İzmir Buca Kadın Doğum Hastanesin de, gebelik takibi yada doğum yapanlar var mı?

saol Nezoşum senin de herşey gönlünce olsun.
oğluşunla ve eşnle çok güzel bir yıl geçirirsiniz umarım.

böylelikle yeni yılın 2.kutlaması a benden olmuş oldu:)

yeni yılın ilk gününden

2011 herkese eşiyle ve kuzularıyla sağlık,sıhhat,mutluluk,başarı ve bol şans getirsin inş.
bütün dileklerimiz olsun inş.kızlar...
ALlah hepimizin gönlüne göre versin.

hepinizi kocaman öpüyorum,ve tabii kuzularınızı da...

amin kızlar
eşim de öyle hissediyormuş
2011 birçok güzel şeyin başlangıcı olacak öyle hissediyorum diyor
2010 benim için hep çok özel ve güzel kalacak
2010 dönüm noktam hayata bakışımın değiştiği yıl
hem yeniden doğduğum hem büyüyüp olgunlaştığım yıl
güle güle sevgili 2010
hoşgeldin 2011

4. mesajda benden olsun
2010 benim içinde çok güzel geçti hayatımdaki en değerli varlığıma yavrumu kollarıma aldım duygulandım şimdi bak eşim işinde terfi etti inşallah 2011 de böyle güzel geçer

Hayırlı olsun canım allah bebğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin

teşekkürler canımmmm
inşallah sağlıkla gelir miniğim
nasıl merak ediyorum şimdiden
sanki kendim hamileyim:KK56:

Hadi 2011'de hep birlikte bidaha doğuralım

Ben 2012 de doğuralım diyorum
2011 hamişlik dönemi olsun

bendemi doğursam yahuu:))))
2010 benm ıçınde guzeldı yavrumu kollarıma aldım çok mutluyum onun ıçın Allah yavrularımızı bızden ayırmasın..

bendemi doğursam yahuu:))))
2010 benm ıçınde guzeldı yavrumu kollarıma aldım çok mutluyum onun ıçın Allah yavrularımızı bızden ayırmasın..
Doğur canım :)
Amin allahkimseyi evladıyla sınamasın yavrularımıza uzun sağlıklı ömürler versin

aynen öyle belki de hayatımızdaki en güzel yıldı 2010
hepimiz meleklerimize kavuştuk çok şükür...

ama ben de 2011 den çok umutluyum,bence harika bir yıl olacak.

demek ikincileri yapıyoruz ha hadi bakalım hayırlısı kızlar:))
o işin esprisi de valla ben yapamam herhalde 2.yi yapsam da hemen değil:) gözüm korktu yahu:)

aynen öyle belki de hayatımızdaki en güzel yıldı 2010
hepimiz meleklerimize kavuştuk çok şükür...

ama ben de 2011 den çok umutluyum,bence harika bir yıl olacak.

demek ikincileri yapıyoruz ha hadi bakalım hayırlısı kızlar:))
o işin esprisi de valla ben yapamam herhalde 2.yi yapsam da hemen değil:) gözüm korktu yahu:)

Seldacım bunların tek istediği kucak başka bir huysuzlukları yok bebeklerin
al kucağına çocuğunu otur koltuğa arada kaldır gezdir hiç sorun çıkarmıyorlar
ben buldum kolayı bir hafta boyunca sadece Lara'ya bakıyorum
haftada 1 gün annem geliyor kızımı tutuyor evi temizliyorum
hergün binbir oyalamayla yemek yapmaya çalışıyorum o kadar
kahvaltı dışında misafir de kabul etmiyorum
en başta evin düzeni yüzünden depresyona girecektim artık takmıyorum
doğur sende ikisi bir büyür gider

Seldacım bunların tek istediği kucak başka bir huysuzlukları yok bebeklerin
al kucağına çocuğunu otur koltuğa arada kaldır gezdir hiç sorun çıkarmıyorlar
ben buldum kolayı bir hafta boyunca sadece Lara'ya bakıyorum
haftada 1 gün annem geliyor kızımı tutuyor evi temizliyorum
hergün binbir oyalamayla yemek yapmaya çalışıyorum o kadar
kahvaltı dışında misafir de kabul etmiyorum
en başta evin düzeni yüzünden depresyona girecektim artık takmıyorum
doğur sende ikisi bir büyür gider

doğru diyosun Gülsencim,kucak delisi oldu bunlar
ama dediğin gibi çok zor oluyo bu şekilde,insan feleğini şaşıyo,hele ev halini hiç sorma temizlik hep yüzeysel o da haftada bir,kaynanamın gördüğü yerler derler ya hani işte o misal:) napalım ya büyüyene kadar böyle
ben diyorum anneler böyle yaşlanıyo herhalde

