Saç Rengi ve Saç Boyama Açık kestane saç rengi kullananlar???

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
merhaba kızlar saçım kızıl viyole..rengini aslında seviyorum ama sürekli akıyorrr bıktım akmasından..acaba açık kestane rengine boyayan oldumu nsl duruyor..normalde açık kahveye boyuycaktım ama nette bakınca açık kestane güzel duryor..bide özellikle diple uç renk arasında renk farkı olmasın istiyorummmmmmmmmm..inş resim ekleyen yada yorum yapan olur ona göre boyuycam bu ara kıslarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra.s.

Son düzenleme:
slm canım açık kestane rengine kendim boyadım çokta güzel oldu..daha genç gösteriyor:) doğal duruyor hatta daha koyusunu yapmayı düşünüyorum.. şu saç bakım olayım bitsin bir ton koyusunu yapıcam
lorealin casting renkleri var amonyaksız gerçekten çok iyi boyalar..kestane tonları var hatta senin saçına çok uygun kestane şekeri var bence dene

slm canım açık kestane rengine kendim boyadım çokta güzel oldu..daha genç gösteriyor:) doğal duruyor hatta daha koyusunu yapmayı düşünüyorum.. şu saç bakım olayım bitsin bir ton koyusunu yapıcam
lorealin casting renkleri var amonyaksız gerçekten çok iyi boyalar..kestane tonları var hatta senin saçına çok uygun kestane şekeri var bence dene

cnm şimsiyah durmuyor demiii ben açık kahveyi önceden denemiştim siyah gibi olmuştu..bide sennn lorealinmi açık kestanesine boyadın off çok merak ettim çok açık durmuyor demiii eger öyleyse normal kestaneye boyayayım:)

hayır simsiyah olmaz canım bir kere siyah gerçekten farklıdır bir zamanlar siyah yapmıştım..kestaneden farklı hele lorealin kestane şekerini arkadaşım boyadı süper şu kopan saçlarım tekrar uzasın bende yapacam .. güvenle yap ama bu arada ten rengin ne?

senin saçlarında kızıllık olduğu için kestane şekeri en uygunudur.. sakın kuaföre gidip boyatmaya çalışma sana derlerki saçlarını akıtalım.. sonra boya banada aynısını yaptılar akıtma işlemi sayesinde saçlarım aşırı yıprandı .. sakız gibi oldu.. sen direk lorealin casting ürününü al .. kestane şekeri

lorealin casting serileri güvenli .. yani kestane siyah durmuyor ..dediğim gibi boya kestane şekeri

cnmmmmmmmmmmmmm ilgin için çok ama çok teşekür ediyorum şimdi baktımda kestane şekerine cidden süper bi renk inş öyle tutar simsiyahta durmasın açık ta durmasın istiyorum sanırım tam sitedigim bu renk:)teşkür ediyorum cnm bnm:)bu arada esmerimmmmm:)

bende bayıldım kestane şekeri rengine :)teşekkürler ..kızlar benım tenım beyaza yakın kumra gozlerım koyu kahve banada gidermi bu renk ne dersiniz?

Slm kzlarr.Ya benm saçım karamel rengıydı bn onun ustune syah boyadm ve syah aktıkca dıplerı koyu ucları acık kahve oldu.smdıde loreal casting açık kestane aldım.ama hala boyıyamadm korkudan:S beyaz tenlı ve yesıl gzluym szce yakısr mıı?

şu kestane şekeri ne kadar tatlı bir renk ya acaba kestane şekerini mi alsam lorealin..saçım karamel ve beyaz tenliyim çok koyu olmaz dimi kızlar açık da istemiyorum çok siyah olsun da istemiyorum..lütfen biri cevap yzasın bana

mrb ben esmerim saçımda siyah ilk kez saçımı boyatcam açık kestane veya çikolata kahveye boyamak istiyorum fakat bi türlü karra veremedim sizce bana hangisi yakışır yardımcı olur musunuz?:)

X