Survivor Erkekler ve Kızlar Show tv

helal olsun merveye vallaa ne bu yaa adanın başbakanı sanki ihsan tuvalete gitme dese adam gitmecekler sanki 500 bini aralarında paylaşıcaklar bi grup grup diye tutturdular ne sinirler yaa aydında ne yalaka ödü kopuyodu düelloya kalıcakdiye hemen yalakalık yaptı ihsan onu seçmeyince bence hepsi merveden korkuyor helal olsun valla kıza inşallah o kazanır ihsan ve tayfası daltonlar avuçlarını yalarlarsositososito

ayrıca oğuzhanada iyi oldu kız o hiiç ödüle gitmedi diye onu götürdü o hala diğrelerine yalakalık peşinde gördü ihsan onu postalayıverdi sonunda nankör ohhh

bu grubun ettiği yemin nereye kadar acaba.
yarışmada yemin mi edilir yahu.
1 tane 1. çıkacak neyin yeminini ediyorsunuz.
mervenin de dediği gibi bunlarda akıl olsa güçlü bi rakibi kendi elleriyle 1.liğe götürmezler :icecream:

ihsan diyorki beni en hassas olduğum kişinin karşısına çıkardı diyip diyip duruyor madem öyle sen okadar ince fikirlisin hakanı sevgilisinden niye ayırdın? başkalarını elerken iyiydi ne salak grup bunlar yaa ihsanda ramboya döndü iyicee

şimdi mantıken zaten söyleyebileceği 3 kişi vardı ihsanın
aydın ertan oğuzhan
3 üde grubundan muhakkak bunlardan birini söylemesi gerekiyordu başka alternatif yok
o da oğuzhanı tercih etti.
bunda bi satış yok bence
hatta oğuzhan zaten çantada keklik diyip
aydını tercih edip merve veya aydın gibi güçlü bi rakipten kurtulma yoluna gidebilirdi ama yapmadı.

yinede ben ihsandan şunu beklerdim bi ton laf etti mervenin karşısına çıkmalıydı düelloda

satıştan kastım oğuzhan diyodu ya ben kimseyi satmam etmem diye,ama ihsan onu sattı....kimsenin aklına gelmezdi oğuzhan....hepimiz aydın diye bekliyoduk

anlamadığım madem Merve'nin gitmesini gerçekten istiyorsun niye Oğuzhan dedin bilmiyorumkismile

yanii...aydını çıkarsaydı mervenin gitme ihtimali daha çoktu...en güçlü aydın çünkü orda ertan ve oğuzhana göre....

oğuzhan kendi istemiş gitmeyi...:nazar:

o zaman şöyle konuştular oğuzhan dediki ben çok yoruldum abisi sen ben eli nasılsa paraları kırışcaz (böyle düşünmeye başladım çünkü ne bu yemin ettik 4lü gidicez falan)

bide merve niye demediki geçen hafta siz niye başağı yazdınız??? şunu bi sormadı deli etti bizi burda:nazar:

amaçları kızların hepsini göndermek....

ihsan diyorki beni en hassas olduğum kişinin karşısına çıkardı diyip diyip duruyor madem öyle sen okadar ince fikirlisin hakanı sevgilisinden niye ayırdın? başkalarını elerken iyiydi ne salak grup bunlar yaa ihsanda ramboya döndü iyicee

aynen:kahve:

hakanı ayırdılar sonra merveyi sedayla düelloya bıraktılar,şimdi kız ihsanla başağı yaptı diye kötü oldu....

merve ne delikanli kiz ya, söylediklerini zevkle dinledim, hic birseyi inkar etmiyor, helal olsun zemuszemus
birde acun "sen basaki resmen ucurtmussun" dediya, cok güldüm, aynen öyle yapti valla kaydirigubbakcemile3

