Genital bölgede kararma ve batık lekelerine önerisi olan var mı???

B

BenNeriman

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi BenNeriman
kızlar bu konuyu biraz genişletmek istedim şimdi şöle başlayım konuya;ben bir kere genital bölgemi epilatörle aldım,almaz olaydım batıklar oldu bide üstüne sen onları iğneyle deş kurcala sonrası malum kahverengi lekeler...burdaki bi arkadaş sayesinde sir ağdaya geçtim batık içinde tend skin losyon kullanıyorum(doktorum tavsiye etti bunu)ama lekeler için zaman dedi ben bekleyemem ya bazı arkadaşlar kantaron yağı diyor ama kararsızım yinede bilgisi olan var mı acaba???

• Konu Sahibi BenNeriman
kantoron yağını ben de duymuştum..yanıkları geçiriyomuş..yanıkları geçiriyosa kararmayı da alır heralde diye düşünüyourm...limon tuz beyazlatır diyolar...ben 4-5 gündür limon tuz yapıyorum 2 hafta falan kullansam daha çok etki eder harelde...hem batıkları çıkarıyo buna şahidim..kararmaya da iyi gelicene eminim..
hee bi de yıkanırken leğenin içine bi tutam tuz at mükemmel yapıyo..ama ilk yıkanırken daha kirliyken yani...ikincisinde koyma tuzu...güzelce yıkan zeytinyağlı bi sabunla ama hani şu el yapımı olanlar var ya onalrdan...marketlerde kırlangıç marka zeytinyağlı sabun var bulabilirsin

• Konu Sahibi BenNeriman
walla cnm ben bu sıtede bu konu hakkında tecrubemı paylaşmıştım ama snın ıçın topığınede yazıyım dedım,bende guzellıgıme cok duşkun bırı olarak bu konuda cok sıkıntı cektım taki ağdacım bana expigmenti soleyene kadar.expigment cok ışe yarayan bı krem kullanmanızı butun ıçtenlığımle soleyebılırım,bende cok ışe yaradoı tabı duzenlı kullanım suresınce bene kesınlıkle kullanın dualarınızı beklıyorum sewgıler..

• Konu Sahibi BenNeriman
walla cnm ben bu sıtede bu konu hakkında tecrubemı paylaşmıştım ama snın ıçın topığınede yazıyım dedım,bende guzellıgıme cok duşkun bırı olarak bu konuda cok sıkıntı cektım taki ağdacım bana expigmenti soleyene kadar.expigment cok ışe yarayan bı krem kullanmanızı butun ıçtenlığımle soleyebılırım,bende cok ışe yaradoı tabı duzenlı kullanım suresınce bene kesınlıkle kullanın dualarınızı beklıyorum sewgıler..

yha nerden bulabiliriz bu kremi :Saruboceq:

• Konu Sahibi BenNeriman
expigmenti genital bolgeye mi uygulucaksiniz???
yok artik..
o krem soyuyor yahu..
bilir bilmez ilac kullanmayin derim tavsiye uzerine kullanacak olanlar!

• Konu Sahibi BenNeriman
yha nerden bulabiliriz bu kremi :Saruboceq:

cnm ben bu kremı kullandım ve tawsıye edıyorum,bilir bilmez degil yani gunde ıkı kere kullandım bende umutsuzken sonuca ınanamadım dıyorm ya dua edıceksınız ıkı haftada tenımın rengıne yaklastı kararmış olan yer ıkı hfta daha kullanıcam kesın tenımın rengıne donecegıne emınım.sabah bıde yatmadan once kullandım sewgıler..

