüyorlar
hayırlı doğular canım sana

arkadaşlar ben de banu ergüle gidiyorum pek güleryüzlü değil ama muayenesi fena değil devam edip etmemeye karar veremedim banu hnm daha iyi tanıyan varsa lütfen yazsın

arkadaşlar ben de banu ergüle gidiyorum pek güleryüzlü değil ama muayenesi fena değil devam edip etmemeye karar veremedim banu hnm daha iyi tanıyan varsa lütfen yazsın

canım daha öncede burada yazdığım gibi 27. haftada başladım banu hanıma gitmeye bence herkesin dediğinin aksine güler yüzlü bir insan ayrıca muhabbete gitmiyoruz oraya bence çokta güleryüzlü olması önemli değil işini çok iyi yapıyor bir defa.ilgileniyor ve sorularınıza cevap alabiliyorsunuz.ben 18.10.2010 da doğum yaptım sezeryanla kendisiyle.gerçi normal doğum olması için bekledi kendisi bebeğim ters olduğu için ama 39.haftada dönmeyince sezeryan kararı aldık ve çok memnun kaldım.ağrılarım hiç tahmin ettiğim kadar olmadı ilk gün ayağa kalktım yürüdüm.hala kontrollerim için kendisine gidiyorum ve gitmyede devam edeceğim.

X