Gelinbaşı ve Gelin Tacı mersin'de gelin başı için kuaför önerileriniz

meraba arkadaşlar bende aynı konudan muzdarıbim hazirana düğünüm var mersinde tesettür gelin başı yapan bildiniz güzl kuaför varmı yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar merhaba,
Ben de bu yaz sonu Mersin gelini olacağım. Orada yaşamadığım için 2 günlüğüne gittiğimiz zaman araştırdım biraz, organizatör Kenan, Pınar ve Kerime'yi önerdi. Biz Kenan'a, Pınar'a ve Mehmet Tatlı'ya gittik. Bir de düğün yerinin anlaşmalı olduğu Şükrü'ye gittim ama Şükrü'yü hiç beğenmedik. Kenan 400 diyor, sadece gelin saçı ve makyaj, Pınar gelin başı, makyaj, takma kirpik, cilt bakımı, manikür ve pedikür setine 500 diyor. Mehmet Tatlı da gelinbaşı, makyaj, manikür pediküre 375 diyor. Ek olarak Hüseyin de var. Karar veren varsa bana da yardımcı olabilir mii:)

Düğünü yaptık. Öğretmenevinde de güzel düğünler yapabildiğini gösterdik, o yüzden çok mutluyum. Organizatörümüz Naturel organizasyonun sahibi Asuman hanım ilk tanıştığımızda biraz korkutmuştu acaba istediğimiz gibi yapabilecek mi demiştik. Ama düğünden önce yaptığımız son görüşmede bizi rahatlattı ve tüm düğün boyunca koşturdu birçok güzel fikirle düğünü renklendirdi. DJ taner biraz pahalıya malolmuştu ama çok güzeldi ne zaman ne çalacağını çok iyi tespit etti biz istedik diye kop kop çaldı bikaç şarkı sonra pist boşalmaya başlayınca tekrar oyun havalarına döndü giriş müziği ve pasta önerileriyle bizi çok mutlu etti. Kuaför Kenan'da Muharrem çok iyi işini iyi biliyor. Gerçekten sanat çıkarmaya uğraşıyor. Makyöz Pelin de çok farklı bir makyaj yaptı çok beğendim ama düğünün sonlarına doğru akmaya başladı. Su bazlı olması akmayacağı anlamına gelmiyormuş yani, aklınızda bulunsun. Ama mutlaka ek ücretli de olsa takma kirpik taktırın bakışları derinleştiriyor. Her isteyeni Allahım böyle mutlu etsin inşallah.. Bişey sormak isterseniz özelden de yazabilirsiniz.

Düğünü yaptık. Öğretmenevinde de güzel düğünler yapabildiğini gösterdik, o yüzden çok mutluyum. Organizatörümüz Naturel organizasyonun sahibi Asuman hanım ilk tanıştığımızda biraz korkutmuştu acaba istediğimiz gibi yapabilecek mi demiştik. Ama düğünden önce yaptığımız son görüşmede bizi rahatlattı ve tüm düğün boyunca koşturdu birçok güzel fikirle düğünü renklendirdi. DJ taner biraz pahalıya malolmuştu ama çok güzeldi ne zaman ne çalacağını çok iyi tespit etti biz istedik diye kop kop çaldı bikaç şarkı sonra pist boşalmaya başlayınca tekrar oyun havalarına döndü giriş müziği ve pasta önerileriyle bizi çok mutlu etti. Kuaför Kenan'da Muharrem çok iyi işini iyi biliyor. Gerçekten sanat çıkarmaya uğraşıyor. Makyöz Pelin de çok farklı bir makyaj yaptı çok beğendim ama düğünün sonlarına doğru akmaya başladı. Su bazlı olması akmayacağı anlamına gelmiyormuş yani, aklınızda bulunsun. Ama mutlaka ek ücretli de olsa takma kirpik taktırın bakışları derinleştiriyor. Her isteyeni Allahım böyle mutlu etsin inşallah.. Bişey sormak isterseniz özelden de yazabilirsiniz.

merhaba kuafor kenandan baya memnun kalmıssınız acaba gelınbasını kaca yaptı oğrenebılırmıyım? tesekkur ederım.

meraba arkadaşlar bende aynı konudan muzdarıbim hazirana düğünüm var mersinde tesettür gelin başı yapan bildiniz güzl kuaför varmı yardımcı olurmusunuz

aa canım bii iki yer var......nişanımda başımı yaptırdıgım bi kuaför ve de gelinlikçiimn tavsiye ettiği yer var...mesajımı alınca banaa dön..konuşalım

selam kızlar mersinde gelin saçı ve makyajında kuafor sedat mamur var muhteşem çok ilgili şiddetle tavsiye ederim ben yeni evlendim çok memnun kaldım gelin başımdan çok fazla ilgili özellikle gelinlerle birebir ilgileniyor makyajımı ayşe hanım yaptı çok naturel süper yapyor bu işin ustaları olmuşlar :nazar:

X