• Konu Sahibi BenNeriman
expigmenti genital bolgeye mi uygulucaksiniz???
yok artik..
o krem soyuyor yahu..
bilir bilmez ilac kullanmayin derim tavsiye uzerine kullanacak olanlar!

krem soymuyor bu bir,
kullandınmı ki bu kadar bilir bi waziyette konuşuyosun bu iki,
kadınlar kulubunude gunluk zıyaret edıyorum bu zamabna kadar kullanmadıgım bırseyı bilip bilmeden tawsıye etmedım buda üç :eek:lmaz:
bende aynı sıkıntıyı cektıgım ıçın benım gordugum sonucu paylastım ısteyen kullanır ıstemeyen kullanmaz,topıklere bole senın gıbı negatif insanlar oldugu surece bılenlerde bıldıklerını paylasamıyodur emınım lutfen bılmedıgınız seyler ıçın yorum yapmayın ok,ıstemıyosan kullanmazsın kullanıpta bu konu uzerınde yorum yapsaydın basımın ustunde yerın olurdu bilip bilmeden yorum yapman çok yanlış...

• Konu Sahibi BenNeriman
krem soymuyor bu bir,
kadınlar kulubunude gunluk zıyaret edıyorum bu zamabna kadar kullanmadıgım bırseyı bilip bilmeden tawsıye etmedım buda üç :eek:lmaz:
bende aynı sıkıntıyı cektıgım ıçın benım gordugum sonucu paylastım ısteyen kullanır ıstemeyen kullanmaz,topıklere bole senın gıbı negatif insanlar oldugu surece bılenlerde bıldıklerını paylasamıyodur emınım lutfen bılmedıgınız seyler ıçın yorum yapmayın ok,ıstemıyosan kullanmazsın kullanıpta bu konu uzerınde yorum yapsaydın basımın ustunde yerın olurdu bilip bilmeden yorum yapman çok yanlış...

senin dediğinin kremi çok duydum...inte de araştırdım kullananlar fayda görüyomuş..umutlandım ya...şey sorucaktım sana kararan yere sürücez ya bu kremi kıl kökleri dolu ya da temizlenmiş olmasının önemi var mı?

• Konu Sahibi BenNeriman
bende bugün kantaron yağı aldım bakalım işe yarıcak mı

senin dediğinin kremi çok duydum...inte de araştırdım kullananlar fayda görüyomuş..umutlandım ya...şey sorucaktım sana kararan yere sürücez ya bu kremi kıl kökleri dolu ya da temizlenmiş olmasının önemi var mı?

yok cnm walla ben yıkamadan sürüyordum,ben gercekten sonuç aldım o yuzden buraya yazdım.we o kozmatik bi ürün değil ve zaten ılacın etkısı lekeleri acmak.o yuzden gonul rahatlıgıyla kullanabılırsın..

cnm ben bu kremı kullandım ve tawsıye edıyorum,bilir bilmez degil yani gunde ıkı kere kullandım bende umutsuzken sonuca ınanamadım dıyorm ya dua edıceksınız ıkı haftada tenımın rengıne yaklastı kararmış olan yer ıkı hfta daha kullanıcam kesın tenımın rengıne donecegıne emınım.sabah bıde yatmadan once kullandım sewgıler..

ya cnm ben unuttumuşum sana cwp wereceğim asıl konuyu,eczaneden alabılırsın zaten expigment ilaç ok öptüm..

ben expigment medacosol contractubexi kokteyl yapıp sürmeye başladım.inş işe yarar benimde o bölge leke içinde

bide bişi sorcam çamaşırınıza bulaşmıo mu kremi sürünce etki eder mi çamaşıra bulaşıp gidio gibi gelio bana

krem soymuyor bu bir,

kusura bakma arkadasim ama cok yanildin, ben de bilip bilmeden konusmuyorum expigmenti bende kullandim ve kullandigim icin de arkadaslari uyarma ihtiyaci hissediyorum. bu krem soyuyor.
isteyen istedigi yorumu alsin ona gore uygulasin, farkli bir yorum yazana bu derece saldirgan bir davranis cok yanlis, sizi kiniyorum.

