doğumdan sonra hiç adet olmadığı halde, hamile kalan varmı?

sampuan

umutsuz vaka...
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2008
1.451
6
39
merhaba kızlar

ben doğum yapalı 8 ay oldu ve 40 gün kanamam dan sonra bir daha hiç adet olmadım,bu normalmiş emziren anneler de

peki hiç adet olmadan hamile kalınırmı ve kalan varmı merak ediyorum

gebelik belirtisi yaşadım test yaptım negatif ama yinede şüpheleniyorum

şimdiden tşkler

benim kızım da 9 aylık hala adet olmadım korunuyoruz ama yine de korkuyorum. sanki hamileymişim gibi geliyor.

benim kızım da 9 aylık hala adet olmadım korunuyoruz ama yine de korkuyorum. sanki hamileymişim gibi geliyor.

saol cnm cvb yazdığın için,

bende bulantı yaşadım çok korktum evde test yaptım 3 veya 4 hafta oluyo yapalı negatif çıktı ama şüpheleniyorum

acaba böyle kalan varmı ?
hamile kalsak nasıl anlıcaz zaten adet olmuyoz :)))

kıslar basıma hıç gelmedı..ama süphen oluyorsa bır doktora danıs..bebek yoksaeger yenıden adet olman ıçınde bır ılaç yazar belkı...

kıslar basıma hıç gelmedı..ama süphen oluyorsa bır doktora danıs..bebek yoksaeger yenıden adet olman ıçınde bır ılaç yazar belkı...

cnm doğumdan sonra lohusa kanamam oldu 40 gün o kadar, bir daha adet olmadım

yarın sağlık ocağına gidip test yaptırcam tekrar
umarım yoktur bebiş

canım emziriyosan hamile kalınca bebek emmek istemez derler ama ne derece doğru bilemiyorum. hamile olduğumuzu anlamak için bebeğin 2 aylık olup belirtilerin ortaya cıkması gerekiyo.

canım emziriyosan hamile kalınca bebek emmek istemez derler ama ne derece doğru bilemiyorum. hamile olduğumuzu anlamak için bebeğin 2 aylık olup belirtilerin ortaya cıkması gerekiyo.

bende duydum bebek kusarmış felann diye

yarın hava güzel olursa gidecem test için bakalım hayırlısıı

kızlar yokmu bilgisi olan başka ?
yada tanıdğı duyduğu böle hamile kalan ?

dün de gidemedim sağlık ocağına hava serin diye boshayallersmile

X