,ihsan hesap etti bence
mervenin oyunu kazanma ihtimali vardıı
ozaman ne olacaktı erten oğuzhan ve kendi kalacaktı
ertan ve kendisi merve karşısında durabilirdi ama oğuzhan duramazdı
ve onun son 4 ü haketmediğini hep didu röportajlarda
sonuçta dün oğuzhanı söylerek onu harcadı evet
son 4 ede güçlü kişiler kaldı

mervenin tek şansı oyunlar buara deng üzerine kurulu
dokunulmazlıktaki hafıza eşleştirme olayı idi beceremedi
haftayada onluk bir oyun olmazsa gene düelloya kalacak bu kesin

ben ihsanı kızmasında haksız görmüyorum adam demioki ben, neden başakla karşı karşıya getirdin diye
onun dediği yapmicam diyip neden yaptın
başakı bize yazdırıp karşısına neden beni koydun
neden sağ gösterip sol vurdun sinsilik yaptın diolar ki
her iki tarafta haklı bu durumda
merve tek olduğu için bu tip oyunlar yapmak zorunda kaldı
diğerleri ise hiç böle bişey yapmamıştır ne merve sed olayında ne gizemi gönderirken
mervede tek çıkış yolunu bu oyunu oynamakta buldu
iki güçlüden birini eleyeyim bari dedi

ama ne yaan diyim bukadar oyun benm aklıma gelmezdi
şeytan gibi kız:)

Son düzenleme:
merve silahmı dayadı başlarına başağı yazın diye,yazmasalardı

kise tabiki silah dayamadı
ben de zaten bişey demiyorum ki
iki tarafta kendi içlerinde haklı bence.
Aydın'ın aldığı haber de kötü olmuş
Allah nur içinde yatırsın
orada olup da babasının yanında olamamak koymuştur:KK43:

Dün akşam izleyemedm az sora netten izlicem ama çok da bişi kaçırmamışım. oğuzhan elenmiş ayy yazık konsey dağıldı, adanın büyüsü bozuldu.. ee hani ihsan kimseyi satmamıştı gönderceği kişilere hep sölemişti seni göndercez die. noldu şimdi? oğuzhan mı istemiş gitmeyi hiç sanmam öle olsa gösterirlerdi o konuşmayı. satıcılıarın en büyüğü ihsandır. hem ikiyüzlü hem yalancı...

bence erkeklerin merveye kızma sebebi ,bütün erkeklere diz çöktürüp kandırıp yönlendirmesi ..
erkekler bunu hazmedemedi ..
oh olsun onlara ..
kadının fendi erkekleri yendi..
22 yaşında bir genç kıza yenildiler işte var mı ötesi ..
onlar merveyi suçlayacaklarına madara olduklarına yansınlar ..
çok detaylı izlemiyorum programı ..
yaşananları ayrıntılı bilmiyorum ama mervenin açıksözlülüğü beni mest ediyor ...
kız haklı ..
duygusal olmanın anlamı yok ..
ne yani orası duygusal takılma yarışması mı ,para kazanma yarışması mı ?
herkesin amacı belli kimse kimseye ajitasyon yapmasın ...
yeminmiş ne yemini yaaa ...
madem yarışmaya katılmasalardı ,arkadaş arkadaş yemin edip dursalardı hayret bir şey ..
yarışma olduğunu unutuyorlar galiba ..gerçi unutmuyorlar da öyle söylemek işlerine geliyor işlerine yarıyor ..
nasılki oğuzhanı eledilerse bundan sonra da birbirlerini eleyecek bu yeminli kutsal adamlar :))
yeişim yemini de arkadaşlığı da ..
iş paraya gelince bunları tırıs geçeceksiniz ..
gerçekçi insanları hep sevmişimdir ...
ve merveyi haklı buluyorum ..

bende çok detaylı izlemiyorum ama dün mervenin düelloyu kazanmasına sevindim.
keşke dokunulmazlığı kazansaydı.
benim anlamadığım aydın yada ihsan parayı kazansa diğerleri üzülmezmiş.
oraya yarışmak ve ödülü kazanmak için gittiniz.
merve mantıklı düşünüyor. bu bir yarışma.
ihsan niye oğuzhanı düelloya çıkardı. merve denge konusunda çok başarılı.
oğuzhanın kazanamayacağı ortada.
ihsan ve diğerleri herkesi eliyor, mantıklı davrandım diyorlar.
merve ihsanı düelloya çıkarınca hazmedemiyorlar.
ihsanın ne özelliği var düelloya çıkmasın?
oğuzhan hiçbir yarışta başarı göstermeden bugüne kadar gelmesi şaşırtıcı.
aydının babasına üzüldüm. allah nur içinde yatırsın.
keşke haber vermeselerdi. çok zor onun için.

X