Gelinbaşı ve Gelin Tacı mersin'de gelin başı için kuaför önerileriniz

gamze4ever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
50
0
Kızlar haziranda düğünüm var,kuaför araştırmasına başladım,lütfen bilgilerinizi benimle paylaşınız.Şimdiden teşekkürler kafamçokkarıştı

metropolun alt tarafında ümitfiliz kuaför var kesinlikle tavsiye etmiyorum en yakın arkadasımdır kendileri ama beni rezil etti nikah gunumde ağlamamak için zor tuttum kendimi kesinlikle tavsiye etmem
pozcuda mugdat camisinin karsısında 45 evler otobusunun gittigi yol üzerinde açelya kuaför var asıl kuaförüm oraydı bikaç defa denk geldim gelin bası yapıolardı özeniolar yani begenmedigin takdirde tekrar bozup yapan biri
bende hangi akla hizmet gittiysem arkadasım kazansın dedim rezil oldum cıktım duvagımıda yırttı

hangi kuaföre gideceksen git mutlaka prova yaptır 1 gun önce mutlaka ben prova yapalım dediğimde gerek yok basit model zaten dedi varya hatırlayınca aglayasım gelio mutlaka prova yaptır gerek yok fln diyen kuaförden uzak dur derim bu arada gelinligin nerden aldın yada alacaksın

Merhaba you_know,
senin için üzüldüm,gerçekten üzücü bir durum.Bu nedenle ben de aynı duruma düşmemek için araştırmak istiyorum.Aslında sahil martı otelin çalıştıgı kuaför varmış,önce bi gidip onunla görüşeyim diyorum,prova yaptrrm belki de,aklıma yatarsa olur,yoksa baska yer bakıcam.Gercekten çok önemli bu kuaför işi.gelinliğimi de kiraladım,ilk ben giyicem,daha fermuarı falan takılmadı,bi görüştü bayıldım walla,bu sıra sıra gelinlikçiler var ya entellere giderken,ordan işte,moda de paris adı.

canım bizde ablam için çok araştırmıştık lütfü kuaför var özgür çocuk parkına yakın yol üzerinde gelin başına çok özendiler zaten adam geline çok özeniyor tek başına gelinle ilgileniyor biz beğenmiştik kendi kuaförümde var ama onun nasıl yaptığını hiç bilmiorum

Merhaba you_know,
senin için üzüldüm,gerçekten üzücü bir durum.Bu nedenle ben de aynı duruma düşmemek için araştırmak istiyorum.Aslında sahil martı otelin çalıştıgı kuaför varmış,önce bi gidip onunla görüşeyim diyorum,prova yaptrrm belki de,aklıma yatarsa olur,yoksa baska yer bakıcam.Gercekten çok önemli bu kuaför işi.gelinliğimi de kiraladım,ilk ben giyicem,daha fermuarı falan takılmadı,bi görüştü bayıldım walla,bu sıra sıra gelinlikçiler var ya entellere giderken,ordan işte,moda de paris adı.

Merhaba gamze4ever,
benimde dügünüm Mersinde olucak..ama cok var daha :)) ama ben yinede simdiden arastiriyorum merak ediyorum cünkü..dügünün coktan olmus ogünleri hatirlatiyim biraz sana :) merak ettigim gelinligini nekadara kiraladin?ve hangi kuaföre gittin? memnun kaldinmi? simdiden tesekkürler..

gamzecim, geçen yıl kuzenimin düğünü için biz de son ana bırakıp baştan savma bir modelle geçiştirmeyecek bir kuaför aradık senin gibi.
mersin merkezdeysen, çarşıda çiçek pasajına yakın "kuaför mikail" var. biz onu denemiştik ve çok memnun kaldık. adam işini iyi yapıyor, makyaj yapan elemanı da iyi.. tavsiye benden..

lulucum saol canım da tarihe bakmadın sanırım :dance: düğünüm haziranda oldu,hüseyine gittim pozcudaki.memnun kaldım.

