İzmir Buca Kadın Doğum Hastanesin de, gebelik takibi yada doğum yapanlar var mı?

Zeliha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2007
1.360
2
37
buca kadın doğumda doğum yapan yada gebelik takibi yapan arkadaşlar varmı? ben bugüne kadar özel hastaneye gidiyordum ama iki kişilik odalar, kalabalık vb şeyler beni acaba oraya mı geçsem diye düşündürdü. kararsızım yarın muayeneye gidicem. bildiğim bir doktorum poliklnik günüymüş bakalım aklımda ki soruları sorucam. normal doğumda epidural yapılıyorsa oraya gitmem %90 gibi bir şey aklım karışık. doğum yapanlar kontrole gidenler bilgi verirlerse sevinirim.

rastgele acil olarak doğuma giden biri methetmişti.temiz iyi vs diye.ama giden muayene olan birinden direk bişey duymadım.bende 22 haftalık gebeyim.bi gitmek istiyorum.bildiğim dediğin doktor kimdir?

ben de 34 haftalık hamileyim
2 ayı geçkin süredir buca kadın doğuma gidiyorum.Doktorum Pamir bey çok iyi bir dr.ben hastaneden de
doktorumdan da çok memnunum.Bu hastaneye gidene kadar sayısız özel ve anlaşmalı yerlere gittim.
Ama inanın bukadar memnun kalmadım,ılgi alaka hijyen,bilgilendirme herşey süper tavsiye ederim.

Ben nasip olursa doğumu da orda düşünüyorum,şimdilik normal doğum gibi görünüyor.
Bildiğim ve araştırdığım kadarıyla bu hastanede epidural uygulanmıyor normal doğumda.
Bidahaki gidişimle doktoruma sorucam ben de

Hepimize hayırlı doğumlar

• Beğen
Reactions: C4d
ben de 34 haftalık hamileyim
2 ayı geçkin süredir buca kadın doğuma gidiyorum.Doktorum Pamir bey çok iyi bir dr.ben hastaneden de
doktorumdan da çok memnunum.Bu hastaneye gidene kadar sayısız özel ve anlaşmalı yerlere gittim.
Ama inanın bukadar memnun kalmadım,İlgi alaka hijyen,bilgilendirme herşey süper tavsiye ederim.

Ben nasip olursa doğumu da orda düşünüyorum,şimdilik normal doğum gibi görünüyor.
Bildiğim ve araştırdığım kadarıyla bu hastanede epidural uygulanmıyor normal doğumda.
Bidahaki gidişimle doktoruma sorucam ben de

Hepimize hayırlı doğumlar

pamir beyle ilgili pek ii bi şey duymadım ama tahir beye gitmeyı çok isterken yalan mı bbilmiyorum 1 ay içinde o hastaneden gidecekmiş diye duydum doğrumu bilginiz varmı acaba tahir beyın hastaları bilir herhalde

benim eltim ocak ayında orada doğum yaptı.baştan beride kontrole oraya dr.özge hn.a gidiyordu.çok memnundu.ama normal doğum olduğu için doğumuna başka dr.girdi.giren dr. u ve ebeyi pek beğenmemişti.dikişleri tılırken çok acı çekmiş.ama hastane güzel 1 yıl oldu açılalı.temiz,odalar 2 kişilik ve özel banyosu var.nerdeyse özel hastane gibi.inşallah hep böle kalır.çünkü yeni olduklarından güzel oluyolar ama sonra malesef...

pamir beyle ilgili pek ii bi şey duymadım ama tahir beye gitmeyı çok isterken yalan mı bbilmiyorum 1 ay içinde o hastaneden gidecekmiş diye duydum doğrumu bilginiz varmı acaba tahir beyın hastaları bilir herhalde

valla ben çok memnunum Pamir bey den özel hastası gibi ilgileniyor sağolsun.
tek tek herşeyi sorabiliyorsun ve o çok iyi bir şekilde aydınlatıyor.

ama Tahir bey de çok süper bi dr.ona da gitmiştim,ve tanıyan memnun kalan da çok fazla

bir de Töre bey var o da öyle bu üçünü biliyorum diğerlerini hiç bilmiyorum

Tahir beyin gideceği konusunda bi bilgim yok,evet hastaları biliyodur gidecekse de

benim eltim ocak ayında orada doğum yaptı.baştan beride kontrole oraya dr.özge hn.a gidiyordu.çok memnundu.ama normal doğum olduğu için doğumuna başka dr.girdi.giren dr. u ve ebeyi pek beğenmemişti.dikişleri tılırken çok acı çekmiş.ama hastane güzel 1 yıl oldu açılalı.temiz,odalar 2 kişilik ve özel banyosu var.nerdeyse özel hastane gibi.inşallah hep böle kalır.çünkü yeni olduklarından güzel oluyolar ama sonra malesef...

mrblar
eltinin doğumdan memnun kalmamasına üzüldüm,inş.ben ve diğer hamileler memnun kalırız.Orda doğum yapan biçok kişi tanıdım hepsi tavsiye etti gayet memnun ayrılmışlardı.
Ben de bunları duyunca orda yapmaya karar verdim doğumumu,hayırlısı artık

Peki eltine olmadan önce alttan iğne yapmamışlarmı? ben öyle biliyorum ama sonra dikerlerken de hissetmiyormuşsun çok fazla güya.öyle duymuştum.