Tuna sürekli bağırıyo,ya da ağlıyo ve hiç uyumuyor ya hani
geçen bi misafirliğe gittik,orda uslu uslu oturdu yanımda köşede destekle,sonra da 1 saat uyudu okadar şaştımki anlatamam,resmen huzuru buldum,kafam dinlendi ya:)
sürekli bağırış çığırış olunca ne yapacağımı şaşıyorum inanki,elim ayağım dolaşıyo yaa

ee nasıl gidiyo yeni yıl Gülsencim,Lara nasıl,keyfi yerindedir umarım.
yılın ilk güzel haberini ben vereyim bu arada:) 3 kilo vermişim kızlar 18 günde çok sevindm ya
ama bundan sonra yavaşlar sanırım,ilk başlarda ödem de gidiyo ya ondan hızlı oluyo olsun ya yaza kadar ne gitti kardır,3e 5 e bile razıyım:)

günaydın en şeker anneler naılsnz..
maşallah seldacım tüth dıyelımde nazar değmesin ıyı vermışsın bnce kılo gder artık yavaş yavaş bnde başlıcam inşallah kısmetse tabii:KK1:
bnde 2-3 sene doğuramam heralde yaa talha bı buyusun ıstıyorum hem yaşımda çok yok daha bıraz beklemeyı duşunuyorum ama bn hala adet olmadım yaaa olsamda rahatlasa karnım dr amı gtsem acaba

günaydın en şeker anneler naılsnz..
maşallah seldacım tüth dıyelımde nazar değmesin ıyı vermışsın bnce kılo gder artık yavaş yavaş bnde başlıcam inşallah kısmetse tabii:KK1:
bnde 2-3 sene doğuramam heralde yaa talha bı buyusun ıstıyorum hem yaşımda çok yok daha bıraz beklemeyı duşunuyorum ama bn hala adet olmadım yaaa olsamda rahatlasa karnım dr amı gtsem acaba

tünaydın şekerim,iyiyiz pinekliyoruz işte evde,sizden naber?
böyle güzel gitmez artık kilolar ama olsun dediğim gibi ne gitti kar:)

siz yine gençsiniz ben 82liyim geç olck 2.olursa bile benim:KK43:
bakalım nasip kısmet

ılahı selda 28 yaş gecmı:)))
daha gencsın sen 28 normal evlılık cağı artık 50 yaşında cocuk yapıyo mıllet

yaa ne bileym herkes 2.yapıyo o yaşlarda ayrıca yıl itibarı ile 29 oldm
tabii Allah izin verirse her yaşta anne olunur o ayrı,her yaşta ayrı güzeldir o muhteşem duygu eminim.
ama yinede şimdiki aklım olsa erken evlilik erken anne olmak bu yaştada ya 2.si yada 3.sünü isterdim:)

ama dediğin gibi çok zor oluyo bu şekilde,insan feleğini şaşıyo,hele ev halini hiç sorma temizlik hep yüzeysel o da haftada bir,kaynanamın gördüğü yerler derler ya hani işte o misal:) napalım ya büyüyene kadar böyle

geçen bi misafirliğe gittik,orda uslu uslu oturdu yanımda köşede destekle,sonra da 1 saat uyudu okadar şaştımki anlatamam,resmen huzuru buldum,kafam dinlendi ya:)
sürekli bağırış çığırış olunca ne yapacağımı şaşıyorum inanki,elim ayağım dolaşıyo yaa

yılın ilk güzel haberini ben vereyim bu arada:) 3 kilo vermişim kızlar 18 günde çok sevindm ya
ama bundan sonra yavaşlar sanırım,ilk başlarda ödem de gidiyo ya ondan hızlı oluyo olsun ya yaza kadar ne gitti kardır,3e 5 e bile razıyım:)

Gözünaydın canım darısı bizim başımıza:)

Doğru söylüyorsun Ceydacım

Gözünaydın canım darısı bizim başımıza:)

amin canım benim inş.
ama bu gidişle dra gittiğimde 3 kilo vermş olarak kalcm hatta 2 kiloya bile düşebilir:))
çünkü aşure ayıydı yılbaşıydı derken 2-3 gündür bozdm diyeti,yemek yemem aynı da ilaveten tatlı ve aşure girdi araya,hain tatlılar:))

bakalım ayın 18 inde dr.randevum var,görcz ne olup ne biteceğini Yeldacım.

Son düzenleme:

tebrikler canımmmm 3 kg çok iyi yani hemde tiroitlere rağmen süt durumu nasıl bu arada??
Seldacım ben neden geziyorum sürekli dinlenebilmek için hem ev kirlenmiyor hem Lara uslu uslu duruyor
hem ben insan yüzü görüp açılıyorum
bir taşla bir sürü kuş yani

X