burcum,
gelinliği 700 e kiralamıştık,pozcudaki hüseyine gitmiştim gayet memnun kaldım.gelin başı da 350 idi,profesyonel makyaj dahil..

burcum,
gelinliği 700 e kiralamıştık,pozcudaki hüseyine gitmiştim gayet memnun kaldım.gelin başı da 350 idi,profesyonel makyaj dahil..

evet hüseyini biliyorum 6 sene boyunca hep orada saclarima gölge röfle falan yaptiriyordum.. en son 2 sinden memnun kalmadim ve cok pahaliya yapiyor diye artik hic gitmedim oraya kac senedir..resimlerin varmi peki koydunmu buraya....gelinlikte fazla pahali deilmis fiyati iyiymis gayet uygun..cok merak ettim

burcum,

birde seyi merak ediyorum dügün gününden önce prova yaptirabiliyormuyuz.. yani hüseyinde öyle birsey varmi bilmiyorum... yada her kuaför yaparmi acaba prova bi bilgin varmi acaba..

birde seyi merak ediyorum dügün gününden önce prova yaptirabiliyormuyuz.. yani hüseyinde öyle birsey varmi bilmiyorum... yada her kuaför yaparmi acaba prova bi bilgin varmi acaba..

Burcum,düğünden önce prova yapıyor hüseyin,her kuaför yapmıyor ama.onceden görüşmen lazım bu konuyu.Bi de benim soyle bi sorunum oldu:KK70:üğünden önce Hüseyin prova yaptı,düğün günüm hastalandığı için elemanı yaptı sacımı ama daha cok memnun kaldım.Provadan iyi oldu.Bi de Hüseyin biraz ukala,kendini begenmiş,doymuş yani.Açıkçası bi daha düğünüm olsa(Allah korusun :bbo: )
gitmem Hüseyine.Provada gerilmiştim Hüseyinden dolayı ama eleman Süleyman çok daha iyi,insancıl yani.elinden geleni ve daha iyisini yaptı.
foto koymadım,hiç fırsatım olmadı,belki ilerleyen günlerde koyarım.

Burcum,düğünden önce prova yapıyor hüseyin,her kuaför yapmıyor ama.onceden görüşmen lazım bu konuyu.Bi de benim soyle bi sorunum oldu:KK70:üğünden önce Hüseyin prova yaptı,düğün günüm hastalandığı için elemanı yaptı sacımı ama daha cok memnun kaldım.Provadan iyi oldu.Bi de Hüseyin biraz ukala,kendini begenmiş,doymuş yani.Açıkçası bi daha düğünüm olsa(Allah korusun :bbo: )
gitmem Hüseyine.Provada gerilmiştim Hüseyinden dolayı ama eleman Süleyman çok daha iyi,insancıl yani.elinden geleni ve daha iyisini yaptı.
foto koymadım,hiç fırsatım olmadı,belki ilerleyen günlerde koyarım.

koyarsan eger cok sevinirim.. nasil oldugunu cok merak ediyorum...bilmiyorum hüseyinde yaptirirmiyim dedigim gibi sürekli oraya gidiyordum sonraki gittiklerimde cok begenmedim yaptigi saci,birde benim sacim okadar kisaydiki o azicik saci 3 sene önce 100 tl ye fln boyamisti...ayni nenelere dönmüstüm:)) hosuma gitmedi bi biraktim öyle bi daha da gitmedim.. aynen dedigin gibi cok simarik böyle kendini begenmis..oyzden ona gidermiyim bilmiyorum...ama nasil yaptilar sacini cok merak ettim...

canım mezitli groseri arkasında kuaför AHMET var ayrıca martı otelinde düğün yapanlarda oraya gidiyor, provada yapıyor tavsiye ederim bi bak istersen.

slm kızlar konuyu görür görmez msj yazmak istedim ablam sedat kuaföre yaptırmıştı çokda güzel olmuştu tavsiye ediorumm..bide bende saçıma röfle yaptırmayı düşünüorum mersinde saçımı yıpratmadan güzel yapan bi kuaför varmı acaba:KK55:

X