Survivor Erkekler ve Kızlar Show tv

favorim ertan kızlar.seda yı da çok seviyorum umarım ikisinden biri kazanır.hakanla gizem kazanırsa üzülcem baya:KK43:(

bende gizeme çok sinir oluyorum
hele o konuşması agzını yaya.
mervede değişik ya nasıl yönlendiriliyor

başak ve seda güçlüler ama
başkalarının etkisinde kalmıyorlarrr
bende oğuzhana sinir oluyor
helede o ailesiyle tlf görüşmesinde
nasıl konuşmuştu dimi.
soğuk soğuk

Bende gizemi Hakanı geçtim artık. o merveye ne oluyor öyle ağlıyor onlar için falan çok komik.
Bence de Başak kazanmalı duruşu çok iyi.

oğuzhan çok sinir bi adam yaa ortalığı karıştırıp duruyo.gizemde artık itici geliyo bana. favorim sedaa hem doğal hem pozitif bi kız

bende onu diycektim kuma elifimmmmm yazmıştı kalpler falan yapıyodu bence başkasını seviyo oguzhana zaten gıcıgım tam gıcık oldum ayrıca kemale o sözü kim söyledi hakan senin için böyle dedi diye baştan beri hakanla iyiydi ne olduysa bu bölüm hakana dahada sinir oluyodu kemal kol kanat meselesi deyip duruyodu

Benim favorim kesinlikle İhsan
o hakana gıcık oluyorum
bi de demez mi en büyük hayalim
finale 3 kız,1 erkek kalmak
e tabi yemiyo ihsanla finalde kapışmak
kızları elerim parayı alırım düşüncesinde

kızlar bi de bazı yarışmacıları görmüşsünüz ya hani
elendi diyorsunuz

survivor fb-gs yarışmasında ben de taneri görmüştüm
yarışma devam ediyordu o zaman

bi program vardı taneri sahneye çıkarmak istediler
ama çıkmadı
acun kesin talimat vermiş görünme bi yerlerde diye

finali sonradan yapmışlardı ve taner birinci oldu..
yani yine öle olabilir
burdan şu sonuç çıkıyor hiçbiri açlıktan ölmüyo demek ki

ve erkekler ateş yakıp şarkı sölemişlerdi
akdeniz akşamları şarkısını
söylerken "hele bir de aylardan nisan ise bambaşka"
demişlerdi ki ben bizlerden mayısın son haftasıydı:bbo:

acun geçen gün skytv de bir programdaydı...merak ettiğim bir soruyu sordular tabi bunu herkes merak

ediyor ya kızların hiç tüy problemi yok nasıl oluyor felan diye...dişleri çok beyaz tüm yarışmacıların

ama diş fırçalam yok bu nasıl oluyor ? dediler...

acunun dediğine göre evet diş fırçalama olayı yokmuş...nasıl oluyor anlamış değilim ama...

kızlarada bir ihtiyaç çantası veriliyormuş zaten içinde tüm her şey mevcutmuş...kişisel bakımlarını

yapıyorlarmış...

acun geçen gün skytv de bir programdaydı...merak ettiğim bir soruyu sordular tabi bunu herkes merak

ediyor ya kızların hiç tüy problemi yok nasıl oluyor felan diye...dişleri çok beyaz tüm yarışmacıların

ama diş fırçalam yok bu nasıl oluyor ? dediler...

acunun dediğine göre evet diş fırçalama olayı yokmuş...nasıl oluyor anlamış değilim ama...

kızlarada bir ihtiyaç çantası veriliyormuş zaten içinde tüm her şey mevcutmuş...kişisel bakımlarını

yapıyorlarmış...