Son düzenleme:
bide bişi sorcam çamaşırınıza bulaşmıo mu kremi sürünce etki eder mi çamaşıra bulaşıp gidio gibi gelio bana

yok cnm kremı guzelce yedırırsen surerken etki eder,ıç çamasırında bıraz leke oluyor ole cok degil ama bi sewdik gitmeden diğeri gelmıyor ki cnm ya iç çamasırımızda leke olsun onemı olan lekenın acılması dimi zemuszemuszemuszemus

kusura bakma arkadasim ama cok yanildin, ben de bilip bilmeden konusmuyorum expigmenti bende kullandim ve kullandigim icin de arkadaslari uyarma ihtiyaci hissediyorum. bu krem soyuyor.
isteyen istedigi yorumu alsin ona gore uygulasin, farkli bir yorum yazana bu derece saldirgan bir davranis cok yanlis, sizi kiniyorum.
kullanmışsın ama bunu bikini bolgesıne olmadıgı kesın,konunun baslıgı ıse bikini bolgesi ve ben bu kremı bu bolgeme uyguladım,olumlu sonuç aldım o yuzdende bu topiği sectim..saldırgan bır dawranış demışsın emın ol ki senın yorumun bıraz ılımlı olsaydı bende ılımlı yaklasırdım konuya dırek 'yok artık deyip dalmanız,bilip bilmediğiniz ilacı deyip' bitirmenız beni kızdırdı acıkcası.ama beni kınama arkadasım ılk once yorumunu oku ondan sonra benı kına..krem soyuyor demışsın belki olabılır ama bu kotu bırsey degıl,ki zaten bende olmadı ve bunu kullanmayı secıcek ınsanlarbılınçsız bırsekılde kullanmıycaklarını bılıyorum emınım araştırırlar bırakalım kararı kullanıak olanlar wersın negtıf yorumlar yapıpta dıger arkadasların umutlarını kırmayalım sevgiler..

ya aslında çok fazla leke yok bende sadece batıkları sıkmaktan kaynaklanan lekeler oldu doktoroda gittim ama zzamanla geçer dedi.bende sinir oluyorum gerçi artık dokunmuyorum batıklara bu kremdende bazı arkadaşlar olumlu bazılarıda olumsuz bilgiler vermiş herkese tşk ederim bidahaki ay doktora gitcem yine bu kremi sorcambakalım ne dicek

kullanmışsın ama bunu bikini bolgesıne olmadıgı kesın,konunun baslıgı ıse bikini bolgesi ve ben bu kremı bu bolgeme uyguladım,olumlu sonuç aldım o yuzdende bu topiği sectim..saldırgan bır dawranış demışsın emın ol ki senın yorumun bıraz ılımlı olsaydı bende ılımlı yaklasırdım konuya dırek 'yok artık deyip dalmanız,bilip bilmediğiniz ilacı deyip' bitirmenız beni kızdırdı acıkcası.ama beni kınama arkadasım ılk once yorumunu oku ondan sonra benı kına..krem soyuyor demışsın belki olabılır ama bu kotu bırsey degıl,ki zaten bende olmadı ve bunu kullanmayı secıcek ınsanlarbılınçsız bırsekılde kullanmıycaklarını bılıyorum emınım araştırırlar bırakalım kararı kullanıak olanlar wersın negtıf yorumlar yapıpta dıger arkadasların umutlarını kırmayalım sevgiler..

ben gerekli uyarimi yaptim siz ustunuze alinip bu kadar tepki verdiniz simdi belki olabilir diyorsunuz.
beniim icin konu bitmistir.

ben belkiyi o sozlerımı yuttugum ıçın degıl ılıman bı ortam yaratmak ıçın soledım yınede sozumun arksındayım bu krem soyma yapmıyor bole bır yan etkısı olsa zaten yazardı ılacın endeksıyon kısmında ,ben artık senınle yazışmıycam paylasım alanı olantopik baska alanlara gidiyor çünkü..ve o cumleyı yanlış altını çızmışsın 'ki' virgülden sonra olan cumleye ait ok..senin için konunun bitmesıne sewındım bıdaha karsılık wermıycem çünkü byeee buyrunnnnnnnnn

tabi baska soru sormak ısteyenlere sewe sewe yardımcı olurum a.s

X