Dr. Hasan Mete Aksoy Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

arkadaşlar mete bey daha önce ankarada görevini yapmış şuanda izmitte bu doktora ameliyat olan varsa bilgilendirebilirmisiniz...:Saruboceq:

hasan mete aksoyla ilgili yazdığınız mesajınızı okudum...ben de kendisiyle görüşmeye gideceğim...acaba kendisi hakkında bir bilgi edinip edinemediğinizi merak ediyorum...kocaeli de başvuracağım estetik cerrah konusunda çok kararsız kaldım...düşüncelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum ...şimdiden teşekkürler....

ay pardon Dr Mete Aksu ile karıştırdımmmm :KK43:
tuucecim bu dru arastırıyorum.,ameliyat olduysan resimlerini görebilir miyim,ekledim seni,bi de burun ici problemlerin var mıydı,kendisi estetik cerrah olduundan emin olamiıorum,daha dogal mı yoksa abartılı! mı yapıor bilgin varsa paylasırsan sevinirim

8 yıl önce ankara da ankara üniversitesinde ameliyat oldum çok cana yakın ilgili bir insandır hala arar ara sıra hatrını sorarım.lakin o tam estetikten yana diil tamamen yz hatlarına uygun olmasını doğal durmasını sağlayacak şekilde ameliyat eder.burnumun estetik olduğunu kimse anlamaz hatta bir kere estetik doktoru sordu burnun da operasyon var mı die düşünün o bile anlayamadı :)) lakin benim burnumun ucunda ödem kaldı ve o inmedi öle yaşamaya alıştım ara sıra diyorum gidip düzelttirsem diemi.tabi şimdiki teknoloji o zman yoktu absurt durmuyor benim kuruntum herkes burnun çok güzel diyor.ve başarısız operasyonlarda yıllar geçtükçe burun ucu düşmesi yaşanıyor benimki hala dimdik seviyorum burnumu mete beyin sayesinde bütün yüz hattım değişti ve çok güzel bir kız oldum lisedeki arkadaşlarım tanıyamıyor beni:) tavsiye ederim ama asla herkesdeki burnu yapmaz doğal olan güzeldir der

Ben de hasan mete aksoy a karin germe ve meme kucultme yaptirmak istiyorum ama hala hakkında yeterli bilgiye ulasamadim

evet bu biraz sanş işi herkes aynı doktordan isteğini sonucu alamıyo sanırım biraz iç rahatlatmak bizimki..ne olsa burun yüzün tam ortası diğer estetiklerde belki bu kadar takılmaz ama görünen yer olması endişeye sokuyor işte

Burnunuz çok güzel görünüyor fotoğrafta o mu yaptı burnunuzu ben de Mete Aksoy a ameliyat olmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Lütfen .ok yardıma ihtiyacım var.

Burnunuz çok güzel görünüyor fotoğrafta o mu yaptı burnunuzu ben de Mete Aksoy a ameliyat olmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Lütfen .ok yardıma ihtiyacım var.
Mete Aksoy a burnuna yaptıran konu hakkında daha fazla bilgi verebilecek olan var mı lütfen?

aslında ben emre beye ameliyat olmak istiyodum fakat bi türlü gidemedim ayrıca burnumda deviasyon var devamlı tıkalı ameliyat olurken estetikte olmasını istiyorum şuan bana en yakın ve özel sigortamdan yararlanabileceğim doktor bu.. daha gün falan almadım sadece görüşmeye gidicem sadece estetik olsa biraz biriktirir emre beye giderim fakat şu burun tıkanıklığı yokmu

emre bey diye bahsettiğiniz kişi kim

Merhabalar,2011 yılında Konak Hastanesi'nde Dr.Hasan Mete Aksoy'a ameliyat oldum.Ameliyatım güzel geçti fakat ameliyattan sonra burnumda pek bir değişiklik yoktu hatta ameliayt olduğumu ,bilmeyen arkadaşlarım anlamadı bile.Ameliyattan sonra burnumdan konuşmaya başladım ve burnumda daraltma yaptığı için nefes almam zorlaştı tekrar ameliyat olmak zorundayım.Aynı zamanda burnumu hiç begenmedim.Burnumun ucunda top şeklinde ödem var ve burnum sarkık.Mete Bey burunun. 1 yıl içerisinde oturacagını şiş olmasının normal olduğunu soyledi 1 yıl sonra gittim,burnunun yapısı bu dedi.Daha sonra tekrar düzeltilmesi için gittim.Burnunu kaldırırsam nefes alamazsın dedi,ön kısımdakı yuvarlağı düzeltelim dedim iz kalır o zaman dedi.Bunun üzerine başka doktorları gittim ve öyle bir şey olmadığını düzeltilebileceğini söylediler.2hafta sonra tekrar ameliyat olacağım.Mete Bey kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir doktor!

X