o tüy problemini bende merak ediyordum
erkeklerde sakallar birbirine girmiş
kızların bacaklar cillop gibi nasıl oluyo diyordumsempatiksalakcinni

gizemi var misin yok musun dan beri sevmem Allahim o dudagini sekilden sekilde sokmasi gercekten insani sinir ediyor...
hakan ve gizem plan yapiyor ama baskasi yapinca suc oluyor nasilda bulmuslar birbirlerini..
gecen bölümde metinin denizdeki o direge cikamamasina cok güldüm zaten ciksaydi direk kirildirdi..digerleri üstünde iyi durdu ben duramazdim ama kizlar zayif citir citir :))
oguzhana söylecek birsey bulamiyorum ayni dinazora benziyor estagfurullah tövde,bir insan itici olmak icin bu kadr cabalar mi..emin e diger yarismada cok gicik oluyordum sevyesiz konusuyordu ama yinede o kadar dalavere yok..
seda cok seker ya onu izlerken bayiliyorum..babam sedayi görünce bizim kiz diyor..o konuslamalari heycanli heycanli anlatmasi cok tatli
basak cok asil duruyor..
merveyi bilemecegim sanirim hakan ve gizeme yaranmaya calisiyor..
Allahim ya oturdu agladi bide cocuk mu bunlar..
favorim ihsan dir kizlarin kazanacagini sanmiyorum ama kazanirsa eger seda alsin isterdim

gizemi var misin yok musun dan beri sevmem Allahim o dudagini sekilden sekilde sokmasi gercekten insani sinir ediyor...
hakan ve gizem plan yapiyor ama baskasi yapinca suc oluyor nasilda bulmuslar birbirlerini..
gecen bölümde metinin denizdeki o direge cikamamasina cok güldüm zaten ciksaydi direk kirildirdi..digerleri üstünde iyi durdu ben duramazdim ama kizlar zayif citir citir :))
oguzhana söylecek birsey bulamiyorum ayni dinazora benziyor estagfurullah tövde,bir insan itici olmak icin bu kadr cabalar mi..emin e diger yarismada cok gicik oluyordum sevyesiz konusuyordu ama yinede o kadar dalavere yok..
seda cok seker ya onu izlerken bayiliyorum..babam sedayi görünce bizim kiz diyor..o konuslamalari heycanli heycanli anlatmasi cok tatli
basak cok asil duruyor..
merveyi bilemecegim sanirim hakan ve gizeme yaranmaya calisiyor..
Allahim ya oturdu agladi bide cocuk mu bunlar..
favorim ihsan dir kizlarin kazanacagini sanmiyorum ama kazanirsa eger seda alsin isterdim

sana katılıorum arkadaşım..çok haklısın seda on numara bi kız..ama gizem tam parçalanmalık:eek:klava:nefret ediorum ondan.hakanla teşkilat yapmaya başladılar zaten..yarışmanın kalitesini bozuyorlar hakanla gizem sanki aşk yuvası...yarışmaları karıştırmış bunlar....bi an önce şu kızlar gözünü açsada görse bazı gerçekleri...

Nasıl entrikalar dönüyor bu erkekler arasında ya. Hep kadınlar yapar derler bu yarışma tersini kanıtladı kaydirigubbakcemile3
Hakan nasıl da insanı deli ediyo, diğer gruptakiler de öyle.şimdi kötü konuşup günahlarını almak istemiyorum valla ama yani kızlar da şu ' sonunda 3 kız 1 erkek kalmak istiyorum ' lafından sonra Hakan'ın yanında yer alırlarsa pes yani.Hiç mi görmüyolar. Çok akıllı ya kendisi, kızları eleyip birinci olacak.
Bence yarışmayı Başak veya ıhsan kazanmalı.. Başak çok hanımefendi kız görenler olmuş ıstanbul'da ama elenmemiştir umarım.ıhsan da hakediyo ama Oğuzhan'a liderimiz iyip durması çok saçma ve sinir bozucu..
Ayrıca ben de Gizem'in ağır ağır,yayarak konuşmasına sinir oluyorum.
Yani kimsenin de günahını almamışım heeee:KK1:

X