Pendik Bölge Hastanesi, Banu Ergül

canım daha öncede burada yazdığım gibi 27. haftada başladım banu hanıma gitmeye bence herkesin dediğinin aksine güler yüzlü bir insan ayrıca muhabbete gitmiyoruz oraya bence çokta güleryüzlü olması önemli değil işini çok iyi yapıyor bir defa.ilgileniyor ve sorularınıza cevap alabiliyorsunuz.ben 18.10.2010 da doğum yaptım sezeryanla kendisiyle.gerçi normal doğum olması için bekledi kendisi bebeğim ters olduğu için ama 39.haftada dönmeyince sezeryan kararı aldık ve çok memnun kaldım.ağrılarım hiç tahmin ettiğim kadar olmadı ilk gün ayağa kalktım yürüdüm.hala kontrollerim için kendisine gidiyorum ve gitmyede devam edeceğim.

merhaba white_dreams87

hayırlı olsun bebeğiniz,bu hastanede ücretler nasıl,muayene+doğum ücreti,,,,,

merhaba white_dreams87

hayırlı olsun bebeğiniz,bu hastanede ücretler nasıl,muayene+doğum ücreti,,,,,

teşekkür ederim canım.muayene ücreti 12 tl,normal doğum 500tl,ben zorunlu sezeryan oldum 2 gece oda dahil 700 tl ödedik.çok memnun kaldım hastaneden ve çalışanlardan.doktorumdan da aynı şekilde çok memnundum.

teşekkür ederim canım.muayene ücreti 12 tl,normal doğum 500tl,ben zorunlu sezeryan oldum 2 gece oda dahil 700 tl ödedik.çok memnun kaldım hastaneden ve çalışanlardan.doktorumdan da aynı şekilde çok memnundum.

Çok teşekkür ederim canım,fiyatları iyiymişş,,,önemli olan memnuniyet zaten,

merhaba arkadaşlar
bende yeni banu hanıma başladım ve memnun kaldım.benim bu hafta ayrıntılı ultrasona girmem lazım.bölge hastanesinde ayrıntılı ultrason çektiren varmı.

Merhaba Arkadaşlar

Bende Pendikde hastane arıyorum Banu hanımdan geneliniz memnun kalmış bana da yardımcı olur musunuz Bölge hastanesi güzel bir hastaneye benziyor banu hanımda normal doğum yapan var mı ben 33+2 haftalık gebeyim ve artık doğum yapacak bir doktor ve hastane bulmam şart. Sema hastanesine gidiyordum fiyat politikaları çok farklı çok fazla ücret talep ediyorlar doktorum çok güler yüzlü idi fakat telefon ediyorsun msj çekiyorsun dönmüyorlar bile güler yüzlü olması da birşey ifade etmiyor bu yüzden ilgili olması daha önemli. Ve hastanenin temizliği filan nasıl iyi mi lütfen bana acilllllllll yardımcı olun randevu alıcammmm:)

Merhaba kızlar;

Bende Maltepe üniversitesi hastanesinde Erdin beye gidiyorum uzun süredir fakat normal doğumla ilgili endişelerim var pek tavsiye,öneri doğum hikaye vs de duymadım hastane ve doktor hakkında o kadar çok konu açıyorum hergün kimse cevap yazmıyor beğenilmiyor sanırım ama Pendik bölgeyi okudğum kadarıyla övende var yerende var özellikle Banu hanımı fiyatlar da uygun ssklılar için bu seferde oraya gitmeyi düşünüyorum umarım iyi bir hastane ve doktordur.Normal doğum yapan başka var mı acaba Banu hanımda yardımcı olur musunuz??

canım ben banu hanımın hastasıydım medical parkta iken. normal doğum yaptım ama çok memnunum. başak doktor olsa benle uğraşmaz direk sezeryana alırdı. sezeryanı hakkında bir bilgim yok.

canım merhaba

senin mesajını görünce yazmak istedim. akşam banu ergül de muayenem var. kendisine daha önce hiç gitmedim. 16 haftalık hamileyim bende. bu akşam ilk defa gidicem. nasıldır kendisi ilgili bir doktor mu bazı olumsuz yorumlar var internette kendisiyle ilgili

banu hanımın hastasıydım 1 ay kadar önce sezeryanla bebeğim oldu..herşeyden önce banu hanım pek sezeryan taraftarı degıl..mecbur kalmadıkca yapmak ıstemıyo..benım zorunluydu.28. haftamdan sonra bir duru dr ve hastane degıstırıp banu hanıma gittim..çok şenşakrak konusmalı oldugu ssölenemez ama benım dr umdan beklentımde bu degıldı..bılgılı,düzeylı,sorudugunuz sorularagayet acıklayıcı cevap verıyo..ben memnun kaldım..hastanedende memnunum.

Merhaba kızlar;

Bende Maltepe üniversitesi hastanesinde Erdin beye gidiyorum uzun süredir fakat normal doğumla ilgili endişelerim var pek tavsiye,öneri doğum hikaye vs de duymadım hastane ve doktor hakkında o kadar çok konu açıyorum hergün kimse cevap yazmıyor beğenilmiyor sanırım ama Pendik bölgeyi okudğum kadarıyla övende var yerende var özellikle Banu hanımı fiyatlar da uygun ssklılar için bu seferde oraya gitmeyi düşünüyorum umarım iyi bir hastane ve doktordur.Normal doğum yapan başka var mı acaba Banu hanımda yardımcı olur musunuz??

Ben de aynı hastanede Aygen Çelik'e gidiyorum.Kanamam olduğu için 4 gün hastanede yattım.Erdin Beyin hastaları çok memnundular.Hatta hastanede doğum yapanlar bir defter tutmuşlar.Dilek ve şikayeler içeren bu defterde Erdin beyin hastalarının çok övgülerini gördüm.Bence önemli olan isminin bir yerlerde çok geçiyor olması değil doktoruna güvenip inanman.

Banu hani gittiğim en kötü doktor insanları aşağılayıcı bir tavrı var 3 kez muayene oldum 3n de de ağlayarak çıktım odasından senin bebeğin olmaz olursa düşük olur bir doktor a yakismayacak hareketler ben kendim de öğretmenim oturduğu mevkiyle insan olunmuyor

X