Ben hamileliğimin başından beri Buca Kadın Doğ.'a gidiyorum. ve çok memnunum. Tahir Bey, 2'li testimi, Pamir Bey'de 3'lü testimi yapmıştı. Bütün doktorları gayet iyi ve ilgililer. Cevat Bey, Ahmet Oğuz Bey, Şinasi Bey vs vs. Hiçbiri ile ilgili kötü bir şey duymadım. Bir akrabamızın gelini nisan ayında sezaryenle doğurdu. Cevat Bey'in günüymüş, o girmiş ameliyata. Çok memnundu kız. Ayrıca ebelerden de memnundu. Çok sabırlı olduklarına kendi kefil oldu.

senin ne kadar var doğumuna cnm?

memnun olmana sevindim.Ben de öyleyim şuana kadar hiçbir şikayetim olmadı,umarım da olmaz.
Allah bi avazda kurtarsın bizi de inş.

şirinyerdeki töre adında bir dr a gitmiştim çok ukala bir dr.. o yüzden hiç tavsiye etmem.

bende 4 aylık hamıleyım dr. pamir by.e gidiyorum.. herşey gayet güzel.. umarım böyle dewam eder.. ama bebeğin cinsiyetini öğrenemedik. küçük dedi. aranızda cinsiyeti 4 aylıkken öğrenen varmı ?

hayırlı uğurlu olsun cnm bebeğin,
ben de oraya gidiyorum,gittiğimden beri ben de çok memnunum.
37.haftamdayım ben az kaldı yani :)) umarım doğum da güzel olur orda.herkes memnun ayrılıyo ama görcez bakalım.
benim cinsiyet 6 aylıkken belli oldu.bazen olabiliyo böyle.
erkek gibi diyolardı hep ama netleşmemişti 6.ayda erkek olduğu belli oldu.
senin de belli olur yakında,Allah hayırlısını versin,sağlıklı sıhatli önemli olan bu ilk etapta.

evet senın çok az kalmışş.. allah yardımcın olsun. sen ve bebeğin sağlıklı bi şekilde taburcu olun inş.. bende sımdıden doğum yapanların görüşlerıne göre karar verıcem. doğumdan sonrada mutlaka görüşlerını paylaş bizimle :KK3:

evet çok az kaldı benim,heyecan dorukta...amin canım benim hepimiz sağ salim kavuşalım inş.bebişlerimize hayırlısıyla

mutlaka haber etcem sizlere nasıl olduğunu.umarım memnun ayrılırız hepimiz.
bu arada benim dr.umda pamir bey,çok iyi bi dr.dimi,ben çok memnunum.

_ sunuak _ evet cnm. pamır by.den bende çok memnunum.. sordugun şeylere guzel cvp verıyo ilgili bi doktor. ama doğuma kesın omu gırecek ve normal doğumda epidural iğre yapıyolarmı çok merak ediyorum. benım henuz erken oldugu ıcın sormadım bunları. senı bu konuda bılgılendırdı mı ?

doğuma o girmez sanırım,yani şöyle denk gelirse o gün o nöbetçi olursa o girer öyle yanii.
diğer dr.larda çok iyiymiş ama doğumda genelde hepsi pozitif,güler yüzlü ve çok yardımcı oluyolarmış.
hayırlısı artık.
devlet hastanelerinde normal doğumda epidural kullanılmıyo fakat sezeryanlarda kullanılıyo diye biliyorum.
ama özel olarak belli bir ücret karşılığında vurdurabiliyormuşsun diye duyuyorum eş dosttan.
ayın 16 sında kontrolüm var yine o gün sorcam ben de nasip olursa bakalım.

epiduralsiz ilaçsız normal doğum bölümünde yazışıyoruz biz arkadaşlarla.o şekilde doğum yapan da çok var ve geneli memnun,büyütmeyin çok fazla gerek yok epidurale falan diyorlar
bilemiyoruz ki bizim doğum nasıl olur,insan merak ediyo,gerek olurmu olmazmı epidurale kim bilir

ordan da takip edebilirsin canım konuyu.baya yazan arkadaş oldu,sağolsunlar.

_sunuak_ Verdiğin bilgiler için saol cnm. dediğin gibi bizim ilk doğum olacağı için sürekli merak halindeyiz.. sen gidip geldikçe bilgi verirsin artık :) umarım bızde hayırlısı ıle doğum yaparızda merak edenleri aynı şekılde aydınlatırız :)

slm canım günaydın.
aynen hep merakta olduğumuz için soruyoruz hiç durmadan.
o yüzden merakta bırakmayız diğer arkadaşları
dediğim gibi ben önümüzdeki hafta bilgi alabilirsem yazcam yine
ve gidip geldikçe de yazarım canım,inş.doğumdan sonrasını da yazcam

_sunuak_ cnm kontrolun güzel geçer inşallah... görüşmek üzre cnm :KK3:

X