İzmir Buca Kadın Doğum Hastanesin de, gebelik takibi yada doğum yapanlar var mı?

şirinyerdeki töre adında bir dr a gitmiştim çok ukala bir dr.. O yüzden hiç tavsiye etmem.

ukalayı bırak bilgisiz de.ben 16+4 ikiz gebeliklere hamileyim.bu doktor 3 aydır beni muayene eden doktordu.ikiz gebeliklerde ikili test yapılmıyormus adam beni ikili test yaptırmaya gönderdi.birde biz bu doktora canımızı emanet edeceğiz doğumda.bu olay bi yana daha dün muayeneye gittim cinsiyet için.bir önceki muayenede bana tarih vermediği için(daha doğrusu konusmamıza bıle fırsat vermedıgı ıcın) ultrasonda sadece bebebklere bakıp ıkısıde yasıyor dedı ve muayene odasından cıktı.yanına gıdıp cınsıyete bakmadınız dedım.sen kendı kafana gore gelmıssın cınsıyete bakmıcam dedı.o kım kı ben onun kaprısını cekıcem.kendısı buca kadın doğum hastanesınde gorev yapıyor.sız muhtemelen muayenehanesıne gıtmıssınızdır.ben memnun kalmadım,asla tavsiye de etmem :KK45::KK45::KK45:

Merhaba .cook uzun zaman olmuş kimse yazmamış.ben Buca kadın doğum hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum sezaryan olcak 37 haftaya girdim acaba orada yeni doğum yapmış olan varmı .odalar nasıl personel nasıl. Birde sezaryan olunca kaç gün hastane de kalınıyor .doktorum Şinasi bey.butun kontrollere ona gittim.

X