Genital bölgede kararma ve batık lekelerine önerisi olan var mı???

bugün kantarona geçtim ben karartı için...expigment kremini almaya cesaret edemedim..doktor kontrolunde olması gerekmiş onun..nette araştırdım..her cilde aynı değilmiş ya:KK43: kimisi hergün sürse zarar vermezken kimisi haftada sadece 1 gün kullanması gerekmiş....ben utanırım doktora bunu demeyi...kantaronu bi deneyeyim inşallah sonuç alırım...yazıcam buraya kızçeler....

ben mayısta gitcem doktora sorcam bu kremi bende kantaron aldım ama daha sürmedim

ya kızlar bende bu epilasyon aleti yüzünden çok sorun yasıyrm 1yılı askın süredir batık sorunum var genital bölgemde... tüyler derinin altından gidiyor sivilce gibi sisiyor icinden beyaz bi sıvı ve tüy çıkıyor neredeyse bütün kökler öyle oldu su an agdayla yapıyorum. ama yönleri farklı oldu bu hastalık yüzünden ayrıca birde derim çok karardı.4 ayrı doktra gittim ilaclar kullandım.ama yok gecmiyo dusta hafif kese yapıyorum ama çok da faydalı olmadı biraz hafifletti yaraları. ömür boyu böyle kalıcam diye korkuuyrm:KK43:

4 doktora gittin ve çözümü yok ölemi alla allaa..cilt doktoruna gittin dimi canım..bana bi losyon verdi eczanede hazırlanan bişiydi.1 ay kullandım geçmeye başladı.aynı derdi bende çektim doktor önce iç çamaşırını değiştir dedi naylon giyme dedi %100 pamuk olcakmış oranada elleme mikrap daahada çoğalır bi çözüm arıyorum ama bnm yaşadıklarım bunlar.sonra sir ağdaya geçtim.sende ağda yapırmuşsun ağdadan sonr hemn banyo yapma oda sivlce yapar

4 doktora gittin ve çözümü yok ölemi alla allaa..cilt doktoruna gittin dimi canım..bana bi losyon verdi eczanede hazırlanan bişiydi.1 ay kullandım geçmeye başladı.aynı derdi bende çektim doktor önce iç çamaşırını değiştir dedi naylon giyme dedi %100 pamuk olcakmış oranada elleme mikrap daahada çoğalır bi çözüm arıyorum ama bnm yaşadıklarım bunlar.sonra sir ağdaya geçtim.sende ağda yapırmuşsun ağdadan sonr hemn banyo yapma oda sivlce yapar

evet canım gittim dermatalog a gittim aile hekimine bile gösterdim gecmiyo.azalıyo ama gecmiyo sonra tekrar baslıyo.. bana doktor epilasyon aletinden dolayı oldugunu söyledi.camasır suluyla sileccekmişiz epilasyon aletini bna öyle söylemişti..evet suan agda ile yapıyrm bide lapiden kremlerle yapııyrm arada agdaya zaman bulamazsam eger.. birde doktor eldivenleri varya pudralı onunla da arada yapıyorum tek tek aldıgn için ter yön düz yön sorunu olmuyo ama baya ugrastırıcı bi yöntem bnmde derslerden pek vaktim kalmıyo offff offff... evet genelde dustan önce agda yapıyorum ve hemen dusa giriyorum benn:1hug:

en az 6 saat su değdirmicen tatlım ağda yaptığın yere sivilceler muhtemelen ondan çıkıyor aynı bende senin gibiydin çok şükür geçmeye başladı ben bide tend skin losyonda kullanıyorum büyük etkisini gördüm

merhaba kızlar ben burda okudum ama ısmını hatırlamıyorum ama allah razı olsun expigment aldım ınanın ıgneyle cıkarıyordum sabah aksam kullandım ve 3 -4 gund egectı hemde acılma oldu koyu renklerde azalma oldu denemenızı sıddetle tavsıye ederım

ay evet expigment bana da kadın dogumcum gecırır dedı yazdı bu kremı ben ihmal ettım hiç kullanmadım ablamda gunes yanıkları var ona verdım bembeyaz oldu kadın....

expigmenti kullansam mı kullanmasam mı diye çok düşündüm.ve kulllandım.3 nisan tarihinden beri kullanıyorum.bu kadar beyazlatacağını bilmiyordum.keşke keşke diyip duruyorum. okadar renk açıcı pahalı kremler kullandım.hiçbir işe yaramadı.zaten o kremlerin içinde de expigmentte ki maddeler varmış.

Limonun beyazlatma leke açma özelliğinden dolayı ben biriki kez sürdüm ama devam etmedim bence en zararsız yöntem.Birde çok aşağı bölgeler harici kese yapmak işe yarıyor pürüzsüz düzgün bir hal ve beyazlık oluyor.:KK17:

Limonun beyazlatma leke açma özelliğinden dolayı ben biriki kez sürdüm ama devam etmedim bence en zararsız yöntem.Birde çok aşağı bölgeler harici kese yapmak işe yarıyor pürüzsüz düzgün bir hal ve beyazlık oluyor.:KK17:

canim tuaf bi soru olacak ama genital bölgeye nasil kese yapiliyor?:S püf noktasi varmidir?
ben keseyi sürdügümde cok aciyo ve yinede derim soyulmuyo anlamadim:S

kizlar bu expigment ilaci eczaneden recetesiz satin aliniyormu?

tam olarak ismi expigment mi?

ayrıntılı bilgiye xxxxx tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
canim tuaf bi soru olacak ama genital bölgeye nasil kese yapiliyor?:S püf noktasi varmidir?
ben keseyi sürdügümde cok aciyo ve yinede derim soyulmuyo anlamadim:S
Keseyi normalde diğer bölgelere nasıl yapıyorsak o tarafada öyle ama altt taraflara değil bikini bölgesine ben onu dedim diğer tarafa elbette yapmak zor ki belki zararıda olabilir.Yanlış ifade ettim sanırım .Limonda beyazlatma özelliği olduğu için sürülebilir güneş lekelerini beyazlatıyor çünki

Keseyi normalde diğer bölgelere nasıl yapıyorsak o tarafada öyle ama altt taraflara değil bikini bölgesine ben onu dedim diğer tarafa elbette yapmak zor ki belki zararıda olabilir.Yanlış ifade ettim sanırım .Limonda beyazlatma özelliği olduğu için sürülebilir güneş lekelerini beyazlatıyor çünki

ha tamam ozaman bende ondan sordum zaten nasil olur diye:), tsklrr

krem soymuyor bu bir,
kullandınmı ki bu kadar bilir bi waziyette konuşuyosun bu iki,
kadınlar kulubunude gunluk zıyaret edıyorum bu zamabna kadar kullanmadıgım bırseyı bilip bilmeden tawsıye etmedım buda üç :eek:lmaz:
bende aynı sıkıntıyı cektıgım ıçın benım gordugum sonucu paylastım ısteyen kullanır ıstemeyen kullanmaz,topıklere bole senın gıbı negatif insanlar oldugu surece bılenlerde bıldıklerını paylasamıyodur emınım lutfen bılmedıgınız seyler ıçın yorum yapmayın ok,ıstemıyosan kullanmazsın kullanıpta bu konu uzerınde yorum yapsaydın basımın ustunde yerın olurdu bilip bilmeden yorum yapman çok yanlış...

öncelıkle tecrubenızı paylasmmısınız tskler
bende paylasmak ısterım yorum yazdıgınız arkadas haklı neden benım yuzumde gunes lekelerı vardı ve doktor bunu bana tavsıye ettı bu kremın tek amacı soymak eger gunluk dozu aşarsanız fena pancar gıbı yapan guclu bır kımyasal peelıngtır defalarca soydum soyma konusunda cok basarılı sımdı gelelım konumuza genıtal koltuk altı sorunu olanlardan bırıyım cok arastırdım onu yapın bunu yapın hıc bırsey fayda etmedı aklıma geldı bu kremı kullanayım ama genıtal bölgenın derı sıtemı cok farklı yanı rahımın ürettıgı dolan sıvılar mevcut nemını temızlıgını bıle kendı dengesıyle uretıyor yanı asırı hassas ve dıkkatlı olmamız gereken bır bölge bahseetınız krem butun yag nem dengesını bozan guclu bır kımyasal ben de dusundum ve doktora gıttım kullanayım dıye bana katıyen asla kadınların cok yanlıs bıldıklerı bır krem sakın dedı ıyıkı uygulamadım kulaktan dolma bılgılerle muayene oldum ve bana egzament dıye bır krem verdı on gun kullan on gun ara ver dedı duzenlı olarak bır aydır kullandım ınanılır gıbı degıl bır ayda ıkı ton acıldı devam edıcem asla bırakmam 2 ay daha kullansam emınım eskı rengıne gelıcek doktora görunmeden cıldın dengesını bozan seylerden uzak durun ben cok mutluyum keske bastan sıkıntı cekene kadar muayene olsaydımda bu ılacı kullansaydım doktora gıtmeyenler ıcın tavsıye ederım bu ısın tek caresı mantar kremı sabırla kullanılınca etkısı yuzde 90

merabalar bayanlar.. expigment kullananlara bi sorum olcaktı. %2 mi % 4 hangisini kullanmamız gerekiyor ? lutfen bilgilendirebilir misiniz kullananlardan rica etsem ..

X